Noortelaager toimub 11.-12. augustil

Augustis toimub Rakvere lähistel noorte autosportlaste koolituslaager.

Laager on kahepäevane ning algab neljapäeva, 11. augusti pärastlõunal. Reede on hommikupoolikul koolitusprogramm jätkub ning sama päeva õhtul plaanitakse korraldada ka noortesprindi etapp Kehala rajal.

Koolituslaagris räägib WRC ja FIA akadeemiates osalev Egon Kaur, kes jagab oma värskeid kogemusi ja teadmisi. Koostöös Väike-Maarja päästekooliga läbitakse praktiline esmaabikoolitus ja üritatakse kahjutulest võitu saada. Koolitusel esinejate nimekiri täieneb lähiajal.

Kui teil on ettepanekuid, millest võiks koolitusel rääkida, siis võite oma ideed saata e-mailile karmen@autosport.ee või kirjutada EALi facebooki lehele.

Koolituslaagrist osavõtta soovijad saavad registreeruda alates juulikuu algusest. Täpsema info lektorite ja osalemistasude kohta avaldame EALi veebilehel. Majutuse ja toitlustuse laagri ajal korraldab EAL.

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas