»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Tulemused - Neste Oil Harju Rally (EMV)

abi


LK keskmine kiirus: 108 km/h kogu distantsi keskmine kiirus: 91 km/h
SS2 (NESTE OIL) ABS peale SS2 (NESTE OIL)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1.
1
R. MURAKAS
K. ADLER
2 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION 10 EMV2 (N4) 03:29.3  
2.
1
S. PLANGI
U. ROOSIMAA
1 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 03:30.8 00:01.5
(00:01.5)
3. = R. AUS
S. KOSKINEN
3 MITSUBISHI EVO IX EMV2 (N4) 03:31.5 00:02.2
(00:00.7)
4. = E. KAUR
A. ARNEK
4 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION IX EMV2 (N4) 03:36.7 00:07.4
(00:05.2)
5.
51
M. VANASELJA
J. HÕBEMÄGI
31 BMW M3 EMV7 (E11) 03:43.3 00:14.0
(00:06.6)
6.
2
A. AIGRO
K. KÄRTMANN
9 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 03:43.4 00:14.1
(00:00.1)
7.
24
K. TORN
R. MESILA
8 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 03:43.7 00:14.4
(00:00.3)
8.
11
P. KOIK
U. HELDNA
26 MITSUBISHI LANCER EVO 8 EMV8 (E12) 03:43.7 00:14.4
(00:00.0)
9.
3
M. NIINEMÄE
M. VALTER
208 PEUGEOT 208 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 03:43.7 00:14.4
(00:00.0)
10.
13
S. SEPP
A. UUSTALU
29 RENAULT CLIO RAGNOTTI EMV6 (E10) 03:44.2 00:14.9
(00:00.5)
11.
3
R. RACZKOWSKI
S. GOSPODARCZYK
7 SUBARU IMPREZA WRX STI EMV2 (N4) 03:44.9 00:15.6
(00:00.7)
12.
13
M. MADIK
T. TAUK
27 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 03:47.7 00:18.4
(00:02.8)
13.
32
R. UBINHAIN
C. TERRAS
17 SUBARU IMPREZA EMV8 (E12) 03:49.2 00:19.9
(00:01.5)
14.
5
S. SINIORG
K. VIITRA
205 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 03:49.3 00:20.0
(00:00.1)
15.
34
D. FEOFANOV
M. GORDYUSHKIN
35 MITSUBISHI EVO8 EMV2 (N4) 03:49.7 00:20.4
(00:00.4)
16.
20
R. ARU
V. KULLAMÄE
52 BMW 325 EMV7 (E11) 03:50.0 00:20.7
(00:00.3)
17.
11
Y. SIDORENKO
S. LARENS
10 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 03:50.3 00:21.0
(00:00.3)
18.
15
K. KELEMENT
T. KASESALU
203 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 03:50.3 00:21.0
(00:00.0)
19.
8
D. SULTANJANTS
S. OJA
23 CITROEN DS3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 03:50.4 00:21.1
(00:00.1)
20.
2
E. VALEISA
P. REISAS
32 BMW M3 EMV7 (E11) 03:50.7 00:21.4
(00:00.3)
21.
49
L. SOE
A. PIHLAS
15 TOYOTA STARLET EMV7 (E11) 03:50.9 00:21.6
(00:00.2)
22.
14
V. PUSHKAR
I. MISHYN
6 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 03:51.6 00:22.3
(00:00.7)
23.
6
O. OJAPERV
J. TALVE
201 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 03:51.9 00:22.6
(00:00.3)
24.
2
K. KASARI
H. KUUSMAA
43 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 03:51.9 00:22.6
(00:00.0)
25.
4
S. VALME
K. NORDLING
11 MITSUBISHI LANCER E6 EMV8 (E12) 03:52.4 00:23.1
(00:00.5)
26.
11
D. LEVYATOV
M. UGER
36 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 03:52.4 00:23.1
(00:00.0)
27.
9
T. LARIO
P. TIAINEN
28 PEUGEOT 208 R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 03:52.7 00:23.4
(00:00.3)
28.
12
R. UUSTULND
I. KUUSK
204 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 03:52.8 00:23.5
(00:00.1)
29.
5
K. SUBI
. JÕESSAR
21 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 03:53.1 00:23.8
(00:00.3)
30.
11
D. NIKONCHUK
E. NIKONCHUK
14 BMW M3 EMV7 (E11) 03:53.5 00:24.2
(00:00.4)
31.
6
K. KUUSIK
K. SIKK
200 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 03:53.9 00:24.6
(00:00.4)
32.
8
G. KRUUDA
K. JÄRVEOJA
25 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 03:55.7 00:26.4
(00:01.8)
33.
7
M. MAAREND
M. KAPP
16 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 03:55.8 00:26.5
(00:00.1)
34.
16
K. RAIEND
H. HUSSAR
34 MITSUBISHI LANCER EVO6 EMV8 (E12) 03:55.8 00:26.5
(00:00.0)
35.
25
O. MESIKÄPP
A. KUUTOK
54 BMW M3 EMV7 (E11) 03:56.3 00:27.0
(00:00.5)
36.
21
K. VOLVER
M. MADISSOO
12 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 03:56.8 00:27.5
(00:00.5)
37.
3
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
33 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV8 (E12) 03:57.4 00:28.1
(00:00.6)
38.
6
R. LAULIK
T. VIIDAS
40 NISSAN SUNNY GTI EMV6 (E10) 03:58.0 00:28.7
(00:00.6)
39.
15
K. TARREND
M. KAUNIS
202 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 03:58.8 00:29.5
(00:00.8)
40.
10
A. KUDRYAVTSEV
A. ZAVERSHINSKAYA
39 RENAULT CLIO R3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 03:59.2 00:29.9
(00:00.4)
41.
4
K. SINIK
S. SÕMER
30 NISSAN SUNNY EMV6 (E10) 03:59.7 00:30.4
(00:00.5)
42.
9
K. TÖLP
T. SEPP
22 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 04:00.1 00:30.8
(00:00.4)
43.
2
M. TIKKERBÄR
A. PREIDE
20 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 04:00.2 00:30.9
(00:00.1)
44.
5
M. RINGENBERG
A. HEINA
41 OPEL ASCONA B EMV6 (E10) 04:00.6 00:31.3
(00:00.4)
45.
14
M. JÜRIMÄE
R. ROHTMETS
24 BMW M3 EMV7 (E11) 04:01.2 00:31.9
(00:00.6)
46.
1
R. TURJA
A. SEPP
42 LADA VFTS EMV6 (E10) 04:01.9 00:32.6
(00:00.7)
47.
1
M. VATTER
O. PEEBO
47 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 04:02.7 00:33.4
(00:00.8)
48. = T. SEPP
T. SAAR
37 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 04:03.3 00:34.0
(00:00.6)
49.
12
R. REIMAL
M. LEPP
51 VW GOLF EMV6 (E10) 04:05.1 00:35.8
(00:01.8)
50.
5
S. UGER
G. NOMEIKA
18 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 04:05.3 00:36.0
(00:00.2)
51.
8
T. PIHLAS
O. KIIL
61 TOYOTA STARLET EMV5 (E9) 04:05.5 00:36.2
(00:00.2)
52.
13
T. MÄKI
M. KORTESUO
44 RENAULT CLIO R3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 04:06.5 00:37.2
(00:01.0)
53.
9
R. MEUS
K. VANA
45 LADA VFTS EMV5 (E9) 04:09.9 00:40.6
(00:03.4)
54.
9
T. HARJU
M. LEINONEN
55 BMW 325I EMV7 (E11) 04:18.2 00:48.9
(00:08.3)
55.
1
K. LAUS
K. PANNAS
48 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 04:18.5 00:49.2
(00:00.3)
56.
1
J. JELLE
T. UDEVALD
59 VAZ VFTS EMV5 (E9) 04:18.7 00:49.4
(00:00.2)
57.
6
R. VILBIKS
S. SIIVELT
53 LADA SAMARA EMV5 (E9) 04:20.2 00:50.9
(00:01.5)
58. = G. KÄHR
J. PANTALON
49 HONDA CIVIC EMV5 (E9) 04:20.3 00:51.0
(00:00.1)
59.
11
A. SILLASTE
A. LIIMANN
63 AZLK 2140 EMV5 (E9) 04:20.5 00:51.2
(00:00.2)
60.
5
M. VAHER
I. TUUR
57 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 04:22.6 00:53.3
(00:02.1)
61.
9
V. TIITUS
S. ANDEVEI
60 MITSUBISHI COLT EMV6 (E10) 04:23.0 00:53.7
(00:00.4)
62.
1
H. FRANKE
A. LICHTFELDT
58 SUZUKI BALENO EMV5 (E9) 04:23.6 00:54.3
(00:00.6)
63.
1
T. NIINEMETS
M. PREMS
64 GAZ 51A EMV9 (E13) 04:24.2 00:54.9
(00:00.6)
64.
15
H. KORTESUO
T. MANNILA
46 LADA VFTS EMV5 (E9) 04:30.6 01:01.3
(00:06.4)
65.
6
R. TUBERIK
T. TAEVAS
65 GAZ 51 EMV9 (E13) 04:32.4 01:03.1
(00:01.8)
66. = M. HEINOJA
A. REGO
62 VW GOLF II EMV6 (E10) 04:32.6 01:03.3
(00:00.2)
67.
8
. RANDMER
L. SIMMO
50 VW GOLF EMV6 (E10) 04:34.4 01:05.1
(00:01.8)
68.
1
T. REPP
O. OJAVEER
67 GAZ 53 EMV9 (E13) 04:38.2 01:08.9
(00:03.8)
69.
2
K. VILU
E. VAASA
69 GAZ 51 EMV9 (E13) 04:39.7 01:10.4
(00:01.5)
70.
4
A. KRISTALL
R. NIPERNADO
66 GAZ 51 EMV9 (E13) 04:40.0 01:10.7
(00:00.3)
71.
3
V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
72 GAZ 51 EMV9 (E13) 04:43.4 01:14.1
(00:03.4)
72.
3
O. HELÜ
A. ALASOO
71 GAZ 51A EMV9 (E13) 04:43.6 01:14.3
(00:00.2)
73.
1
M. HIRSNIK
K. ORU
73 GAZ 51 R5 EMV9 (E13) 04:44.3 01:15.0
(00:00.7)
74.
2
J. LINDMETS
N. HELÜ
68 GAZ 51 EMV9 (E13) 04:47.9 01:18.6
(00:03.6)
75.
3
B. RASMUSSEN
J. KAMP
74 GAZ 52 EMV9 (E13) 04:49.0 01:19.7
(00:01.1)
76.
1
R. NIITSALU
K. KARU
70 GAZ 53 EMV9 (E13) 04:55.2 01:25.9
(00:06.2)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1.
1
R. MURAKAS
K. ADLER
2 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION 10 EMV2 (N4) 05:52.0  
2.
1
S. PLANGI
U. ROOSIMAA
1 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 05:52.8 00:00.8
(00:00.8)
3. = R. AUS
S. KOSKINEN
3 MITSUBISHI EVO IX EMV2 (N4) 05:56.5 00:04.5
(00:03.7)
4. = E. KAUR
A. ARNEK
4 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION IX EMV2 (N4) 06:02.0 00:10.0
(00:05.5)
5.
1
R. RACZKOWSKI
S. GOSPODARCZYK
7 SUBARU IMPREZA WRX STI EMV2 (N4) 06:15.1 00:23.1
(00:13.1)
6.
2
A. AIGRO
K. KÄRTMANN
9 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 06:16.4 00:24.4
(00:01.3)
7.
3
M. NIINEMÄE
M. VALTER
208 PEUGEOT 208 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 06:19.1 00:27.1
(00:02.7)
8.
3
V. PUSHKAR
I. MISHYN
6 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 06:19.5 00:27.5
(00:00.4)
9.
2
S. SINIORG
K. VIITRA
205 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 06:20.2 00:28.2
(00:00.7)
10.
8
P. KOIK
U. HELDNA
26 MITSUBISHI LANCER EVO 8 EMV8 (E12) 06:21.6 00:29.6
(00:01.4)
11.
11
S. SEPP
A. UUSTALU
29 RENAULT CLIO RAGNOTTI EMV6 (E10) 06:23.7 00:31.7
(00:02.1)
12.
21
K. TORN
R. MESILA
8 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 06:25.7 00:33.7
(00:02.0)
13.
2
E. VALEISA
P. REISAS
32 BMW M3 EMV7 (E11) 06:27.3 00:35.3
(00:01.6)
14.
10
M. MADIK
T. TAUK
27 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 06:28.0 00:36.0
(00:00.7)
15.
1
O. OJAPERV
J. TALVE
201 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 06:28.1 00:36.1
(00:00.1)
16.
5
R. UUSTULND
I. KUUSK
204 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 06:28.6 00:36.6
(00:00.5)
17.
4
T. LARIO
P. TIAINEN
28 PEUGEOT 208 R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 06:28.7 00:36.7
(00:00.1)
18.
1
S. VALME
K. NORDLING
11 MITSUBISHI LANCER E6 EMV8 (E12) 06:29.8 00:37.8
(00:01.1)
19.
10
K. VOLVER
M. MADISSOO
12 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 06:30.6 00:38.6
(00:00.8)
20.
5
D. SULTANJANTS
S. OJA
23 CITROEN DS3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 06:30.8 00:38.8
(00:00.2)
21.
9
K. RAIEND
H. HUSSAR
34 MITSUBISHI LANCER EVO6 EMV8 (E12) 06:31.7 00:39.7
(00:00.9)
22.
1
K. KASARI
H. KUUSMAA
43 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 06:31.7 00:39.7
(00:00.0)
23.
9
K. KELEMENT
T. KASESALU
203 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 06:32.1 00:40.1
(00:00.4)
24.
4
K. KUUSIK
K. SIKK
200 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 06:32.6 00:40.6
(00:00.5)
25.
6
G. KRUUDA
K. JÄRVEOJA
25 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 06:33.8 00:41.8
(00:01.2)
26.
9
R. ARU
V. KULLAMÄE
52 BMW 325 EMV7 (E11) 06:33.9 00:41.9
(00:00.1)
27.
4
K. SUBI
. JÕESSAR
21 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 06:34.5 00:42.5
(00:00.6)
28.
6
D. LEVYATOV
M. UGER
36 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 06:34.6 00:42.6
(00:00.1)
29.
8
M. MAAREND
M. KAPP
16 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 06:35.3 00:43.3
(00:00.7)
30. = V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
33 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV8 (E12) 06:38.7 00:46.7
(00:03.4)
31.
13
R. UBINHAIN
C. TERRAS
17 SUBARU IMPREZA EMV8 (E12) 06:38.7 00:46.7
(00:00.0)
32.
4
R. LAULIK
T. VIIDAS
40 NISSAN SUNNY GTI EMV6 (E10) 06:38.8 00:46.8
(00:00.1)
33.
4
D. NIKONCHUK
E. NIKONCHUK
14 BMW M3 EMV7 (E11) 06:39.2 00:47.2
(00:00.4)
34.
5
K. TÖLP
T. SEPP
22 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 06:41.2 00:49.2
(00:02.0)
35.
14
D. FEOFANOV
M. GORDYUSHKIN
35 MITSUBISHI EVO8 EMV2 (N4) 06:41.5 00:49.5
(00:00.3)
36.
10
M. JÜRIMÄE
R. ROHTMETS
24 BMW M3 EMV7 (E11) 06:41.7 00:49.7
(00:00.2)
37.
21
M. VANASELJA
J. HÕBEMÄGI
31 BMW M3 EMV7 (E11) 06:42.4 00:50.4
(00:00.7)
38.
2
M. TIKKERBÄR
A. PREIDE
20 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 06:44.9 00:52.9
(00:02.5)
39.
1
K. SINIK
S. SÕMER
30 NISSAN SUNNY EMV6 (E10) 06:46.2 00:54.2
(00:01.3)
40.
2
R. TURJA
A. SEPP
42 LADA VFTS EMV6 (E10) 06:48.9 00:56.9
(00:02.7)
41.
5
A. KUDRYAVTSEV
A. ZAVERSHINSKAYA
39 RENAULT CLIO R3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 06:49.1 00:57.1
(00:00.2)
42.
1
M. VATTER
O. PEEBO
47 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 06:49.6 00:57.6
(00:00.5)
43.
2
M. RINGENBERG
A. HEINA
41 OPEL ASCONA B EMV6 (E10) 06:50.1 00:58.1
(00:00.5)
44.
6
K. TARREND
M. KAUNIS
202 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 06:51.2 00:59.2
(00:01.1)
45.
7
T. PIHLAS
O. KIIL
61 TOYOTA STARLET EMV5 (E9) 06:51.3 00:59.3
(00:00.1)
46.
3
T. SEPP
T. SAAR
37 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 06:51.9 00:59.9
(00:00.6)
47.
9
O. MESIKÄPP
A. KUUTOK
54 BMW M3 EMV7 (E11) 06:54.4 01:02.4
(00:02.5)
48.
9
R. MEUS
K. VANA
45 LADA VFTS EMV5 (E9) 06:56.2 01:04.2
(00:01.8)
49.
3
S. UGER
G. NOMEIKA
18 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 06:58.6 01:06.6
(00:02.4)
50.
1
T. MÄKI
M. KORTESUO
44 RENAULT CLIO R3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 06:59.7 01:07.7
(00:01.1)
51.
6
R. REIMAL
M. LEPP
51 VW GOLF EMV6 (E10) 07:04.0 01:12.0
(00:04.3)
52.
19
L. SOE
A. PIHLAS
15 TOYOTA STARLET EMV7 (E11) 07:05.1 01:13.1
(00:01.1)
53.
6
R. VILBIKS
S. SIIVELT
53 LADA SAMARA EMV5 (E9) 07:10.3 01:18.3
(00:05.2)
54.
1
K. LAUS
K. PANNAS
48 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 07:12.2 01:20.2
(00:01.9)
55.
7
V. TIITUS
S. ANDEVEI
60 MITSUBISHI COLT EMV6 (E10) 07:14.2 01:22.2
(00:02.0)
56.
2
G. KÄHR
J. PANTALON
49 HONDA CIVIC EMV5 (E9) 07:15.4 01:23.4
(00:01.2)
57.
3
T. HARJU
M. LEINONEN
55 BMW 325I EMV7 (E11) 07:18.0 01:26.0
(00:02.6)
58.
1
H. FRANKE
A. LICHTFELDT
58 SUZUKI BALENO EMV5 (E9) 07:23.4 01:31.4
(00:05.4)
59.
2
T. NIINEMETS
M. PREMS
64 GAZ 51A EMV9 (E13) 07:24.1 01:32.1
(00:00.7)
60.
8
A. SILLASTE
A. LIIMANN
63 AZLK 2140 EMV5 (E9) 07:30.2 01:38.2
(00:06.1)
61.
6
. RANDMER
L. SIMMO
50 VW GOLF EMV6 (E10) 07:30.4 01:38.4
(00:00.2)
62. = J. JELLE
T. UDEVALD
59 VAZ VFTS EMV5 (E9) 07:32.5
(00:10.0)
01:40.5
(00:02.1)
63.
1
M. HEINOJA
A. REGO
62 VW GOLF II EMV6 (E10) 07:36.6 01:44.6
(00:04.1)
64.
5
R. TUBERIK
T. TAEVAS
65 GAZ 51 EMV9 (E13) 07:42.3 01:50.3
(00:05.7)
65.
2
M. VAHER
I. TUUR
57 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 07:46.4
(00:20.0)
01:54.4
(00:04.1)
66.
1
K. VILU
E. VAASA
69 GAZ 51 EMV9 (E13) 07:46.4 01:54.4
(00:00.0)
67. = T. REPP
O. OJAVEER
67 GAZ 53 EMV9 (E13) 07:47.0 01:55.0
(00:00.6)
68.
2
V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
72 GAZ 51 EMV9 (E13) 07:50.9 01:58.9
(00:03.9)
69.
3
A. KRISTALL
R. NIPERNADO
66 GAZ 51 EMV9 (E13) 07:55.0 02:03.0
(00:04.1)
70. = M. HIRSNIK
K. ORU
73 GAZ 51 R5 EMV9 (E13) 07:55.6 02:03.6
(00:00.6)
71.
2
O. HELÜ
A. ALASOO
71 GAZ 51A EMV9 (E13) 08:00.6 02:08.6
(00:05.0)
72.
2
J. LINDMETS
N. HELÜ
68 GAZ 51 EMV9 (E13) 08:07.9 02:15.9
(00:07.3)
73.
3
B. RASMUSSEN
J. KAMP
74 GAZ 52 EMV9 (E13) 08:19.9 02:27.9
(00:12.0)
74.
1
R. NIITSALU
K. KARU
70 GAZ 53 EMV9 (E13) 08:20.7 02:28.7
(00:00.8)
75.
48
Y. SIDORENKO
S. LARENS
10 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 08:21.1
(01:50.0)
02:29.1
(00:00.4)
76.
1
H. KORTESUO
T. MANNILA
46 LADA VFTS EMV5 (E9) 17:19.1 11:27.1
(08:58.0)