»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Ahli rahvasprint 2020 (EAL KV) - Uus asukoht!


  jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja rahvus auto registreerija (klubi) reg. aeg
  1. Krosskart 1 HUGO ARENDI EST KROSSKART SPEEDCAR HAITI ARENDI 13.10.2020 - 15:26:56
  2. Krosskart 2 PATRICK ENOK EST SPEEDCAR XTREME TALVAR RACING 14.10.2020 - 17:37:31
  3. SSV 3 TAAVI RAADIK EST CAN-AM MAVERICK X3 X RS EO 07.10.2020 - 17:58:06
  4. SSV 4 ANDRUS LUTT EST CAN- AM MAVERICK ANDRUS LUTT 11.10.2020 - 14:57:53
  5. SSV 5 TARMO RÜHKA EST CAN-AM MAVERICK X3 MÄE GARAAZ 11.10.2020 - 21:02:00
  6. SSV 6 IVAR RÜHKA EST CAN-AM MAVERICK X3 MÄE GARAAZ 11.10.2020 - 21:09:59
  7. SSV 7 JUHAN KÄRSON EST CAN-AM MAVERICK X3 KELGUKESKUS.EE 13.10.2020 - 09:59:14
  8. SSV 8 LAURI SOOTS EST CAN-AM MAVERICK 2 LEPP MOTORS 13.10.2020 - 11:13:46
  9. SSV 10 TOOMAS VESKE EST CAN AM MAVERICK TH 13.10.2020 - 14:02:48
  10. J16 11 KARL KRISTOFER PAOMEES EST FORD FIESTA OT RACING 01.10.2020 - 09:02:34
  11. J16 12 KAURI BÕSTROV EST HONDA CIVIC THULE MOTORSPORT 06.10.2020 - 23:37:11
  12. J16 14 JUHAN REIMAL EST OPEL CORSA THULE MOTORSPORT 03.10.2020 - 19:48:47
  13. J16 15 ERKO BÕSTROV EST HONDA CIVIC THULE MOTORSPORT 06.10.2020 - 23:38:54
  14. J16 16 MARTEN OJAPÕLD EST HONDA CIVIC EO 07.10.2020 - 10:27:16
  15. J16 17 JÜRI JÜRISAAR EST BMW 316 HALINGA RALLY TEAM 10.10.2020 - 21:01:43
  16. J16 18 ANDRE JUHE EST LADA SAMARA ALMA RACING 09.10.2020 - 08:45:44
  17. J16 19 ROMET REIMAL EST PEUGEOT 206 THULE MOTORSPORT 30.09.2020 - 22:37:05
  18. J16 20 JOOSEP PLANKEN EST HONDA CRX TARK RACING 07.10.2020 - 21:32:17
  19. J16 21 HANNA LISETTE AABNA EST FORD FIESTA MEELIS AABNA 03.10.2020 - 09:13:45
  20. J16 22 KERT TAMMOJA EST HONDA CIVIC APEX RACING 02.10.2020 - 18:43:56
  21. J18 23 MARKUS TAMMOJA EST BMW 316I EO 15.09.2020 - 20:48:43
  22. J18 24 KARL-KENNETH NEUHAUS EST HONDA CIVIC THULE MOTORSPORT 13.10.2020 - 19:45:11
  23. J18 25 TONY SCHWARZSTEIN EST HONDA CIVIC BTR RACING 27.09.2020 - 22:43:43
  24. J18 26 KRISTJAN RADIKO EST HONDA CIVIC TYPE-R KEHTNA AMK 11.10.2020 - 21:59:44
  25. J18 27 GABRIEL SIMSON EST HONDA CIVIC TYPE-R EO 02.10.2020 - 12:58:51
  26. J18 28 MADIS LAASER EST HONDA CIVIC EO 11.10.2020 - 19:15:02
  27. J18 29 JOEL KENTEL EST HONDA CRX EO 09.10.2020 - 21:32:05
  28. J18 30 KARL-ERIK RAJASALU EST HONDA CIVIC EO 29.09.2020 - 21:46:30
  29. Naised 31 CÄROLYN SOIDLA EST HONDA CIVIC CMK RACING TEAM 16.09.2020 - 21:16:28
  30. Naised 32 TRIINU TAMMEL EST HONDA CIVIC INDREK 07.10.2020 - 10:41:30
  31. Naised 33 MARINA LIIRA EST SEAT IBIZA AMK SETOPOISID 11.10.2020 - 18:01:19
  32. Naised 34 TIINA EHRBACH EST VW GOLF SK VILGASRALLI 11.10.2020 - 15:25:12
  33. V60+ 35 HILLAR KRUUSMA EST VW GOLF IGAÜHE TERVISEKLUBI 15.09.2020 - 20:28:11
  34. V60+ 36 TOOMAS LEMBERG EST VW GOLF IGAÜHE TERVISEKLUBI 15.09.2020 - 20:29:39
  35. M&L Liiga 37 INDREK MÄESTU EST VAZ 2105 TUNINGEXPERT 11.10.2020 - 15:24:36
  36. M&L Liiga 38 HELLAR SILE EST IZ 412 KADRINA HOBIKLUBI 12.10.2020 - 21:48:31
  37. M&L Liiga 39 VEIKO VILU EST IZ 412 KADRINA HOBIKLUBI 28.09.2020 - 09:22:00
  38. M&L Liiga 40 REIGO RAADIK EST VAZ 2107 MÄRJAMAA RALLY TEAM 12.10.2020 - 17:40:39
  39. M&L Liiga 41 KRISTEN PRIILINN EST VAZ 2101 APEX RACING 10.10.2020 - 11:24:08
  40. SU 42 MARTIN JAANUS EST VAZ 2105 CMK RACING TEAM 15.10.2020 - 18:00:09
  41. SU 44 TARMO LEEDIS EST LADA 2105 EO 03.10.2020 - 17:37:25
  42. SU 45 HEIGO TINNO EST AZLK 412 KADRINA HOBIKLUBI 30.09.2020 - 19:27:02
  43. SU 46 EGERT JAKOBI EST VAZ 2105 KIIRED JA ÕLISED 22.09.2020 - 10:45:46
  44. SU 47 KRISTJAN PRIILINN EST VAZ 2107 APEX RACING 11.10.2020 - 19:46:15
  45. SU 48 IVAR BURMEISTER EST VAZ 2105 EO 11.10.2020 - 22:37:46
  46. SU 49 MARTIN TANNING EST VAZ 2105 THULE MOTORSPORT 30.09.2020 - 10:46:43
  47. SU 50 KEIO PRIIMATS EST VAZ 2107 APEX RACING 13.10.2020 - 08:13:39
  48. 2WD-V 51 HEIKKO TIITS EST MITSUBISHI COLT EO 12.10.2020 - 22:10:29
  49. 2WD-V 52 KEVEN SERBIN EST HONDA CIVIC VILSPORT KLUBI MTÜ 01.10.2020 - 09:53:13
  50. 2WD-V 53 JANAR TAMMAI EST HONDA CIVIC PINNAD-PUHTAKS 10.10.2020 - 21:20:25
  51. 2WD-V 54 VAIDO JÄRVELA EST VW GOLF EO 14.10.2020 - 17:15:14
  52. 2WD-V 55 JOOSEP MÄE EST AUDI A3 VILSPORT KLUBI MTÜ 01.10.2020 - 19:03:34
  53. 2WD-V 57 KEN POOL EST TOYOTA COROLLA EO 12.10.2020 - 16:02:11
  54. 2WD-V 58 KAURI TAMMAI EST HONDA CIVIC PINNAD-PUHTAKS 10.10.2020 - 21:26:51
  55. 2WD-V 59 MARTIN TAMM EST HONDA CIVIC VILSPORT KLUBI MTÜ 01.10.2020 - 09:58:06
  56. 2WD-V 60 KAIMAR KITTUS EST BMW 318 APEX RACING 19.09.2020 - 11:55:12
  57. 2WD-V 61 MEELIS PAUR EST BMW 316 APEX RACING 02.10.2020 - 20:19:11
  58. 2WD-V 62 PRIIT PIHLAKAS EST BMW 318TI VILSPORT KLUBI MTÜ 06.10.2020 - 08:57:25
  59. 2WD-V 63 SANDER TAMMELEHT EST BMW 318TI EO 21.09.2020 - 14:40:19
  60. 2WD-V 64 KARL KÕRGE EST MITSUBISHI COLT EO 13.10.2020 - 22:01:21
  61. 2WD-V 65 RAIN RAND EST FORD ESCORT EO 14.10.2020 - 08:54:12
  62. 2WD-V 66 TANEL LAURIMAA EST VW GOLF EO 14.10.2020 - 17:20:19
  63. 2WD-V 67 CASPAR OJAMÄGI EST MITSUBISHI COLT BTR RACING 15.10.2020 - 16:55:50
  64. 2WD-V 68 URMAS METS EST HONDA CIVIC KIIRED JA ÕLISED 15.10.2020 - 12:56:20
  65. 2WD-V 69 RUTMAR RAIDMA EST HONDA CIVIC CMK RACING TEAM 06.10.2020 - 20:50:45
  66. 2WD-V 71 ERKI AUENDORF EST HONDA CIVIC AUENDORF RACING 14.10.2020 - 21:57:22
  67. 2WD-V 72 JANEK LUIK EST BMW 316I SEAKAEL RACING 14.10.2020 - 20:39:28
  68. 2WD-S 73 ANDREK PÕLLUMÄE EST BMW M3 BTR 14.10.2020 - 21:09:04
  69. 2WD-S 74 MAREK TAMMOJA EST BMW 325I EO 15.09.2020 - 20:49:59
  70. 2WD-S 76 MIREK MATIKAINEN EST HONDA CIVIC TYPE R KADRINA HOBIKLUBI 04.10.2020 - 19:50:27
  71. 2WD-S 77 ALEKSANDER STRELKOV EST BMW 320 - 28.09.2020 - 22:26:54
  72. 2WD-S 78 JANNO JOHANSON EST BMW 325I EO 16.09.2020 - 11:46:44
  73. 2WD-S 79 PRIIT MÄEMURD EST BMW 325TI JUURU TEHNIKAKLUBI 29.09.2020 - 11:36:39
  74. 2WD-S 80 RANET REES EST SEAT IBIZA TIGUGRUPP 29.09.2020 - 11:22:25
  75. 2WD-S 81 ROBIN PRUUL EST AUDI A3 EO 21.09.2020 - 23:26:30
  76. 2WD-S 83 ARNO METSALUIK EST SEAT IBIZA AMK SETOPOISID 11.10.2020 - 19:14:29
  77. 2WD-S 84 ILMAR TOPMANN EST BMW 318IS EO 25.09.2020 - 22:07:04
  78. 2WD-S 85 AGO ELLER EST BMW 330D EO 12.10.2020 - 23:53:58
  79. 2WD-S 86 SILVER SUVISTE EST BMW 323TI JUURU TEHNIKAKLUBI 09.10.2020 - 21:32:55
  80. 2WD-S 87 JARGO PISA EST BMW 318 TLK RACING 28.09.2020 - 16:43:17
  81. 2WD-S 88 ANDRES PILLERPAU EST TOYOTA CELICA EO 12.10.2020 - 14:52:12
  82. 2WD-S 89 HENRI HIRV EST BMW 325I VILSPORT KLUBI MTÜ 06.10.2020 - 11:57:24
  83. 2WD-S 90 ANDRUS LAIDRE EST BMW 330 EO 08.10.2020 - 07:53:01
  84. 2WD-S 91 ALO TUPITS EST NISSAN ALMERA EO 15.10.2020 - 09:00:21
  85. 2WD-S 92 JOOSEP LAIKSOO EST SEAT IBIZA EO 10.10.2020 - 00:10:49
  86. 2WD-S 93 ANTS UUSTALU EST BMW COUPE ÖÖBIKU.EE 29.09.2020 - 23:30:47
  87. 4WD 94 MARGUS NOPPEL EST SUBARU IMPREZA WRX EO 15.09.2020 - 15:51:58
  88. 4WD 95 MERKKO HALJASMETS EST MITSUBISHI LANCER ÖÖBIKU.EE 30.09.2020 - 00:15:07
  89. 4WD 97 RAOUL RENSER EST AUDI S1 EO 12.10.2020 - 11:13:54
  90. 4WD 98 KAINO TRAUMANN EST SUBARU IMPREZA THULE MOTOSPORT 29.09.2020 - 18:14:32
  91. 4WD 99 JÜRI SINIKAS EST AUDI A4 JÜRI SINIKAS 09.10.2020 - 21:26:14
  92. 4WD 100 ALAR ROSENBERG EST SUBARU IMPREZA ROOSU SPORDIKLUBI 28.09.2020 - 10:36:45
  93. 4WD 103 MARTIN VAGA EST MITSUBISHI LANCER EVOLUTION THULE MOTORSPORT 14.10.2020 - 21:44:32
  94. 4WD 104 URMO KAASIK EST SUBARU IMPREZA VILSPORT KLUBI MTÜ 25.09.2020 - 08:52:58
  95. 4WD 108 ARIETT NOPPEL EST SUBARU IMPREZA WRX EO 05.10.2020 - 18:19:21
  96. 2WD-SPORT - S 109 TOOMAS KLEMMER EST BMW 323I EO 11.10.2020 - 21:54:10
  97. 2WD-SPORT - V 111 RAUNO RAPPU EST LADA 2106 YELLOW RACING 05.10.2020 - 22:07:53
  98. 2WD-SPORT - V 113 LAURI NURM EST VAZ 2101 MILREM MOTORSPORT MTÜ 13.10.2020 - 20:00:21
  99. 2WD-SPORT - V 114 LAUR JOHANNES EST HONDA CRX YELLOW RACING MTÜ 10.10.2020 - 13:00:39
  100. 2WD-V 116 RUDOLF UUSNEEM EST HONDA CIVIC HRK 16.10.2020 - 09:26:31
  101. 2WD-V 118 ELVIS LEINBERG EST PEUGEOT 106 JUURU TEHNIKAKLUBI 16.10.2020 - 11:56:39