»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Tulemused - Neste Oil Harju Rally (EMV)

abi


LK keskmine kiirus: 99 km/h kogu distantsi keskmine kiirus: 95 km/h
SS3 (KIVILUKS) ABS peale SS3 (KIVILUKS)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1. = R. MURAKAS
K. ADLER
2 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION 10 EMV2 (N4) 04:37.3  
2.
1
R. AUS
S. KOSKINEN
3 MITSUBISHI EVO IX EMV2 (N4) 04:37.8 00:00.5
(00:00.5)
3.
1
S. PLANGI
U. ROOSIMAA
1 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 04:37.9 00:00.6
(00:00.1)
4.
15
V. PUSHKAR
I. MISHYN
6 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 04:50.4 00:13.1
(00:12.5)
5.
2
P. KOIK
U. HELDNA
26 MITSUBISHI LANCER EVO 8 EMV8 (E12) 04:51.3 00:14.0
(00:00.9)
6.
5
R. UBINHAIN
C. TERRAS
17 SUBARU IMPREZA EMV8 (E12) 04:52.8 00:15.5
(00:01.5)
7. = M. NIINEMÄE
M. VALTER
208 PEUGEOT 208 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 04:56.8 00:19.5
(00:04.0)
8.
2
A. AIGRO
K. KÄRTMANN
9 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 04:58.4 00:21.1
(00:01.6)
9.
13
T. LARIO
P. TIAINEN
28 PEUGEOT 208 R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 04:58.7 00:21.4
(00:00.3)
10.
2
S. SEPP
A. UUSTALU
29 RENAULT CLIO RAGNOTTI EMV6 (E10) 04:59.0 00:21.7
(00:00.3)
11.
1
S. SINIORG
K. VIITRA
205 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 05:01.1 00:23.8
(00:02.1)
12.
11
R. UUSTULND
I. KUUSK
204 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 05:02.0 00:24.7
(00:00.9)
13.
2
K. KELEMENT
T. KASESALU
203 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 05:02.6 00:25.3
(00:00.6)
14.
3
E. VALEISA
P. REISAS
32 BMW M3 EMV7 (E11) 05:03.1 00:25.8
(00:00.5)
15.
6
R. RACZKOWSKI
S. GOSPODARCZYK
7 SUBARU IMPREZA WRX STI EMV2 (N4) 05:03.2 00:25.9
(00:00.1)
16.
14
K. VOLVER
M. MADISSOO
12 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 05:05.2 00:27.9
(00:02.0)
17.
12
M. VANASELJA
J. HÕBEMÄGI
31 BMW M3 EMV7 (E11) 05:05.4 00:28.1
(00:00.2)
18.
2
D. SULTANJANTS
S. OJA
23 CITROEN DS3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 05:05.9 00:28.6
(00:00.5)
19.
1
O. OJAPERV
J. TALVE
201 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 05:06.1 00:28.8
(00:00.2)
20.
6
K. KUUSIK
K. SIKK
200 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 05:06.2 00:28.9
(00:00.1)
21.
3
L. SOE
A. PIHLAS
15 TOYOTA STARLET EMV7 (E11) 05:06.3 00:29.0
(00:00.1)
22.
7
Y. SIDORENKO
S. LARENS
10 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 05:06.6 00:29.3
(00:00.3)
23.
1
K. SUBI
. JÕESSAR
21 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 05:06.9 00:29.6
(00:00.3)
24.
4
G. KRUUDA
K. JÄRVEOJA
25 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 05:06.9 00:29.6
(00:00.0)
25.
14
M. MADIK
T. TAUK
27 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 05:07.4 00:30.1
(00:00.5)
26.
4
S. VALME
K. NORDLING
11 MITSUBISHI LANCER E6 EMV8 (E12) 05:07.5 00:30.2
(00:00.1)
27.
1
D. NIKONCHUK
E. NIKONCHUK
14 BMW M3 EMV7 (E11) 05:08.7 00:31.4
(00:01.2)
28.
1
M. MAAREND
M. KAPP
16 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 05:09.2 00:31.9
(00:00.5)
29.
8
K. KASARI
H. KUUSMAA
43 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 05:09.5 00:32.2
(00:00.3)
30.
1
K. RAIEND
H. HUSSAR
34 MITSUBISHI LANCER EVO6 EMV8 (E12) 05:10.7 00:33.4
(00:01.2)
31.
9
M. JÜRIMÄE
R. ROHTMETS
24 BMW M3 EMV7 (E11) 05:10.8 00:33.5
(00:00.1)
32.
17
R. ARU
V. KULLAMÄE
52 BMW 325 EMV7 (E11) 05:11.4 00:34.1
(00:00.6)
33.
4
K. TÖLP
T. SEPP
22 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 05:13.3 00:36.0
(00:01.9)
34.
2
K. SINIK
S. SÕMER
30 NISSAN SUNNY EMV6 (E10) 05:13.5 00:36.2
(00:00.2)
35.
3
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
33 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV8 (E12) 05:16.6 00:39.3
(00:03.1)
36.
2
K. TARREND
M. KAUNIS
202 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 05:16.9 00:39.6
(00:00.3)
37.
22
D. FEOFANOV
M. GORDYUSHKIN
35 MITSUBISHI EVO8 EMV2 (N4) 05:16.9 00:39.6
(00:00.0)
38.
15
D. LEVYATOV
M. UGER
36 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 05:17.1 00:39.8
(00:00.2)
39.
10
R. MEUS
K. VANA
45 LADA VFTS EMV5 (E9) 05:17.7 00:40.4
(00:00.6)
40.
9
O. MESIKÄPP
A. KUUTOK
54 BMW M3 EMV7 (E11) 05:19.3 00:42.0
(00:01.6)
41.
5
A. KUDRYAVTSEV
A. ZAVERSHINSKAYA
39 RENAULT CLIO R3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 05:20.3 00:43.0
(00:01.0)
42.
8
R. LAULIK
T. VIIDAS
40 NISSAN SUNNY GTI EMV6 (E10) 05:21.1 00:43.8
(00:00.8)
43.
3
M. RINGENBERG
A. HEINA
41 OPEL ASCONA B EMV6 (E10) 05:21.7 00:44.4
(00:00.6)
44.
2
S. UGER
G. NOMEIKA
18 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 05:22.1 00:44.8
(00:00.4)
45.
6
M. TIKKERBÄR
A. PREIDE
20 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 05:22.5 00:45.2
(00:00.4)
46.
3
M. VATTER
O. PEEBO
47 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 05:24.9 00:47.6
(00:02.4)
47.
5
R. TURJA
A. SEPP
42 LADA VFTS EMV6 (E10) 05:28.4 00:51.1
(00:03.5)
48.
4
T. SEPP
T. SAAR
37 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 05:28.6 00:51.3
(00:00.2)
49.
9
H. FRANKE
A. LICHTFELDT
58 SUZUKI BALENO EMV5 (E9) 05:28.9 00:51.6
(00:00.3)
50.
3
T. PIHLAS
O. KIIL
61 TOYOTA STARLET EMV5 (E9) 05:29.7 00:52.4
(00:00.8)
51. = K. LAUS
K. PANNAS
48 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 05:31.4 00:54.1
(00:01.7)
52.
2
T. HARJU
M. LEINONEN
55 BMW 325I EMV7 (E11) 05:32.2 00:54.9
(00:00.8)
53.
1
J. JELLE
T. UDEVALD
59 VAZ VFTS EMV5 (E9) 05:38.1 01:00.8
(00:05.9)
54.
5
T. NIINEMETS
M. PREMS
64 GAZ 51A EMV9 (E13) 05:41.6 01:04.3
(00:03.5)
55.
2
V. TIITUS
S. ANDEVEI
60 MITSUBISHI COLT EMV6 (E10) 05:44.0 01:06.7
(00:02.4)
56.
1
A. SILLASTE
A. LIIMANN
63 AZLK 2140 EMV5 (E9) 05:44.1 01:06.8
(00:00.1)
57.
3
G. KÄHR
J. PANTALON
49 HONDA CIVIC EMV5 (E9) 05:45.1 01:07.8
(00:01.0)
58.
5
R. VILBIKS
S. SIIVELT
53 LADA SAMARA EMV5 (E9) 05:47.0 01:09.7
(00:01.9)
59.
1
H. KORTESUO
T. MANNILA
46 LADA VFTS EMV5 (E9) 05:52.8 01:15.5
(00:05.8)
60.
2
M. HEINOJA
A. REGO
62 VW GOLF II EMV6 (E10) 05:55.3 01:18.0
(00:02.5)
61.
3
T. REPP
O. OJAVEER
67 GAZ 53 EMV9 (E13) 05:59.4 01:22.1
(00:04.1)
62.
6
M. VAHER
I. TUUR
57 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 06:01.4 01:24.1
(00:02.0)
63.
2
R. TUBERIK
T. TAEVAS
65 GAZ 51 EMV9 (E13) 06:02.9 01:25.6
(00:01.5)
64.
2
A. KRISTALL
R. NIPERNADO
66 GAZ 51 EMV9 (E13) 06:03.4 01:26.1
(00:00.5)
65. = K. VILU
E. VAASA
69 GAZ 51 EMV9 (E13) 06:06.2 01:28.9
(00:02.8)
66.
3
M. HIRSNIK
K. ORU
73 GAZ 51 R5 EMV9 (E13) 06:08.7 01:31.4
(00:02.5)
67.
1
O. HELÜ
A. ALASOO
71 GAZ 51A EMV9 (E13) 06:10.1 01:32.8
(00:01.4)
68.
1
V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
72 GAZ 51 EMV9 (E13) 06:11.0 01:33.7
(00:00.9)
69.
6
. RANDMER
L. SIMMO
50 VW GOLF EMV6 (E10) 06:11.3 01:34.0
(00:00.3)
70.
25
R. REIMAL
M. LEPP
51 VW GOLF EMV6 (E10) 06:12.0 01:34.7
(00:00.7)
71.
1
J. LINDMETS
N. HELÜ
68 GAZ 51 EMV9 (E13) 06:12.5 01:35.2
(00:00.5)
72.
66
E. KAUR
A. ARNEK
4 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION IX EMV2 (N4) 06:15.2 01:37.9
(00:02.7)
73.
2
B. RASMUSSEN
J. KAMP
74 GAZ 52 EMV9 (E13) 06:22.8 01:45.5
(00:07.6)
74.
2
R. NIITSALU
K. KARU
70 GAZ 53 EMV9 (E13) 06:24.4 01:47.1
(00:01.6)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1. = R. MURAKAS
K. ADLER
2 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION 10 EMV2 (N4) 10:29.3  
2. = S. PLANGI
U. ROOSIMAA
1 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 10:30.7 00:01.4
(00:01.4)
3. = R. AUS
S. KOSKINEN
3 MITSUBISHI EVO IX EMV2 (N4) 10:34.3 00:05.0
(00:03.6)
4.
4
V. PUSHKAR
I. MISHYN
6 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 11:09.9 00:40.6
(00:35.6)
5.
5
P. KOIK
U. HELDNA
26 MITSUBISHI LANCER EVO 8 EMV8 (E12) 11:12.9 00:43.6
(00:03.0)
6. = A. AIGRO
K. KÄRTMANN
9 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 11:14.8 00:45.5
(00:01.9)
7. = M. NIINEMÄE
M. VALTER
208 PEUGEOT 208 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 11:15.9 00:46.6
(00:01.1)
8.
3
R. RACZKOWSKI
S. GOSPODARCZYK
7 SUBARU IMPREZA WRX STI EMV2 (N4) 11:18.3 00:49.0
(00:02.4)
9. = S. SINIORG
K. VIITRA
205 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 11:21.3 00:52.0
(00:03.0)
10.
1
S. SEPP
A. UUSTALU
29 RENAULT CLIO RAGNOTTI EMV6 (E10) 11:22.7 00:53.4
(00:01.4)
11.
6
T. LARIO
P. TIAINEN
28 PEUGEOT 208 R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 11:27.4 00:58.1
(00:04.7)
12.
1
E. VALEISA
P. REISAS
32 BMW M3 EMV7 (E11) 11:30.4 01:01.1
(00:03.0)
13.
3
R. UUSTULND
I. KUUSK
204 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 11:30.6 01:01.3
(00:00.2)
14.
17
R. UBINHAIN
C. TERRAS
17 SUBARU IMPREZA EMV8 (E12) 11:31.5 01:02.2
(00:00.9)
15. = O. OJAPERV
J. TALVE
201 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 11:34.2 01:04.9
(00:02.7)
16.
7
K. KELEMENT
T. KASESALU
203 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 11:34.7 01:05.4
(00:00.5)
17.
3
M. MADIK
T. TAUK
27 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 11:35.4 01:06.1
(00:00.7)
18.
1
K. VOLVER
M. MADISSOO
12 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 11:35.8 01:06.5
(00:00.4)
19.
1
D. SULTANJANTS
S. OJA
23 CITROEN DS3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 11:36.7 01:07.4
(00:00.9)
20.
2
S. VALME
K. NORDLING
11 MITSUBISHI LANCER E6 EMV8 (E12) 11:37.3 01:08.0
(00:00.6)
21.
3
K. KUUSIK
K. SIKK
200 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 11:38.8 01:09.5
(00:01.5)
22.
3
G. KRUUDA
K. JÄRVEOJA
25 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 11:40.7 01:11.4
(00:01.9)
23.
1
K. KASARI
H. KUUSMAA
43 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 11:41.2 01:11.9
(00:00.5)
24.
3
K. SUBI
. JÕESSAR
21 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 11:41.4 01:12.1
(00:00.2)
25.
4
M. MAAREND
M. KAPP
16 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 11:44.5 01:15.2
(00:03.1)
26. = R. ARU
V. KULLAMÄE
52 BMW 325 EMV7 (E11) 11:45.3 01:16.0
(00:00.8)
27.
10
M. VANASELJA
J. HÕBEMÄGI
31 BMW M3 EMV7 (E11) 11:47.8 01:18.5
(00:02.5)
28.
5
D. NIKONCHUK
E. NIKONCHUK
14 BMW M3 EMV7 (E11) 11:47.9 01:18.6
(00:00.1)
29.
1
D. LEVYATOV
M. UGER
36 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 11:51.7 01:22.4
(00:03.8)
30.
6
M. JÜRIMÄE
R. ROHTMETS
24 BMW M3 EMV7 (E11) 11:52.5 01:23.2
(00:00.8)
31.
3
K. TÖLP
T. SEPP
22 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 11:54.5 01:25.2
(00:02.0)
32.
2
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
33 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV8 (E12) 11:55.3 01:26.0
(00:00.8)
33.
2
D. FEOFANOV
M. GORDYUSHKIN
35 MITSUBISHI EVO8 EMV2 (N4) 11:58.4 01:29.1
(00:03.1)
34.
5
K. SINIK
S. SÕMER
30 NISSAN SUNNY EMV6 (E10) 11:59.7 01:30.4
(00:01.3)
35.
3
R. LAULIK
T. VIIDAS
40 NISSAN SUNNY GTI EMV6 (E10) 11:59.9 01:30.6
(00:00.2)
36.
2
M. TIKKERBÄR
A. PREIDE
20 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 12:07.4 01:38.1
(00:07.5)
37.
7
K. TARREND
M. KAUNIS
202 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 12:08.1 01:38.8
(00:00.7)
38.
3
A. KUDRYAVTSEV
A. ZAVERSHINSKAYA
39 RENAULT CLIO R3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 12:09.4 01:40.1
(00:01.3)
39.
13
L. SOE
A. PIHLAS
15 TOYOTA STARLET EMV7 (E11) 12:11.4 01:42.1
(00:02.0)
40.
3
M. RINGENBERG
A. HEINA
41 OPEL ASCONA B EMV6 (E10) 12:11.8 01:42.5
(00:00.4)
41.
6
O. MESIKÄPP
A. KUUTOK
54 BMW M3 EMV7 (E11) 12:13.7 01:44.4
(00:01.9)
42.
6
R. MEUS
K. VANA
45 LADA VFTS EMV5 (E9) 12:13.9 01:44.6
(00:00.2)
43.
1
M. VATTER
O. PEEBO
47 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 12:14.5 01:45.2
(00:00.6)
44.
40
E. KAUR
A. ARNEK
4 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION IX EMV2 (N4) 12:17.2 01:47.9
(00:02.7)
45.
5
R. TURJA
A. SEPP
42 LADA VFTS EMV6 (E10) 12:17.3 01:48.0
(00:00.1)
46. = T. SEPP
T. SAAR
37 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 12:20.5 01:51.2
(00:03.2)
47.
2
S. UGER
G. NOMEIKA
18 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 12:20.7 01:51.4
(00:00.2)
48.
6
K. LAUS
K. PANNAS
48 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 12:43.6 02:14.3
(00:22.9)
49.
8
T. HARJU
M. LEINONEN
55 BMW 325I EMV7 (E11) 12:50.2 02:20.9
(00:06.6)
50.
8
H. FRANKE
A. LICHTFELDT
58 SUZUKI BALENO EMV5 (E9) 12:52.3 02:23.0
(00:02.1)
51.
2
R. VILBIKS
S. SIIVELT
53 LADA SAMARA EMV5 (E9) 12:57.3 02:28.0
(00:05.0)
52.
3
V. TIITUS
S. ANDEVEI
60 MITSUBISHI COLT EMV6 (E10) 12:58.2 02:28.9
(00:00.9)
53.
6
T. NIINEMETS
M. PREMS
64 GAZ 51A EMV9 (E13) 13:05.7 02:36.4
(00:07.5)
54.
8
J. JELLE
T. UDEVALD
59 VAZ VFTS EMV5 (E9) 13:10.6 02:41.3
(00:04.9)
55.
5
A. SILLASTE
A. LIIMANN
63 AZLK 2140 EMV5 (E9) 13:14.3 02:45.0
(00:03.7)
56.
5
R. REIMAL
M. LEPP
51 VW GOLF EMV6 (E10) 13:16.0 02:46.7
(00:01.7)
57.
12
T. PIHLAS
O. KIIL
61 TOYOTA STARLET EMV5 (E9) 13:21.0
(01:00.0)
02:51.7
(00:05.0)
58.
17
Y. SIDORENKO
S. LARENS
10 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 13:27.7 02:58.4
(00:06.7)
59.
4
M. HEINOJA
A. REGO
62 VW GOLF II EMV6 (E10) 13:31.9 03:02.6
(00:04.2)
60.
1
. RANDMER
L. SIMMO
50 VW GOLF EMV6 (E10) 13:41.7 03:12.4
(00:09.8)
61.
3
R. TUBERIK
T. TAEVAS
65 GAZ 51 EMV9 (E13) 13:45.2 03:15.9
(00:03.5)
62.
5
T. REPP
O. OJAVEER
67 GAZ 53 EMV9 (E13) 13:46.4 03:17.1
(00:01.2)
63.
2
M. VAHER
I. TUUR
57 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 13:47.8 03:18.5
(00:01.4)
64.
2
K. VILU
E. VAASA
69 GAZ 51 EMV9 (E13) 13:52.6 03:23.3
(00:04.8)
65.
4
A. KRISTALL
R. NIPERNADO
66 GAZ 51 EMV9 (E13) 13:58.4 03:29.1
(00:05.8)
66.
2
V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
72 GAZ 51 EMV9 (E13) 14:01.9 03:32.6
(00:03.5)
67.
3
M. HIRSNIK
K. ORU
73 GAZ 51 R5 EMV9 (E13) 14:04.3 03:35.0
(00:02.4)
68.
3
O. HELÜ
A. ALASOO
71 GAZ 51A EMV9 (E13) 14:10.7 03:41.4
(00:06.4)
69.
3
J. LINDMETS
N. HELÜ
68 GAZ 51 EMV9 (E13) 14:20.4 03:51.1
(00:09.7)
70.
14
G. KÄHR
J. PANTALON
49 HONDA CIVIC EMV5 (E9) 14:20.5
(01:20.0)
03:51.2
(00:00.1)
71.
2
B. RASMUSSEN
J. KAMP
74 GAZ 52 EMV9 (E13) 14:42.7 04:13.4
(00:22.2)
72.
2
R. NIITSALU
K. KARU
70 GAZ 53 EMV9 (E13) 14:45.1 04:15.8
(00:02.4)
73.
52
K. RAIEND
H. HUSSAR
34 MITSUBISHI LANCER EVO6 EMV8 (E12) 16:12.4
(04:30.0)
05:43.1
(01:27.3)
74.
2
H. KORTESUO
T. MANNILA
46 LADA VFTS EMV5 (E9) 23:31.9
(00:20.0)
13:02.6
(07:19.5)