»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Tulemused - Pizzapoisid Lääne-Eesti rahvaralli Uno Aava karikale 2022

abi

nr nimi algus km kiireim olek
1. Ahli 1 - Taebla söögipeatus 09:03 3.72 ALEX SANDER JÕEÄÄR / INDREK JÕEÄÄR
TONY SCHWARZSTEIN / MEHIS KIIVER
ALAR ROSENBERG / RAUNO TIIVOJA
KASPAR KIBUSPUU / RUDOLF UUSNEEM
DANIEL LING / MADIS KÜMMEL
MARKO EESPAKK / EVA-LOTA EESPAKK
TAURI NÕGU / PRIIT NÕGU
LAURI KOTKAS / TAURI TAEVAS
MARTIN KUTSER / KRISTJAN OJAVEE
MAGNUS LEPP / MARIA TRAVE
TAAVI PIIPUU / OLIVER MÄGI
KEVEN SERBIN / MARTIN TAMM
RAGNAR ROSENBERG / SIIM MÕISAVALD
KRISTEN VOLKOV / RAIT REIMAN
JÜRI LEE / HARRY OGGA
KAURI PÄÄSTEL / KRISTJAN PÕLDEMA
KASPAR KARK / RANDO SUVE
MARTIN OTTIS / KADRI PAISTE
GEILO VALDMANN / MART LOITJÄRV
JANNO JOHANSON / AVE LOSSMANN
URMO KAASIK / INGVAR MÄGI
ELVIS LEINBERG / INDREK VULF
KRISTJAN RADIKO / RAINER NIINEPUU
VAHUR MÄESALU / JAN NÕLVAK
RAUL AAVA / KRISTJAN PEEGEL
MIREK MATIKAINEN / ELTON GUTMANN
ROBIN PRUUL / REIN TIKKA
IVAR BURMEISTER / RAINO REMMEL
MIRKKO MATIKAINEN / KARL-MATTIAS VIRU
JANAR TAMMAI / KAURI TAMMAI
JOOSEP AUSMEES / TAURI OLESK
MADIS LAASER / JAAGUP LAASER
RIHO EICHFUSS / EGON VIKAT
VIRGO SUMAN / KAREL SUMAN
CASPAR OJAMÄGI / HENDRIK KRAAV
TIINA EHRBACH / KARMO KARELSON
TIMMO KROONMÄE / MARIO KROONMÄE
AARON NAU / HENDRIK KLAUSSON
RAIVO POOM / RAIDO UESSON
MARTIN TANNING / EIGO JAAKMA
IMRE VANIK / JANEK OJALA
MAREK TAMMOJA / MARKUS TAMMOJA
MERKKO HALJASMETS / HARRI JÕESSAR
PALLE KÕLAR / HANNES TEIDLA
MARTIN JAANUS / ARLES SUUSTER
MARTI HALLING / REIJO KÜBARSEPP
KAIDO MÄRSS / MARGO KRUUSMA
GABRIEL SIMSON / OLIVER SIMSON
MARKUS LAURIMAA / JOONAS VARES
PRIIT PIHLAKAS / MIKK VOLMSEN
MARIA ROOP / RASMUS TOBIAS
KRISTEN PUUSEPP / MIRELL HINTSER
REIGO RAADIK / ANDRES ALLER
JAAK RIISBERG / TAAVI KIVI
MEELIS LEMBER / RÜNNO TÕNTSOHN
KRISTJAN HANSSON / KALMER KASE
PRIIT PÄÄRSON / TIMO TEDER
VAIDO JÄRVELA / TANEL LAURIMAA
JAAN ILISTOM / AKSEL SULU
KRISTJAN LÜÜDING / RAIGO VÄLI
TRIINU TAMMEL / KAROLIINA TAMMEL
KRISTO VAHTER / LEVIS VUNDER
INDREK TAMMEL / KAIRIN TAMMEL
MARTIN TAAL / IVAR KALLASMAA
RAIDO SEPPEL / RIVO HELL
HAROLD VILSON / MARGO MITT
TOOMAS TÕNSAU / KADRI VAHUR
AIRA LEPP / AIN LEPP
MARTIN ARULA / JANAR EELMAA
SILVER VAHSTEIN / HANNES IIR
MEELIS VAHTER / DEVER VAHTER
HELAR ARGE / KRISTJAN PUUSEPP
CHRIS MÄNNIK / TANEL MEOS
INDREK MÄESTU / REIGO RANNAK
SANDER LINNAKS / MART PARBO
ANDRES PILLERPAU / MARGIT TAMM
KALJU KALLASMAA / ELIMAR KIBUS
RUSLAN PLESHANOV / ANGELINA KANNEL
KEN LIIVRAND / ERKI AUENDORF
HEIGO ENDEN / TIMO SAAREOKS
ROMET LIIV / SANDER LIIV
KAAREL LONKS / SANDER LONKS
KARL-ERIK RAJASALU / ANDREAS LIIMANN
RAIDO VÄRIK / MARGUS HAVIK
KARLA KIRSCH / TEET VARIK
MARTIN RATNIK / KRISTEN RAAMAT
ARTJOM KUDRJAVTSEV / ANDREAS PALANDI
KARDON MALBERG / MAIGRO REHBERG
JAANUS KADAK / SILVAR SIKKEL
HENDRIK VÄLI / TÕNU NÕMMIK
MARKO SIILMANN / KRISTJAN SASSE
ERKI LIND / JUHAN OKS
KEVIN RUDDI / RAUNO VALDMANN
JORVEN KURBA / JARMO KURBA
DANIEL LÜÜDING / KARMO RANDER
RENEE LAAN / MARKO MEESAK
GUNNAR KUUBA / ERKI KUUBA
MARGO PIIGLI / LAURI VESO
KARL JOHANNES VISNAPUU / RAIT JANSEN
KAIMAR KITTUS / MARINA LIIRA
TANEL MADISTE / MARKEN CHRISTOPHER SAAR
JANEK LUIK / BRANDON LUIK
KARL- ERIK HERMANN / EDA SIIVELT
TAURI SOOME / KRISTJAN KARLEP
KEIO PRIIMATS / KRISTEN PRIILINN
RALF ELFENBEIN / MARKUS UDUSALU
RAIN LAUPA / OLAVI LAUPA
AGO ELLER / ARNO ELLER
lõppenud
2. Saanika 1 - HRL OÜ 09:21 3.52 MIREK MATIKAINEN / ELTON GUTMANN
lõppenud
3. Ahli 2 - CMK Racing Team 11:53 3.72 ALAR ROSENBERG / RAUNO TIIVOJA
lõppenud
4. Saanika 2 - Trumprehv 12:11 3.52 LAURI KOTKAS / TAURI TAEVAS
lõppenud
5. Küünemäe 1 - Pizzapoisid 15:54 6.78 URMO KAASIK / INGVAR MÄGI
lõppenud
6. Espre 1 - Auhinnapood 16:15 2.26 KRISTJAN HANSSON / KALMER KASE
lõppenud
7. Küünemäe 2 - Cramo 18:33 6.78 LAURI KOTKAS / TAURI TAEVAS
lõppenud
8. Espre 2 - Rehvimajakas 18:54 2.26 KRISTJAN HANSSON / KALMER KASE
lõppenud
9. Kiltsi 1 - Igaühe Terviseklubi 19:13 0.52 ARTJOM KUDRJAVTSEV / ANDREAS PALANDI
lõppenud