»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Tulemused - Grossi Toidukaubad Viru Rally 2013 (EMV)

abi


LK keskmine kiirus: 91 km/h kogu distantsi keskmine kiirus: 105 km/h
SS11 (HKP) ABS peale SS11 (HKP)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1. = G. GROSS
R. MÕLDER
1 FORD FOCUS WRC 08 08. A8 08:13.4  
2. = O. TÄNAK
M. JÄRVEOJA
2 SUBARU IMPREZA 03. N4 08:20.1 00:06.7
(00:06.7)
3.
1
T. KÕRGE
E. PINTS
4 MITSUBISHI LANCER EVO IX 03. N4 08:28.4 00:15.0
(00:08.3)
4.
1
R. AUS
S. KOSKINEN
6 MITSUBISHI EVOLUTION IX 03. N4 08:32.9 00:19.5
(00:04.5)
5. = R. JEETS
A. TOOM
8 MITSUBISHI LANCER EVO X 03. N4 08:36.3 00:22.9
(00:03.4)
6. = S. PLANGI
U. ROOSIMAA
5 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION 03. N4 08:42.6 00:29.2
(00:06.3)
7.
10
I. LOTVINOV
P. SHEVTSOV
12 MITSUBISHI LANCER EVO VIII 12. E12 08:44.6 00:31.2
(00:02.0)
8.
1
O. OJAPERV
J. TALVE
11 SUBARU IMPREZA 03. N4 08:45.1 00:31.7
(00:00.5)
9.
2
M. ABRAM
R. JÕESSAR
10 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION X 03. N4 08:45.7 00:32.3
(00:00.6)
10.
21
T. KRAVCHENKO
Y. KUZMINOV
20 MITSUBISHI LANCER EVO 9 03. N4 08:49.7 00:36.3
(00:04.0)
11.
21
B. ZIMIN
A. AKSAKOV
17 MITSUBISHI LANCER EVO 10 03. N4 08:53.7 00:40.3
(00:04.0)
12.
4
Y. ARSHANSKIY
M. SOSKIN
16 MITSUBISHI LANCER EVO8 12. E12 08:57.3 00:43.9
(00:03.6)
13. = A. ILVES
K. TAMM
15 MITSUBISHI EVO 8 08. A8 09:01.7 00:48.3
(00:04.4)
14.
2
S. PÄRN
K. JÄRVEOJA
25 FORD FIESTA R2 06. A6 09:03.4 00:50.0
(00:01.7)
15.
4
A. TUPITS
O. TAMPUU
19 MITSUBISHI LANCER EVO 6 12. E12 09:05.8 00:52.4
(00:02.4)
16.
4
R. ROHTMETS
R. ROHTMETS
22 CITROEN C2 R2 MAX 06. A6 09:10.3 00:56.9
(00:04.5)
17.
3
A. POSADSKY
O. KRYLOV
40 MITSUBISHI LANCER EVO X 03. N4 09:14.0 01:00.6
(00:03.7)
18.
2
M. MAAREND
M. KAPP
39 MITSUBISHI EVO X 03. N4 09:16.3 01:02.9
(00:02.3)
19.
5
N. NIEMINEN
M. KORHONEN
43 FORD FIESTA R2 06. A6 09:17.4 01:04.0
(00:01.1)
20.
1
G. LIELKAJIS
V. MIKELSONS
37 FORD FIESTA R2 06. A6 09:19.6 01:06.2
(00:02.2)
21.
1
E. BLŪMS
A. MĀLNIEKS
36 FORD FIESTA 06. A6 09:25.8 01:12.4
(00:06.2)
22.
1
R. POOM
T. UDEVALD
57 CITROEN C2 R2 06. A6 09:30.0 01:16.6
(00:04.2)
23.
8
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
42 SUBARU IMPREZA 08. A8 09:31.5 01:18.1
(00:01.5)
24.
1
K. KUUSIK
C. TERRAS
35 RENAULT CLIO RAGNOTTI 04. N3 09:33.8 01:20.4
(00:02.3)
25.
7
D. SULTANJANTS
S. OJA
33 HONDA CIVIC TYPE-R 07. A7 09:34.8 01:21.4
(00:01.0)
26.
16
V. IVANOV
O. ZIMIN
21 MITSUBISHI LANCER EVO VII 12. E12 09:37.3 01:23.9
(00:02.5)
27.
2
A. RESHETOV
K. KOOSA
59 SUBARU IMPREZA 12. E12 10:01.7 01:48.3
(00:24.4)
28.
2
P. SCHERBAKOV
T. PANOVA
52 RENAULT CLIO 10. E10 10:04.0 01:50.6
(00:02.3)
29.
2
E. SOE
T. KASEORG
60 TOYOTA STARLET 10. E10 10:12.2 01:58.8
(00:08.2)
30.
2
R. VILBIKS
S. SIIVELT
61 LADA SAMARA 09. E9 10:22.3 02:08.9
(00:10.1)
31.
2
K. JALAKAS
R. LAIPAIK
58 LADA VFTS 09. E9 11:04.7 02:51.3
(00:42.4)
32.
2
K. VILU
A. MARKSON
67 GAZ 51 EKV VEO 11:23.1 03:09.7
(00:18.4)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1. = G. GROSS
R. MÕLDER
1 FORD FOCUS WRC 08 08. A8 1h01:47.9  
2. = O. TÄNAK
M. JÄRVEOJA
2 SUBARU IMPREZA 03. N4 1h02:35.9 00:48.0
(00:48.0)
3. = T. KÕRGE
E. PINTS
4 MITSUBISHI LANCER EVO IX 03. N4 1h03:16.1 01:28.2
(00:40.2)
4. = R. AUS
S. KOSKINEN
6 MITSUBISHI EVOLUTION IX 03. N4 1h03:29.5 01:41.6
(00:13.4)
5. = R. JEETS
A. TOOM
8 MITSUBISHI LANCER EVO X 03. N4 1h04:40.0 02:52.1
(01:10.5)
6. = S. PLANGI
U. ROOSIMAA
5 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION 03. N4 1h05:09.1 03:21.2
(00:29.1)
7. = M. ABRAM
R. JÕESSAR
10 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION X 03. N4 1h05:29.3 03:41.4
(00:20.2)
8. = I. LOTVINOV
P. SHEVTSOV
12 MITSUBISHI LANCER EVO VIII 12. E12 1h06:33.1 04:45.2
(01:03.8)
9. = V. IVANOV
O. ZIMIN
21 MITSUBISHI LANCER EVO VII 12. E12 1h08:15.8 06:27.9
(01:42.7)
10. = A. TUPITS
O. TAMPUU
19 MITSUBISHI LANCER EVO 6 12. E12 1h08:53.4 07:05.5
(00:37.6)
11. = A. ILVES
K. TAMM
15 MITSUBISHI EVO 8 08. A8 1h08:56.6 07:08.7
(00:03.2)
12. = S. PÄRN
K. JÄRVEOJA
25 FORD FIESTA R2 06. A6 1h09:35.0 07:47.1
(00:38.4)
13. = A. POSADSKY
O. KRYLOV
40 MITSUBISHI LANCER EVO X 03. N4 1h10:33.5 08:45.6
(00:58.5)
14.
2
T. KRAVCHENKO
Y. KUZMINOV
20 MITSUBISHI LANCER EVO 9 03. N4 1h10:47.6 08:59.7
(00:14.1)
15.
1
M. MAAREND
M. KAPP
39 MITSUBISHI EVO X 03. N4 1h11:06.7 09:18.8
(00:19.1)
16.
1
Y. ARSHANSKIY
M. SOSKIN
16 MITSUBISHI LANCER EVO8 12. E12 1h11:08.5 09:20.6
(00:01.8)
17.
2
D. SULTANJANTS
S. OJA
33 HONDA CIVIC TYPE-R 07. A7 1h11:31.8 09:43.9
(00:23.3)
18. = R. POOM
T. UDEVALD
57 CITROEN C2 R2 06. A6 1h12:08.4 10:20.5
(00:36.6)
19.
1
E. BLŪMS
A. MĀLNIEKS
36 FORD FIESTA 06. A6 1h12:08.7 10:20.8
(00:00.3)
20.
1
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
42 SUBARU IMPREZA 08. A8 1h12:13.8 10:25.9
(00:05.1)
21. = G. LIELKAJIS
V. MIKELSONS
37 FORD FIESTA R2 06. A6 1h12:26.7 10:38.8
(00:12.9)
22. = B. ZIMIN
A. AKSAKOV
17 MITSUBISHI LANCER EVO 10 03. N4 1h13:07.6 11:19.7
(00:40.9)
23. = N. NIEMINEN
M. KORHONEN
43 FORD FIESTA R2 06. A6 1h13:39.3 11:51.4
(00:31.7)
24. = K. KUUSIK
C. TERRAS
35 RENAULT CLIO RAGNOTTI 04. N3 1h14:40.1 12:52.2
(01:00.8)
25. = P. SCHERBAKOV
T. PANOVA
52 RENAULT CLIO 10. E10 1h15:54.7 14:06.8
(01:14.6)
26.
1
E. SOE
T. KASEORG
60 TOYOTA STARLET 10. E10 1h17:57.2 16:09.3
(02:02.5)
27.
1
R. VILBIKS
S. SIIVELT
61 LADA SAMARA 09. E9 1h18:26.3 16:38.4
(00:29.1)
28.
2
K. JALAKAS
R. LAIPAIK
58 LADA VFTS 09. E9 1h18:33.2 16:45.3
(00:06.9)
29. = R. ROHTMETS
R. ROHTMETS
22 CITROEN C2 R2 MAX 06. A6 1h21:05.6 19:17.7
(02:32.4)
30. = O. OJAPERV
J. TALVE
11 SUBARU IMPREZA 03. N4 1h21:24.7 19:36.8
(00:19.1)
31. = A. RESHETOV
K. KOOSA
59 SUBARU IMPREZA 12. E12 1h33:56.4 32:08.5
(12:31.7)
32. = K. VILU
A. MARKSON
67 GAZ 51 EKV VEO 1h35:32.7 33:44.8
(01:36.3)