»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Tulemused - Tartu Rally 2015



LK keskmine kiirus: 123 km/h kogu distantsi keskmine kiirus: 122 km/h
SS10 (Penetron / Power Stage (Ignase 2)) ABS peale SS10 (Penetron / Power Stage (Ignase 2))
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1. = S. PLANGI
M. SARAPUU
100 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 08:23.0  
2. = R. MURAKAS
K. ADLER
4 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 08:28.0 00:05.0
(00:05.0)
3. = J. VOROBJOVS
A. MĀLNIEKS
3 MITSUBISHI EVO X EMV2 (N4) 08:30.2 00:07.2
(00:02.2)
4.
1
G. LIELKAJIS
V. MIKELSONS
9 MITSUBISHI EVO IX EMV8 (E12) 08:30.9 00:07.9
(00:00.7)
5.
5
M. SVILIS
I. PŪĶIS
5 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 08:32.1 00:09.1
(00:01.2)
6. = R. SHAYMIEV
M. TSVETKOV
10 FORD FIESTA R5 EMV1 (Absoluut) 08:32.6 00:09.6
(00:00.5)
7.
3
J. BERĶIS
E. ČEPORJUS
7 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV8 (E12) 08:35.6 00:12.6
(00:03.0)
8.
1
S. VIERIMAA
M. RAJASALO
12 MITSUBISHI LANCER EVO 9 FIN R EMV1 (Absoluut) 08:36.3 00:13.3
(00:00.7)
9.
2
R. BUNDSEN
R. LOŠTŠENIKOV
6 MITSUBISHI LANCER EVO6 EMV8 (E12) 08:37.3 00:14.3
(00:01.0)
10.
2
H. KERS
J. TAMM
8 MITSUBISHI LANCER EMV8 (E12) 08:38.2 00:15.2
(00:00.9)
11.
5
A. SEMENOV
D. KOLOMIETS
41 MITSUBISHI LANSER EVO X EMV2 (N4) 08:49.7 00:26.7
(00:11.5)
12.
1
A. AIGRO
K. KÄRTMANN
14 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 08:52.1 00:29.1
(00:02.4)
13.
1
R. UBINHAIN
C. TERRAS
17 SUBARU IMPREZA EMV8 (E12) 08:55.2 00:32.2
(00:03.1)
14.
3
M. MAAREND
M. KAPP
35 MITSUBISHI EVO X EMV2 (N4) 08:59.8 00:36.8
(00:04.6)
15.
3
D. NIKONCHUK
E. NIKONCHUK
20 BMW M3 EMV7 (E11) 09:01.8 00:38.8
(00:02.0)
16.
5
K. SUBI
R. SUBI
28 HONDA CIVIC TYPE R EMV6 (E10) 09:02.4 00:39.4
(00:00.6)
17.
7
M. JÜRIMÄE
R. ROHTMETS
31 BMW M3 EMV7 (E11) 09:02.7 00:39.7
(00:00.3)
18.
8
N. GRYAZIN
Y. FEDOROV
24 PEUGEOT 208 R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 09:05.5 00:42.5
(00:02.8)
19.
3
Y. SIDORENKO
S. LARENS
15 MITSUBISHI LANCER EVO9 EMV2 (N4) 09:05.8 00:42.8
(00:00.3)
20.
1
R. SIRMACIS
A. SIMINS
22 PEUGEOT 208 R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 09:06.1 00:43.1
(00:00.3)
21.
4
K. VOLVER
M. JÕERAND
23 PEUGEOT 208 R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 09:06.8 00:43.8
(00:00.7)
22.
1
D. SULTANJANTS
S. OJA
25 CITROEN DS3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 09:09.9 00:46.9
(00:03.1)
23.
4
G. KRUUDA
K. JÄRVEOJA
30 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 09:11.2 00:48.2
(00:01.3)
24.
10
S. UGER
A. KORNILOV
36 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 09:12.9 00:49.9
(00:01.7)
25.
6
S. SINIORG
K. VIITRA
205 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 09:13.6 00:50.6
(00:00.7)
26.
1
M. VANASELJA
J. HÕBEMÄGI
33 BMW M3 EMV7 (E11) 09:14.6 00:51.6
(00:01.0)
27.
5
E. BLŪMS
. RENCIS
27 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 09:19.5 00:56.5
(00:04.9)
28.
2
R. RÄHN
R. REINSALU
39 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 09:20.9 00:57.9
(00:01.4)
29.
7
R. UUSTULND
I. KUUSK
203 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 09:21.9 00:58.9
(00:01.0)
30.
3
K. KUUSIK
K. SIKK
202 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 09:22.9 00:59.9
(00:01.0)
31.
13
M. SESKS
M. KULŠS
48 FORD FIESTA EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 09:22.9 00:59.9
(00:00.0)
32.
2
V. NUUTER
E. KIKERPILL
50 BMW M3 EMV7 (E11) 09:23.2 01:00.2
(00:00.3)
33.
3
O. OJAPERV
J. TALVE
201 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 09:25.0 01:02.0
(00:01.8)
34.
7
D. LEVYATOV
M. UGER
40 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 09:29.2 01:06.2
(00:04.2)
35.
5
K. TARREND
M. KAUNIS
200 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 09:32.4 01:09.4
(00:03.2)
36.
7
A. KUDRYAVTSEV
A. ZAVERSHINSKAYA
54 RENAULT CLIO R3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 09:33.0 01:10.0
(00:00.6)
37.
5
R. KAUR
S. SIMM
62 BMW M3 EMV7 (E11) 09:38.5 01:15.5
(00:05.5)
38.
1
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
38 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION VIII EMV8 (E12) 09:39.4 01:16.4
(00:00.9)
39.
7
K. KOOSA
R. JÜRGENSON
60 NISSAN SUNNY EMV6 (E10) 09:50.5 01:27.5
(00:11.1)
40.
19
K. RAIEND
H. HUSSAR
46 MITSUBISHI LANCER EVO6 EMV8 (E12) 09:50.6 01:27.6
(00:00.1)
41.
4
E. BALODIS
I. AKMENTIŅA
55 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 09:51.6 01:28.6
(00:01.0)
42.
5
R. MEUS
K. VANA
57 LADA VFTS EMV5 (E9) 09:52.2 01:29.2
(00:00.6)
43.
6
G. KÄHR
J. PANTALON
56 HONDA CIVIC EMV5 (E9) 10:09.3 01:46.3
(00:17.1)
44.
6
W. BUTLER
T. WOOD
70 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 10:11.8 01:48.8
(00:02.5)
45.
8
A. TATRIK
L. ÕLLI
61 BMW 318 TI COMPACT EMV6 (E10) 10:19.9 01:56.9
(00:08.1)
46.
5
. RANDMER
L. SIMMO
67 VW GOLF EMV6 (E10) 10:29.7 02:06.7
(00:09.8)
47.
7
H. FRANKE
A. LICHTFELDT
63 SUZUKI BALENO EMV5 (E9) 10:39.0 02:16.0
(00:09.3)
48.
9
A. SILLASTE
A. LIIMANN
69 AZLK 2140 EMV5 (E9) 10:39.0 02:16.0
(00:00.0)
49.
10
K. TÖLP
T. SEPP
26 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 11:00.6 02:37.6
(00:21.6)
50.
8
R. TUBERIK
T. TAEVAS
73 GAZ 51 EMV9 (E13) 11:07.1 02:44.1
(00:06.5)
51.
2
M. VATTER
O. PEEBO
59 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 11:12.0 02:49.0
(00:04.9)
52.
7
K. VILU
E. VAASA
76 GAZ 51A EMV9 (E13) 11:25.3 03:02.3
(00:13.3)
53.
8
O. HELÜ
A. ALASOO
78 GAZ 51A V8 EMV9 (E13) 11:30.1 03:07.1
(00:04.8)
54.
6
J. LINDMETS
N. HELÜ
77 GAZ 51A EMV9 (E13) 11:38.0 03:15.0
(00:07.9)
55.
7
T. REPP
O. OJAVEER
72 GAZ 53 EMV9 (E13) 11:41.9 03:18.9
(00:03.9)
56.
7
A. KRISTALL
R. NIPERNADO
79 GAZ 51 EMV9 (E13) 11:49.1 03:26.1
(00:07.2)
57.
1
R. SAAR
T. KESKKÜLA
64 BMW 318 EMV6 (E10) 23:45.0 15:22.0
(11:55.9)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1. = S. PLANGI
M. SARAPUU
100 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 1h02:59.1  
2. = R. MURAKAS
K. ADLER
4 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 1h03:37.7 00:38.6
(00:38.6)
3. = J. VOROBJOVS
A. MĀLNIEKS
3 MITSUBISHI EVO X EMV2 (N4) 1h04:31.5 01:32.4
(00:53.8)
4. = G. LIELKAJIS
V. MIKELSONS
9 MITSUBISHI EVO IX EMV8 (E12) 1h04:36.0 01:36.9
(00:04.5)
5. = J. BERĶIS
E. ČEPORJUS
7 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV8 (E12) 1h04:51.6 01:52.5
(00:15.6)
6. = M. SVILIS
I. PŪĶIS
5 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV2 (N4) 1h05:25.1 02:26.0
(00:33.5)
7. = S. VIERIMAA
M. RAJASALO
12 MITSUBISHI LANCER EVO 9 FIN R EMV1 (Absoluut) 1h05:46.0 02:46.9
(00:20.9)
8. = H. KERS
J. TAMM
8 MITSUBISHI LANCER EMV8 (E12) 1h05:48.3 02:49.2
(00:02.3)
9. = R. SHAYMIEV
M. TSVETKOV
10 FORD FIESTA R5 EMV1 (Absoluut) 1h05:58.1 02:59.0
(00:09.8)
10. = R. BUNDSEN
R. LOŠTŠENIKOV
6 MITSUBISHI LANCER EVO6 EMV8 (E12) 1h06:04.9 03:05.8
(00:06.8)
11.
1
R. UBINHAIN
C. TERRAS
17 SUBARU IMPREZA EMV8 (E12) 1h07:29.6 04:30.5
(01:24.7)
12.
1
M. MAAREND
M. KAPP
35 MITSUBISHI EVO X EMV2 (N4) 1h07:52.8 04:53.7
(00:23.2)
13.
3
R. SIRMACIS
A. SIMINS
22 PEUGEOT 208 R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h08:43.0 05:43.9
(00:50.2)
14.
3
A. SEMENOV
D. KOLOMIETS
41 MITSUBISHI LANSER EVO X EMV2 (N4) 1h08:47.5 05:48.4
(00:04.5)
15.
3
K. VOLVER
M. JÕERAND
23 PEUGEOT 208 R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h09:05.4 06:06.3
(00:17.9)
16.
3
N. GRYAZIN
Y. FEDOROV
24 PEUGEOT 208 R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h09:14.6 06:15.5
(00:09.2)
17.
3
D. NIKONCHUK
E. NIKONCHUK
20 BMW M3 EMV7 (E11) 1h09:34.8 06:35.7
(00:20.2)
18.
3
M. JÜRIMÄE
R. ROHTMETS
31 BMW M3 EMV7 (E11) 1h09:38.1 06:39.0
(00:03.3)
19.
4
Y. SIDORENKO
S. LARENS
15 MITSUBISHI LANCER EVO9 EMV2 (N4) 1h09:45.5 06:46.4
(00:07.4)
20.
5
K. SUBI
R. SUBI
28 HONDA CIVIC TYPE R EMV6 (E10) 1h09:51.3 06:52.2
(00:05.8)
21.
1
O. OJAPERV
J. TALVE
201 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 1h10:03.5 07:04.4
(00:12.2)
22.
2
E. BLŪMS
. RENCIS
27 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h10:04.6 07:05.5
(00:01.1)
23.
3
D. SULTANJANTS
S. OJA
25 CITROEN DS3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h10:05.6 07:06.5
(00:01.0)
24.
4
S. SINIORG
K. VIITRA
205 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 1h10:11.7 07:12.6
(00:06.1)
25.
4
G. KRUUDA
K. JÄRVEOJA
30 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h10:12.6 07:13.5
(00:00.9)
26.
4
S. UGER
A. KORNILOV
36 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 1h10:17.8 07:18.7
(00:05.2)
27.
4
M. VANASELJA
J. HÕBEMÄGI
33 BMW M3 EMV7 (E11) 1h10:22.7 07:23.6
(00:04.9)
28.
4
R. RÄHN
R. REINSALU
39 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV2 (N4) 1h10:32.4 07:33.3
(00:09.7)
29.
4
K. KUUSIK
K. SIKK
202 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 1h10:46.0 07:46.9
(00:13.6)
30.
3
K. RAIEND
H. HUSSAR
46 MITSUBISHI LANCER EVO6 EMV8 (E12) 1h10:48.1 07:49.0
(00:02.1)
31.
3
R. UUSTULND
I. KUUSK
203 FORD FIESTA R2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 1h11:09.9 08:10.8
(00:21.8)
32.
3
D. LEVYATOV
M. UGER
40 MITSUBISHI LANCER EVO 10 EMV2 (N4) 1h11:47.1 08:48.0
(00:37.2)
33.
4
K. TARREND
M. KAUNIS
200 CITROEN C2 EMV3 DMACK Trophy (A6, N2, R1, R2) only DMack tyre 1h11:58.9 08:59.8
(00:11.8)
34.
5
M. SESKS
M. KULŠS
48 FORD FIESTA EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h12:20.3 09:21.2
(00:21.4)
35.
7
A. AIGRO
K. KÄRTMANN
14 MITSUBISHI LANCER EVO 6 EMV8 (E12) 1h12:48.1 09:49.0
(00:27.8)
36.
4
V. KUZNETSOV
R. KAPUSTIN
38 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION VIII EMV8 (E12) 1h12:55.5 09:56.4
(00:07.4)
37.
1
K. TÖLP
T. SEPP
26 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 1h13:25.5 10:26.4
(00:30.0)
38.
5
K. KOOSA
R. JÜRGENSON
60 NISSAN SUNNY EMV6 (E10) 1h14:28.0 11:28.9
(01:02.5)
39.
5
E. BALODIS
I. AKMENTIŅA
55 HONDA CIVIC TYPE-R EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h14:31.5 11:32.4
(00:03.5)
40.
5
R. KAUR
S. SIMM
62 BMW M3 EMV7 (E11) 1h14:47.6 11:48.5
(00:16.1)
41.
5
R. MEUS
K. VANA
57 LADA VFTS EMV5 (E9) 1h15:36.0 12:36.9
(00:48.4)
42.
6
V. NUUTER
E. KIKERPILL
50 BMW M3 EMV7 (E11) 1h16:43.4 13:44.3
(01:07.4)
43.
4
G. KÄHR
J. PANTALON
56 HONDA CIVIC EMV5 (E9) 1h17:02.1 14:03.0
(00:18.7)
44.
5
A. KUDRYAVTSEV
A. ZAVERSHINSKAYA
54 RENAULT CLIO R3 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h17:24.9 14:25.8
(00:22.8)
45.
5
M. VATTER
O. PEEBO
59 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 (E10) 1h19:21.6 16:22.5
(01:56.7)
46.
6
A. TATRIK
L. ÕLLI
61 BMW 318 TI COMPACT EMV6 (E10) 1h19:50.0 16:50.9
(00:28.4)
47.
6
W. BUTLER
T. WOOD
70 FORD FIESTA R2 EMV4 2WD 2000 (N3, A7, R3, R3T) 1h20:01.6 17:02.5
(00:11.6)
48.
3
H. FRANKE
A. LICHTFELDT
63 SUZUKI BALENO EMV5 (E9) 1h20:04.0 17:04.9
(00:02.4)
49.
5
. RANDMER
L. SIMMO
67 VW GOLF EMV6 (E10) 1h21:07.2 18:08.1
(01:03.2)
50.
5
A. SILLASTE
A. LIIMANN
69 AZLK 2140 EMV5 (E9) 1h21:40.8 18:41.7
(00:33.6)
51.
5
R. TUBERIK
T. TAEVAS
73 GAZ 51 EMV9 (E13) 1h23:59.6 21:00.5
(02:18.8)
52.
5
K. VILU
E. VAASA
76 GAZ 51A EMV9 (E13) 1h26:24.5 23:25.4
(02:24.9)
53.
5
J. LINDMETS
N. HELÜ
77 GAZ 51A EMV9 (E13) 1h27:24.0 24:24.9
(00:59.5)
54.
5
O. HELÜ
A. ALASOO
78 GAZ 51A V8 EMV9 (E13) 1h28:28.9 25:29.8
(01:04.9)
55.
5
T. REPP
O. OJAVEER
72 GAZ 53 EMV9 (E13) 1h30:34.1 27:35.0
(02:05.2)
56.
5
A. KRISTALL
R. NIPERNADO
79 GAZ 51 EMV9 (E13) 1h36:30.1 33:31.0
(05:56.0)
57.
5
R. SAAR
T. KESKKÜLA
64 BMW 318 EMV6 (E10) 1h50:08.4 47:09.3
(13:38.3)