ZEBRA CUP - "Noored roolis 2014" teine etapp toimub 1. märtsil auto24 ringil

Kuna kesiste talvetingimuste tõttu jäi Kuremaal toimuma pidanud nooretesarja teine etapp ära, on sellele leitud asendus ja sarja teine etapp toimub Põhjamaade moodsaimal ringrajal, Pärnu lähedal Audru vallas asuval auto24ringil. Sõit toimub asfaldil ja ZEBRA CUP - "Noored roolis 2014” sarja tarbeks on lühendatud rada 2 kilomeetri peale ja rajale lisatakse ka koonused, et muuta rada keerulisemaks ja huvitavamaks.

Siin video rajast

ZEBRA CUP - "Noored Roolis 2014" teise etapi registreerimine Eesti Autospordi Liidu kodulehel on juba alanud ja seda saab teha siin

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas