Rahvaspordi hooaja lõpetamine toimub 7. novembril

Taaskord on üks hooaeg lõpule jõudnud ja selle aasta parimate rahvasportlaste autasustamine toimub laupäeval, 7. novembril Viljandis Männimäe Külalistemajas (http://www.mannimaja.ee/) algusega kell 19.00.

Autasustakse EAL KV, Hepa Cup`i, Lääne regiooni MV, SU karikasarja ja Mosse Liiga parimaid nii rahvasprindis kui rahvarallis.

Välja kuulutatakse ka parima rahvasprindi ja rahvaralli korraldaja.

Kohapeal on ootamas tervituseks pokaal vahuveini ja külmlaud kergemaks ampsuks. Kindlasti on ka tort ning kohvi. Avatud on baar, kust saab igaüks omale meelepärast soetada.

Õhtut viib läbi Marti Rillo ja peale autasustamist mängib tantsuks bänd.

Vajalik kindlasti eelnev registreerumine! Oma osavõtust palume teatada meilile: argonurs@gmail.com ja seda hiljemalt 4. novembriks. Pilet on 5 eurot (kõigile) ja tasumine kohapeal sularahas.

Ilusat sügise jätku soovides!

 

EAL Rahvaspordi Komitee

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas