»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Tulemused - Neste Oil Harju Rally (EMV)

abi


LK keskmine kiirus: 113 km/h kogu distantsi keskmine kiirus: 108 km/h
SS9 (FUTURA) ABS peale SS9 (FUTURA)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1.
2
S. PLANGI
U. ROOSIMAA
1 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 10:55.0  
2. = R. AUS
S. KOSKINEN
3 MITSUBISHI EVO IX EMV2 (N4) 10:58.3 00:03.3
(00:03.3)
3.
4
R. RACZKOWSKI
S. GOSPODARCZYK
7 SUBARU IMPREZA WRX STI EMV2 (N4) 12:02.5 01:07.5
(01:04.2)
4.
11
K. VOLVER
M. MADISSOO
12 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 12:03.6 01:08.6
(00:01.1)
5.
10
D. SULTANJANTS
S. OJA
23 CITROEN DS3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 12:03.6 01:08.6
(00:00.0)
6.
4
M. NIINEMÄE
M. VALTER
208 PEUGEOT 208 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 12:06.3 01:11.3
(00:02.7)
7.
12
K. KELEMENT
T. KASESALU
203 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 12:08.0 01:13.0
(00:01.7)
8.
12
K. KUUSIK
K. SIKK
200 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 12:11.4 01:16.4
(00:03.4)
9.
12
Y. SIDORENKO
S. LARENS
10 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 12:21.4 01:26.4
(00:10.0)
10.
6
R. UBINHAIN
C. TERRAS
17 SUBARU IMPREZA EMV8 (E12) 12:29.9 01:34.9
(00:08.5)
11.
11
M. JÜRIMÄE
R. ROHTMETS
24 BMW M3 EMV7 (E11) 12:30.7 01:35.7
(00:00.8)
12.
8
E. VALEISA
P. REISAS
32 BMW M3 EMV7 (E11) 12:31.6 01:36.6
(00:00.9)
13.
4
M. VANASELJA
J. HÕBEMÄGI
31 BMW M3 EMV7 (E11) 12:32.7 01:37.7
(00:01.1)
14.
15
M. TIKKERBÄR
A. PREIDE
20 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 12:39.1 01:44.1
(00:06.4)
15.
9
A. AIGRO
K. KÄRTMANN
9 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 12:42.1 01:47.1
(00:03.0)
16.
2
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
33 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV8 (E12) 12:43.7 01:48.7
(00:01.6)
17.
14
K. TARREND
M. KAUNIS
202 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 12:48.1 01:53.1
(00:04.4)
18.
10
D. FEOFANOV
M. GORDYUSHKIN
35 MITSUBISHI EVO8 EMV2 (N4) 12:54.0 01:59.0
(00:05.9)
19.
8
D. LEVYATOV
M. UGER
36 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
20.
18
T. SEPP
T. SAAR
37 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
21.
4
R. ARU
V. KULLAMÄE
52 BMW 325 EMV7 (E11) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
22.
33
A. KUDRYAVTSEV
A. ZAVERSHINSKAYA
39 RENAULT CLIO R3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
23.
12
R. LAULIK
T. VIIDAS
40 NISSAN SUNNY GTI EMV6 (E10) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
24.
5
M. RINGENBERG
A. HEINA
41 OPEL ASCONA B EMV6 (E10) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
25.
14
R. TURJA
A. SEPP
42 LADA VFTS EMV6 (E10) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
26.
7
K. KASARI
H. KUUSMAA
43 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
27.
19
R. MEUS
K. VANA
45 LADA VFTS EMV5 (E9) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
28.
25
K. LAUS
K. PANNAS
48 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
29.
20
R. REIMAL
M. LEPP
51 VW GOLF EMV6 (E10) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
30.
35
. RANDMER
L. SIMMO
50 VW GOLF EMV6 (E10) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
31.
6
K. RAIEND
H. HUSSAR
34 MITSUBISHI LANCER EVO6 EMV8 (E12) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
32.
23
R. VILBIKS
S. SIIVELT
53 LADA SAMARA EMV5 (E9) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
33.
15
O. MESIKÄPP
A. KUUTOK
54 BMW M3 EMV7 (E11) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
34.
21
T. HARJU
M. LEINONEN
55 BMW 325I EMV7 (E11) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
35.
25
H. FRANKE
A. LICHTFELDT
58 SUZUKI BALENO EMV5 (E9) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
36.
30
M. VAHER
I. TUUR
57 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
37.
16
T. PIHLAS
O. KIIL
61 TOYOTA STARLET EMV5 (E9) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
38.
24
V. TIITUS
S. ANDEVEI
60 MITSUBISHI COLT EMV6 (E10) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
39.
27
M. HEINOJA
A. REGO
62 VW GOLF II EMV6 (E10) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
40.
26
A. SILLASTE
A. LIIMANN
63 AZLK 2140 EMV5 (E9) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
41.
22
G. KÄHR
J. PANTALON
49 HONDA CIVIC EMV5 (E9) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
42.
29
R. TUBERIK
T. TAEVAS
65 GAZ 51 EMV9 (E13) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
43.
39
T. NIINEMETS
M. PREMS
64 GAZ 51A EMV9 (E13) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
44.
32
T. REPP
O. OJAVEER
67 GAZ 53 EMV9 (E13) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
45.
28
K. VILU
E. VAASA
69 GAZ 51 EMV9 (E13) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
46.
34
O. HELÜ
A. ALASOO
71 GAZ 51A EMV9 (E13) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
47.
31
V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
72 GAZ 51 EMV9 (E13) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
48.
38
B. RASMUSSEN
J. KAMP
74 GAZ 52 EMV9 (E13) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
49.
37
M. HIRSNIK
K. ORU
73 GAZ 51 R5 EMV9 (E13) 12:54.0 01:59.0
(00:00.0)
50.
8
S. UGER
G. NOMEIKA
18 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 13:05.0 02:10.0
(00:11.0)
51.
15
M. MADIK
T. TAUK
27 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 14:37.6 03:42.6
(01:32.6)
52.
16
V. PUSHKAR
I. MISHYN
6 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 17:00.7 06:05.7
(02:23.1)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1.
1
S. PLANGI
U. ROOSIMAA
1 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 44:37.1  
2.
1
R. AUS
S. KOSKINEN
3 MITSUBISHI EVO IX EMV2 (N4) 44:51.5 00:14.4
(00:14.4)
3.
3
R. RACZKOWSKI
S. GOSPODARCZYK
7 SUBARU IMPREZA WRX STI EMV2 (N4) 48:14.1 03:37.0
(03:22.6)
4.
3
M. NIINEMÄE
M. VALTER
208 PEUGEOT 208 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 48:28.9 03:51.8
(00:14.8)
5. = A. AIGRO
K. KÄRTMANN
9 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 48:48.8 04:11.7
(00:19.9)
6.
2
R. UBINHAIN
C. TERRAS
17 SUBARU IMPREZA EMV8 (E12) 49:12.8 04:35.7
(00:24.0)
7.
7
K. VOLVER
M. MADISSOO
12 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 49:19.0 04:41.9
(00:06.2)
8.
8
D. SULTANJANTS
S. OJA
23 CITROEN DS3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 49:20.1 04:43.0
(00:01.1)
9.
8
K. KELEMENT
T. KASESALU
203 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 49:29.8 04:52.7
(00:09.7)
10.
9
K. KUUSIK
K. SIKK
200 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 49:44.4 05:07.3
(00:14.6)
11.
2
M. VANASELJA
J. HÕBEMÄGI
31 BMW M3 EMV7 (E11) 49:45.1 05:08.0
(00:00.7)
12.
6
R. ARU
V. KULLAMÄE
52 BMW 325 EMV7 (E11) 50:23.1 05:46.0
(00:38.0)
13.
9
M. JÜRIMÄE
R. ROHTMETS
24 BMW M3 EMV7 (E11) 50:28.4 05:51.3
(00:05.3)
14.
9
E. VALEISA
P. REISAS
32 BMW M3 EMV7 (E11) 50:32.8 05:55.7
(00:04.4)
15.
6
K. KASARI
H. KUUSMAA
43 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 50:44.9 06:07.8
(00:12.1)
16.
8
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
33 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV8 (E12) 50:51.5 06:14.4
(00:06.6)
17.
8
D. LEVYATOV
M. UGER
36 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 51:04.8 06:27.7
(00:13.3)
18.
9
M. TIKKERBÄR
A. PREIDE
20 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 51:09.1 06:32.0
(00:04.3)
19.
7
D. FEOFANOV
M. GORDYUSHKIN
35 MITSUBISHI EVO8 EMV2 (N4) 51:21.3 06:44.2
(00:12.2)
20.
12
Y. SIDORENKO
S. LARENS
10 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 51:26.4 06:49.3
(00:05.1)
21.
7
M. RINGENBERG
A. HEINA
41 OPEL ASCONA B EMV6 (E10) 51:36.4 06:59.3
(00:10.0)
22.
8
K. TARREND
M. KAUNIS
202 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 51:39.8 07:02.7
(00:03.4)
23.
6
R. LAULIK
T. VIIDAS
40 NISSAN SUNNY GTI EMV6 (E10) 51:44.4 07:07.3
(00:04.6)
24.
9
O. MESIKÄPP
A. KUUTOK
54 BMW M3 EMV7 (E11) 51:59.0 07:21.9
(00:14.6)
25.
6
S. UGER
G. NOMEIKA
18 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 52:01.2 07:24.1
(00:02.2)
26.
22
V. PUSHKAR
I. MISHYN
6 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 52:20.1 07:43.0
(00:18.9)
27.
7
M. MADIK
T. TAUK
27 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 52:22.4 07:45.3
(00:02.3)
28.
6
R. TURJA
A. SEPP
42 LADA VFTS EMV6 (E10) 52:23.6 07:46.5
(00:01.2)
29.
6
T. SEPP
T. SAAR
37 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 52:40.2 08:03.1
(00:16.6)
30.
6
T. PIHLAS
O. KIIL
61 TOYOTA STARLET EMV5 (E9) 53:24.6 08:47.5
(00:44.4)
31.
6
A. KUDRYAVTSEV
A. ZAVERSHINSKAYA
39 RENAULT CLIO R3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 53:24.9 08:47.8
(00:00.3)
32.
6
R. REIMAL
M. LEPP
51 VW GOLF EMV6 (E10) 53:49.2 09:12.1
(00:24.3)
33.
6
T. HARJU
M. LEINONEN
55 BMW 325I EMV7 (E11) 53:54.4 09:17.3
(00:05.2)
34.
6
K. LAUS
K. PANNAS
48 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 54:22.8 09:45.7
(00:28.4)
35.
6
V. TIITUS
S. ANDEVEI
60 MITSUBISHI COLT EMV6 (E10) 54:28.2 09:51.1
(00:05.4)
36.
6
H. FRANKE
A. LICHTFELDT
58 SUZUKI BALENO EMV5 (E9) 54:30.7 09:53.6
(00:02.5)
37.
6
K. RAIEND
H. HUSSAR
34 MITSUBISHI LANCER EVO6 EMV8 (E12) 55:05.7 10:28.6
(00:35.0)
38.
6
A. SILLASTE
A. LIIMANN
63 AZLK 2140 EMV5 (E9) 55:12.9 10:35.8
(00:07.2)
39.
6
R. VILBIKS
S. SIIVELT
53 LADA SAMARA EMV5 (E9) 55:19.7 10:42.6
(00:06.8)
40.
6
M. HEINOJA
A. REGO
62 VW GOLF II EMV6 (E10) 56:46.7 12:09.6
(01:27.0)
41.
6
R. MEUS
K. VANA
45 LADA VFTS EMV5 (E9) 56:58.6 12:21.5
(00:11.9)
42.
6
R. TUBERIK
T. TAEVAS
65 GAZ 51 EMV9 (E13) 57:20.0 12:42.9
(00:21.4)
43.
6
M. VAHER
I. TUUR
57 NISSAN SUNNY EMV5 (E9) 57:29.4 12:52.3
(00:09.4)
44.
6
. RANDMER
L. SIMMO
50 VW GOLF EMV6 (E10) 58:05.3 13:28.2
(00:35.9)
45.
6
K. VILU
E. VAASA
69 GAZ 51 EMV9 (E13) 58:05.7 13:28.6
(00:00.4)
46.
6
V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
72 GAZ 51 EMV9 (E13) 58:21.6 13:44.5
(00:15.9)
47.
6
T. REPP
O. OJAVEER
67 GAZ 53 EMV9 (E13) 58:52.6 14:15.5
(00:31.0)
48.
6
O. HELÜ
A. ALASOO
71 GAZ 51A EMV9 (E13) 59:04.6 14:27.5
(00:12.0)
49.
6
G. KÄHR
J. PANTALON
49 HONDA CIVIC EMV5 (E9) 59:13.6 14:36.5
(00:09.0)
50.
6
B. RASMUSSEN
J. KAMP
74 GAZ 52 EMV9 (E13) 1h02:08.2 17:31.1
(02:54.6)
51.
6
M. HIRSNIK
K. ORU
73 GAZ 51 R5 EMV9 (E13) 1h04:23.3 19:46.2
(02:15.1)
52.
6
T. NIINEMETS
M. PREMS
64 GAZ 51A EMV9 (E13) 1h10:39.7 26:02.6
(06:16.4)