Rahvaspordi hooaja lõpetamine toimub 7. novembril

Taaskord on üks hooaeg lõpule jõudnud ja selle aasta parimate rahvasportlaste autasustamine toimub laupäeval, 7. novembril Viljandis Männimäe Külalistemajas (http://www.mannimaja.ee/) algusega kell 19.00.

Autasustakse EAL KV, Hepa Cup`i, Lääne regiooni MV, SU karikasarja ja Mosse Liiga parimaid nii rahvasprindis kui rahvarallis.

Välja kuulutatakse ka parima rahvasprindi ja rahvaralli korraldaja.

Kohapeal on ootamas tervituseks pokaal vahuveini ja külmlaud kergemaks ampsuks. Kindlasti on ka tort ning kohvi. Avatud on baar, kust saab igaüks omale meelepärast soetada.

Õhtut viib läbi Marti Rillo ja peale autasustamist mängib tantsuks bänd.

Vajalik kindlasti eelnev registreerumine! Oma osavõtust palume teatada meilile: argonurs@gmail.com ja seda hiljemalt 4. novembriks. Pilet on 5 eurot (kõigile) ja tasumine kohapeal sularahas.

Ilusat sügise jätku soovides!

 

EAL Rahvaspordi Komitee

EST RUS ENG

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

veebitehas