»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Tulemused - Neste Oil Harju Rally (EMV)

abi


LK keskmine kiirus: 113 km/h kogu distantsi keskmine kiirus: 100 km/h
SS4 (RING FM) ABS peale SS4 (RING FM)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1. = R. MURAKAS
K. ADLER
2 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION 10 EMV2 (N4) 04:02.5  
2.
1
S. PLANGI
U. ROOSIMAA
1 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 04:05.0 00:02.5
(00:02.5)
3.
1
R. AUS
S. KOSKINEN
3 MITSUBISHI EVO IX EMV2 (N4) 04:06.1 00:03.6
(00:01.1)
4. = V. PUSHKAR
I. MISHYN
6 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 04:14.8 00:12.3
(00:08.7)
5.
3
A. AIGRO
K. KÄRTMANN
9 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 04:19.1 00:16.6
(00:04.3)
6. = R. UBINHAIN
C. TERRAS
17 SUBARU IMPREZA EMV8 (E12) 04:21.0 00:18.5
(00:01.9)
7.
1
P. KOIK
U. HELDNA
26 MITSUBISHI LANCER EVO 8 EMV8 (E12) 04:21.0 00:18.5
(00:00.0)
8.
18
S. VALME
K. NORDLING
11 MITSUBISHI LANCER E6 EMV8 (E12) 04:22.7 00:20.2
(00:01.7)
9.
1
M. NIINEMÄE
M. VALTER
208 PEUGEOT 208 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 04:22.8 00:20.3
(00:00.1)
10.
22
R. ARU
V. KULLAMÄE
52 BMW 325 EMV7 (E11) 04:24.3 00:21.8
(00:01.5)
11.
5
R. RACZKOWSKI
S. GOSPODARCZYK
7 SUBARU IMPREZA WRX STI EMV2 (N4) 04:25.1 00:22.6
(00:00.8)
12.
10
L. SOE
A. PIHLAS
15 TOYOTA STARLET EMV7 (E11) 04:26.0 00:23.5
(00:00.9)
13.
17
K. RAIEND
H. HUSSAR
34 MITSUBISHI LANCER EVO6 EMV8 (E12) 04:26.5 00:24.0
(00:00.5)
14.
4
M. VANASELJA
J. HÕBEMÄGI
31 BMW M3 EMV7 (E11) 04:26.9 00:24.4
(00:00.4)
15.
12
D. NIKONCHUK
E. NIKONCHUK
14 BMW M3 EMV7 (E11) 04:27.2 00:24.7
(00:00.3)
16.
12
M. MAAREND
M. KAPP
16 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 04:27.6 00:25.1
(00:00.4)
17.
13
K. KASARI
H. KUUSMAA
43 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 04:27.6 00:25.1
(00:00.0)
18.
2
D. SULTANJANTS
S. OJA
23 CITROEN DS3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 04:27.9 00:25.4
(00:00.3)
19.
6
S. SEPP
A. UUSTALU
29 RENAULT CLIO RAGNOTTI EMV6 (E10) 04:27.9 00:25.4
(00:00.0)
20.
5
Y. SIDORENKO
S. LARENS
10 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 04:28.6 00:26.1
(00:00.7)
21.
6
S. SINIORG
K. VIITRA
205 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 04:28.6 00:26.1
(00:00.0)
22.
9
T. LARIO
P. TIAINEN
28 PEUGEOT 208 R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 04:29.0 00:26.5
(00:00.4)
23.
6
K. KELEMENT
T. KASESALU
203 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 04:29.8 00:27.3
(00:00.8)
24. = K. KUUSIK
K. SIKK
200 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 04:30.4 00:27.9
(00:00.6)
25.
2
K. SUBI
. JÕESSAR
21 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 04:31.0 00:28.5
(00:00.6)
26.
12
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
33 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV8 (E12) 04:31.9 00:29.4
(00:00.9)
27.
4
O. OJAPERV
J. TALVE
201 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 04:32.5 00:30.0
(00:00.6)
28.
1
G. KRUUDA
K. JÄRVEOJA
25 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 04:32.6 00:30.1
(00:00.1)
29.
1
M. MADIK
T. TAUK
27 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 04:32.9 00:30.4
(00:00.3)
30.
4
M. JÜRIMÄE
R. ROHTMETS
24 BMW M3 EMV7 (E11) 04:33.2 00:30.7
(00:00.3)
31.
9
D. LEVYATOV
M. UGER
36 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 04:33.3 00:30.8
(00:00.1)
32.
12
K. VOLVER
M. MADISSOO
12 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 04:33.4 00:30.9
(00:00.1)
33.
13
S. UGER
G. NOMEIKA
18 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 04:34.8 00:32.3
(00:01.4)
34.
2
K. TÖLP
T. SEPP
22 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 04:35.5 00:33.0
(00:00.7)
35.
10
M. RINGENBERG
A. HEINA
41 OPEL ASCONA B EMV6 (E10) 04:37.3 00:34.8
(00:01.8)
36.
3
K. TARREND
M. KAUNIS
202 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 04:37.6 00:35.1
(00:00.3)
37.
5
O. MESIKÄPP
A. KUUTOK
54 BMW M3 EMV7 (E11) 04:38.3 00:35.8
(00:00.7)
38.
11
R. TURJA
A. SEPP
42 LADA VFTS EMV6 (E10) 04:39.0 00:36.5
(00:00.7)
39.
23
R. UUSTULND
I. KUUSK
204 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 04:39.4 00:36.9
(00:00.4)
40.
5
R. LAULIK
T. VIIDAS
40 NISSAN SUNNY GTI EMV6 (E10) 04:39.4 00:36.9
(00:00.0)
41.
1
D. FEOFANOV
M. GORDYUSHKIN
35 MITSUBISHI EVO8 EMV2 (N4) 04:40.0 00:37.5
(00:00.6)
42. = R. MEUS
K. VANA
45 LADA VFTS EMV5 (E9) 04:42.7 00:40.2
(00:02.7)
43.
8
T. SEPP
T. SAAR
37 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 04:43.7 00:41.2
(00:01.0)
44.
5
M. VATTER
O. PEEBO
47 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 04:44.2 00:41.7
(00:00.5)
45.
3
M. TIKKERBÄR
A. PREIDE
20 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 04:44.3 00:41.8
(00:00.1)
46.
2
A. KUDRYAVTSEV
A. ZAVERSHINSKAYA
39 RENAULT CLIO R3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 04:44.7 00:42.2
(00:00.4)
47.
6
T. PIHLAS
O. KIIL
61 TOYOTA STARLET EMV5 (E9) 04:45.2 00:42.7
(00:00.5)
48.
7
T. HARJU
M. LEINONEN
55 BMW 325I EMV7 (E11) 04:48.1 00:45.6
(00:02.9)
49.
11
K. SINIK
S. SÕMER
30 NISSAN SUNNY EMV6 (E10) 04:48.5 00:46.0
(00:00.4)
50.
23
R. REIMAL
M. LEPP
51 VW GOLF EMV6 (E10) 04:51.8 00:49.3
(00:03.3)
51.
1
H. FRANKE
A. LICHTFELDT
58 SUZUKI BALENO EMV5 (E9) 04:56.0 00:53.5
(00:04.2)
52.
6
V. TIITUS
S. ANDEVEI
60 MITSUBISHI COLT EMV6 (E10) 04:58.1 00:55.6
(00:02.1)
53.
34
E. VALEISA
P. REISAS
32 BMW M3 EMV7 (E11) 04:58.4 00:55.9
(00:00.3)
54.
2
J. JELLE
T. UDEVALD
59 VAZ VFTS EMV5 (E9) 04:58.9 00:56.4
(00:00.5)
55.
4
A. SILLASTE
A. LIIMANN
63 AZLK 2140 EMV5 (E9) 05:01.8 00:59.3
(00:02.9)
56.
7
M. HEINOJA
A. REGO
62 VW GOLF II EMV6 (E10) 05:06.2 01:03.7
(00:04.4)
57.
3
K. LAUS
K. PANNAS
48 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 05:10.4 01:07.9
(00:04.2)
58.
1
T. NIINEMETS
M. PREMS
64 GAZ 51A EMV9 (E13) 05:14.1 01:11.6
(00:03.7)
59.
6
M. VAHER
I. TUUR
57 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 05:15.3 01:12.8
(00:01.2)
60.
12
. RANDMER
L. SIMMO
50 VW GOLF EMV6 (E10) 05:15.9 01:13.4
(00:00.6)
61. = R. VILBIKS
S. SIIVELT
53 LADA SAMARA EMV5 (E9) 05:16.7 01:14.2
(00:00.8)
62.
4
R. TUBERIK
T. TAEVAS
65 GAZ 51 EMV9 (E13) 05:19.2 01:16.7
(00:02.5)
63.
4
A. KRISTALL
R. NIPERNADO
66 GAZ 51 EMV9 (E13) 05:25.1 01:22.6
(00:05.9)
64. = T. REPP
O. OJAVEER
67 GAZ 53 EMV9 (E13) 05:26.5 01:24.0
(00:01.4)
65.
3
K. VILU
E. VAASA
69 GAZ 51 EMV9 (E13) 05:28.2 01:25.7
(00:01.7)
66.
4
O. HELÜ
A. ALASOO
71 GAZ 51A EMV9 (E13) 05:30.8 01:28.3
(00:02.6)
67.
4
V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
72 GAZ 51 EMV9 (E13) 05:32.6 01:30.1
(00:01.8)
68.
6
J. LINDMETS
N. HELÜ
68 GAZ 51 EMV9 (E13) 05:36.7 01:34.2
(00:04.1)
69. = M. HIRSNIK
K. ORU
73 GAZ 51 R5 EMV9 (E13) 05:38.2 01:35.7
(00:01.5)
70.
7
R. NIITSALU
K. KARU
70 GAZ 53 EMV9 (E13) 05:45.0 01:42.5
(00:06.8)
71.
11
G. KÄHR
J. PANTALON
49 HONDA CIVIC EMV5 (E9) 06:08.4 02:05.9
(00:23.4)
72.
4
B. RASMUSSEN
J. KAMP
74 GAZ 52 EMV9 (E13) 07:22.3 03:19.8
(01:13.9)
73.
11
H. KORTESUO
T. MANNILA
46 LADA VFTS EMV5 (E9) 07:58.2 03:55.7
(00:35.9)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1. = R. MURAKAS
K. ADLER
2 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION 10 EMV2 (N4) 14:31.8  
2. = S. PLANGI
U. ROOSIMAA
1 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 14:35.7 00:03.9
(00:03.9)
3. = R. AUS
S. KOSKINEN
3 MITSUBISHI EVO IX EMV2 (N4) 14:40.4 00:08.6
(00:04.7)
4. = V. PUSHKAR
I. MISHYN
6 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 15:24.7 00:52.9
(00:44.3)
5.
1
A. AIGRO
K. KÄRTMANN
9 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 15:33.9 01:02.1
(00:09.2)
6.
1
P. KOIK
U. HELDNA
26 MITSUBISHI LANCER EVO 8 EMV8 (E12) 15:33.9 01:02.1
(00:00.0)
7. = M. NIINEMÄE
M. VALTER
208 PEUGEOT 208 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 15:38.7 01:06.9
(00:04.8)
8. = R. RACZKOWSKI
S. GOSPODARCZYK
7 SUBARU IMPREZA WRX STI EMV2 (N4) 15:43.4 01:11.6
(00:04.7)
9. = S. SINIORG
K. VIITRA
205 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 15:49.9 01:18.1
(00:06.5)
10. = S. SEPP
A. UUSTALU
29 RENAULT CLIO RAGNOTTI EMV6 (E10) 15:50.6 01:18.8
(00:00.7)
11.
3
R. UBINHAIN
C. TERRAS
17 SUBARU IMPREZA EMV8 (E12) 15:52.5 01:20.7
(00:01.9)
12.
1
T. LARIO
P. TIAINEN
28 PEUGEOT 208 R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 15:56.4 01:24.6
(00:03.9)
13.
7
S. VALME
K. NORDLING
11 MITSUBISHI LANCER E6 EMV8 (E12) 16:00.0 01:28.2
(00:03.6)
14.
2
K. KELEMENT
T. KASESALU
203 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 16:04.5 01:32.7
(00:04.5)
15.
4
D. SULTANJANTS
S. OJA
23 CITROEN DS3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 16:04.6 01:32.8
(00:00.1)
16.
1
O. OJAPERV
J. TALVE
201 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 16:06.7 01:34.9
(00:02.1)
17. = M. MADIK
T. TAUK
27 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 16:08.3 01:36.5
(00:01.6)
18.
5
K. KASARI
H. KUUSMAA
43 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 16:08.8 01:37.0
(00:00.5)
19.
1
K. VOLVER
M. MADISSOO
12 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 16:09.2 01:37.4
(00:00.4)
20.
1
K. KUUSIK
K. SIKK
200 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 16:09.2 01:37.4
(00:00.0)
21.
5
R. ARU
V. KULLAMÄE
52 BMW 325 EMV7 (E11) 16:09.6 01:37.8
(00:00.4)
22.
9
R. UUSTULND
I. KUUSK
204 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 16:10.0 01:38.2
(00:00.4)
23.
2
M. MAAREND
M. KAPP
16 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 16:12.1 01:40.3
(00:02.1)
24. = K. SUBI
. JÕESSAR
21 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 16:12.4 01:40.6
(00:00.3)
25.
3
G. KRUUDA
K. JÄRVEOJA
25 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 16:13.3 01:41.5
(00:00.9)
26.
1
M. VANASELJA
J. HÕBEMÄGI
31 BMW M3 EMV7 (E11) 16:14.7 01:42.9
(00:01.4)
27.
1
D. NIKONCHUK
E. NIKONCHUK
14 BMW M3 EMV7 (E11) 16:15.1 01:43.3
(00:00.4)
28.
1
D. LEVYATOV
M. UGER
36 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 16:25.0 01:53.2
(00:09.9)
29.
1
M. JÜRIMÄE
R. ROHTMETS
24 BMW M3 EMV7 (E11) 16:25.7 01:53.9
(00:00.7)
30.
2
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
33 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV8 (E12) 16:27.2 01:55.4
(00:01.5)
31.
19
E. VALEISA
P. REISAS
32 BMW M3 EMV7 (E11) 16:28.8 01:57.0
(00:01.6)
32.
1
K. TÖLP
T. SEPP
22 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 16:30.0 01:58.2
(00:01.2)
33.
6
L. SOE
A. PIHLAS
15 TOYOTA STARLET EMV7 (E11) 16:37.4 02:05.6
(00:07.4)
34.
1
D. FEOFANOV
M. GORDYUSHKIN
35 MITSUBISHI EVO8 EMV2 (N4) 16:38.4 02:06.6
(00:01.0)
35. = R. LAULIK
T. VIIDAS
40 NISSAN SUNNY GTI EMV6 (E10) 16:39.3 02:07.5
(00:00.9)
36.
1
K. TARREND
M. KAUNIS
202 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 16:45.7 02:13.9
(00:06.4)
37.
3
K. SINIK
S. SÕMER
30 NISSAN SUNNY EMV6 (E10) 16:48.2 02:16.4
(00:02.5)
38.
2
M. RINGENBERG
A. HEINA
41 OPEL ASCONA B EMV6 (E10) 16:49.1 02:17.3
(00:00.9)
39.
3
M. TIKKERBÄR
A. PREIDE
20 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 16:51.7 02:19.9
(00:02.6)
40.
1
O. MESIKÄPP
A. KUUTOK
54 BMW M3 EMV7 (E11) 16:52.0 02:20.2
(00:00.3)
41.
3
A. KUDRYAVTSEV
A. ZAVERSHINSKAYA
39 RENAULT CLIO R3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 16:54.1 02:22.3
(00:02.1)
42.
5
S. UGER
G. NOMEIKA
18 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 16:55.5 02:23.7
(00:01.4)
43.
2
R. TURJA
A. SEPP
42 LADA VFTS EMV6 (E10) 16:56.3 02:24.5
(00:00.8)
44.
2
R. MEUS
K. VANA
45 LADA VFTS EMV5 (E9) 16:56.6 02:24.8
(00:00.3)
45.
2
M. VATTER
O. PEEBO
47 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 16:58.7 02:26.9
(00:02.1)
46. = T. SEPP
T. SAAR
37 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 17:04.2 02:32.4
(00:05.5)
47.
2
T. HARJU
M. LEINONEN
55 BMW 325I EMV7 (E11) 17:38.3 03:06.5
(00:34.1)
48.
2
H. FRANKE
A. LICHTFELDT
58 SUZUKI BALENO EMV5 (E9) 17:48.3 03:16.5
(00:10.0)
49.
1
K. LAUS
K. PANNAS
48 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 17:54.0 03:22.2
(00:05.7)
50.
8
Y. SIDORENKO
S. LARENS
10 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 17:56.3 03:24.5
(00:02.3)
51.
1
V. TIITUS
S. ANDEVEI
60 MITSUBISHI COLT EMV6 (E10) 17:56.3 03:24.5
(00:00.0)
52.
5
T. PIHLAS
O. KIIL
61 TOYOTA STARLET EMV5 (E9) 18:06.2 03:34.4
(00:09.9)
53.
3
R. REIMAL
M. LEPP
51 VW GOLF EMV6 (E10) 18:07.8 03:36.0
(00:01.6)
54. = J. JELLE
T. UDEVALD
59 VAZ VFTS EMV5 (E9) 18:09.5 03:37.7
(00:01.7)
55.
4
R. VILBIKS
S. SIIVELT
53 LADA SAMARA EMV5 (E9) 18:14.0 03:42.2
(00:04.5)
56.
1
A. SILLASTE
A. LIIMANN
63 AZLK 2140 EMV5 (E9) 18:16.1 03:44.3
(00:02.1)
57.
4
T. NIINEMETS
M. PREMS
64 GAZ 51A EMV9 (E13) 18:19.8 03:48.0
(00:03.7)
58.
1
M. HEINOJA
A. REGO
62 VW GOLF II EMV6 (E10) 18:38.1 04:06.3
(00:18.3)
59.
1
. RANDMER
L. SIMMO
50 VW GOLF EMV6 (E10) 18:57.6 04:25.8
(00:19.5)
60.
3
M. VAHER
I. TUUR
57 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 19:03.1 04:31.3
(00:05.5)
61. = R. TUBERIK
T. TAEVAS
65 GAZ 51 EMV9 (E13) 19:04.4 04:32.6
(00:01.3)
62. = T. REPP
O. OJAVEER
67 GAZ 53 EMV9 (E13) 19:12.9 04:41.1
(00:08.5)
63.
1
K. VILU
E. VAASA
69 GAZ 51 EMV9 (E13) 19:20.8 04:49.0
(00:07.9)
64.
1
A. KRISTALL
R. NIPERNADO
66 GAZ 51 EMV9 (E13) 19:23.5 04:51.7
(00:02.7)
65.
1
V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
72 GAZ 51 EMV9 (E13) 19:34.5 05:02.7
(00:11.0)
66.
2
O. HELÜ
A. ALASOO
71 GAZ 51A EMV9 (E13) 19:41.5 05:09.7
(00:07.0)
67.
2
J. LINDMETS
N. HELÜ
68 GAZ 51 EMV9 (E13) 19:57.1 05:25.3
(00:15.6)
68.
4
R. NIITSALU
K. KARU
70 GAZ 53 EMV9 (E13) 20:30.1 05:58.3
(00:33.0)
69.
4
K. RAIEND
H. HUSSAR
34 MITSUBISHI LANCER EVO6 EMV8 (E12) 20:38.9 06:07.1
(00:08.8)
70.
1
B. RASMUSSEN
J. KAMP
74 GAZ 52 EMV9 (E13) 22:05.0 07:33.2
(01:26.1)
71.
1
G. KÄHR
J. PANTALON
49 HONDA CIVIC EMV5 (E9) 22:28.9
(02:00.0)
07:57.1
(00:23.9)
72.
5
M. HIRSNIK
K. ORU
73 GAZ 51 R5 EMV9 (E13) 22:52.5
(03:10.0)
08:20.7
(00:23.6)
73.
1
H. KORTESUO
T. MANNILA
46 LADA VFTS EMV5 (E9) 31:30.1 16:58.3
(08:37.6)