»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Tulemused - Lõuna-Eesti ralli 2019 (EMV)



LK keskmine kiirus: 130 km/h kogu distantsi keskmine kiirus: 120 km/h
SS11 (Hurda 2 - Tigu Grupp (Powerstage)) ABS peale SS11 (Hurda 2 - Tigu Grupp (Powerstage))
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1.
1
O. SOLBERG
A. JOHNSTON
2 VOLKSWAGEN POLO GTI R5 EMV 2,LRC ABS 05:28.3  
2.
1
G. GROSS
R. MÕLDER
3 FORD FIESTA WRC EMV 1,LRC ABS 05:29.8 00:01.5
(00:01.5)
3. = E. KAUR
S. SIMM
6 FORD FIESTA EMV 1,LRC ABS 05:39.7 00:11.4
(00:09.9)
4.
1
P. KOIK
A. HELDNA
5 FORD FIESTA R5 EMV 2,LRC ABS,LRC1 05:47.6 00:19.3
(00:07.9)
5.
1
V. GORBAN
S. LARENS
4 BMW-MINI JOHN COOPER WORKS WRC EMV 1,LRC ABS 05:53.8 00:25.5
(00:06.2)
6. = M. HIRVONEN
J. OTTMAN
1 FORD FIESTA R5 EMV 2 05:55.6 00:27.3
(00:01.8)
7.
2
E. BLŪMS
D. EGLĪTIS
10 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV4,LRC ABS,LRC2 05:58.2 00:29.9
(00:02.6)
8. = D. ROSTILOV
G. TROSHKIN
12 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV 2,LRC2 05:58.6 00:30.3
(00:00.4)
9.
2
D. VORONOV
V. POZERN
9 FORD FIESTA EMV 1 06:02.1 00:33.8
(00:03.5)
10.
3
R. VIRVES
S. PRUUL
22 FORD FIESTA R2T EMV3,LRC3 06:05.2 00:36.9
(00:03.1)
11.
4
K. TORN
K. PANNAS
21 FORD FIESTA EMV3 06:06.6 00:38.3
(00:01.4)
12.
5
G. JEETS
K. SIKK
23 FORD FIESTA R2T EMV3,LRC3 06:09.8 00:41.5
(00:03.2)
13.
2
A. RZHEVKIN
A. KURNOSOV
19 FORD FIESTA R5 EMV 2 06:10.1 00:41.8
(00:00.3)
14.
2
R. SHAYMIEV
M. TSVETKOV
7 FORD FIESTA R5 EMV 2,LRC ABS 06:10.8 00:42.5
(00:00.7)
15.
3
G. LINNAMÄE
V. KORSIA
25 PEUGEOT 208 R2 EMV3 06:12.6 00:44.3
(00:01.8)
16.
7
R. ARU
V. KULLAMÄE
43 BMW M3 EMV7,LRC4 06:17.3 00:49.0
(00:04.7)
17.
5
H. KERS
J. VIILO
15 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV 2 06:17.4 00:49.1
(00:00.1)
18.
8
E. BERGMANIS
T. FREIBERGS
14 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV4,LRC ABS,LRC1 06:18.8 00:50.5
(00:01.4)
19.
7
K. KASARI
K. VIITRA
24 FORD FIESTA R2T EMV3,LRC3 06:20.4 00:52.1
(00:01.6)
20.
1
K. SUBI
R. SUBI
39 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6,LRC5 06:20.9 00:52.6
(00:00.5)
21. = M. KEMPA
M. SZEJA
18 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV4,LRC ABS,LRC1 06:21.3 00:53.0
(00:00.4)
22.
8
A. MURADIAN
P. CHELEBAEV
16 FORD FIESTA R5 EMV 2,LRC ABS 06:23.1 00:54.8
(00:01.8)
23.
1
K. TÖLP
M. VIHMANN
38 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6,LRC5 06:23.8 00:55.5
(00:00.7)
24.
3
R. JÜRGENSON
M. KAASIK
51 MITSUBISHI LANCER EVO VI EMV4 06:28.9 01:00.6
(00:05.1)
25.
3
J. SIMASKA
A. KROPAS
33 BMW 328 EMV7 06:30.1 01:01.8
(00:01.2)
26.
6
E. BALODIS
L. TOLE
20 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV4,LRC2 06:32.7 01:04.4
(00:02.6)
27.
1
O. MESIKÄPP
R. LILLE
50 BMW M3 EMV7 06:36.2 01:07.9
(00:03.5)
28.
2
V. NUUTER
A. TATRIK
57 SUBARU IMPREZA EMV4 06:37.1 01:08.8
(00:00.9)
29.
3
K. KARELSON
K. PERT
48 HONDA CIVIC EMV6 06:37.1 01:08.8
(00:00.0)
30.
4
R. UUKAREDA
J. NÕLVAK
42 BMW M3 EMV7 06:39.9 01:11.6
(00:02.8)
31.
3
P. JUHE
R. RAIDMA
59 HONDA CIVIC EMV5 06:42.0 01:13.7
(00:02.1)
32.
1
K. BAIKOV
A. KLESHCHEV
55 LADA 2105 EMV5,LRC5 06:45.0 01:16.7
(00:03.0)
33.
2
K. LAUS
A. SIVOUS
40 NISSAN SUNNY EMV5 06:45.6 01:17.3
(00:00.6)
34.
4
U. LEPIKSONS
A. ŠTEINBERGS
54 FORD PUMA EMV6,LRC5 06:46.2 01:17.9
(00:00.6)
35. = A. UPĪTIS
A. SPILVA
53 RENAULT CLIO RS EMV6,LRC5 06:46.6 01:18.3
(00:00.4)
36.
1
A. GOLDBERG
K. LÄÄNE
45 SUBARU IMPREZA PROTO EMV 1 06:46.6 01:18.3
(00:00.0)
37.
3
H. MATIJOŠAITIS
M. ČEPULIS
31 FORD FIESTA R2 EMV3 06:49.6 01:21.3
(00:03.0)
38.
3
M. DĪRIŅŠ
G. LASMANIS
69 RENAULT CLIO EMV6,LRC5 06:51.1 01:22.8
(00:01.5)
39.
9
R. FRIEDEMANN
K. MUST
70 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 06:58.1 01:29.8
(00:07.0)
40.
3
T. NIINEMETS
E. ALLIKA
72 GAZ 51 A EMV8 07:02.1 01:33.8
(00:04.0)
41.
2
K. VOLKOV
E. EKSIN
61 BMW 316I EMV6 07:06.1 01:37.8
(00:04.0)
42.
11
J. CIELĒNS
S. RAMBOLS
62 VW GOLF II EMV6,LRC5 07:19.0 01:50.7
(00:12.9)
43.
7
R. TUBERIK
R. VETESINA
75 GAZ 51 EMV8 07:21.7 01:53.4
(00:02.7)
44.
6
H. OTS
M. LAASIK
46 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION VI EMV4 07:24.4 01:56.1
(00:02.7)
45.
3
V. KUZNETSOV
A. KONOVALENKO
52 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION VIII EMV4 07:25.1 01:56.8
(00:00.7)
46.
5
A. NÕLVAK
M. OJAVIIR
77 GAZ 53 EMV8 07:26.0 01:57.7
(00:00.9)
47.
1
S. ILVES
L. VESO
60 VAZ 21051 EMV6 07:26.5 01:58.2
(00:00.5)
48.
4
A. JAKOVĻEVS
V. MASLOVS
63 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6,LRC5 07:29.8 02:01.5
(00:03.3)
49.
4
L. PEEGEL
A. EELMETS
67 HONDA CIVIC EMV5 07:30.9 02:02.6
(00:01.1)
50.
3
M. HIRSNIK
K. ORU
76 GAZ 51 R5 EMV8 07:31.9 02:03.6
(00:01.0)
51.
2
V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
73 GAZ 51 EMV8 07:33.5 02:05.2
(00:01.6)
52. = T. EHRBACH
N. JALAKAS
68 NISSAN SUNNY EMV6 07:48.8 02:20.5
(00:15.3)
53.
1
J. NUIAMÄE
A. SERJODKIN
78 GAZ WRC 51 EMV8 07:50.9 02:22.6
(00:02.1)
54.
2
T. PINDIS
A. KIVINUKK
79 GAZ 52 EMV8 07:58.5 02:30.2
(00:07.6)
55. = C. ASHENDEN
M. HEADLAND
30 FORD FIESTA R2T EMV3 08:03.2 02:34.9
(00:04.7)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1. = G. GROSS
R. MÕLDER
3 FORD FIESTA WRC EMV 1,LRC ABS 55:04.5  
2. = O. SOLBERG
A. JOHNSTON
2 VOLKSWAGEN POLO GTI R5 EMV 2,LRC ABS 55:08.4 00:03.9
(00:03.9)
3. = E. KAUR
S. SIMM
6 FORD FIESTA EMV 1,LRC ABS 56:16.7 01:12.2
(01:08.3)
4. = V. GORBAN
S. LARENS
4 BMW-MINI JOHN COOPER WORKS WRC EMV 1,LRC ABS 58:09.7 03:05.2
(01:53.0)
5. = P. KOIK
A. HELDNA
5 FORD FIESTA R5 EMV 2,LRC ABS,LRC1 58:50.5 03:46.0
(00:40.8)
6.
1
E. BLŪMS
D. EGLĪTIS
10 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV4,LRC ABS,LRC2 59:36.7 04:32.2
(00:46.2)
7.
1
D. ROSTILOV
G. TROSHKIN
12 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV 2,LRC2 59:37.0 04:32.5
(00:00.3)
8. = D. VORONOV
V. POZERN
9 FORD FIESTA EMV 1 1h00:11.6 05:07.1
(00:34.6)
9. = A. RZHEVKIN
A. KURNOSOV
19 FORD FIESTA R5 EMV 2 1h00:54.4 05:49.9
(00:42.8)
10.
2
R. VIRVES
S. PRUUL
22 FORD FIESTA R2T EMV3,LRC3 1h00:58.8 05:54.3
(00:04.4)
11. = K. TORN
K. PANNAS
21 FORD FIESTA EMV3 1h00:59.4 05:54.9
(00:00.6)
12.
2
E. BERGMANIS
T. FREIBERGS
14 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV4,LRC ABS,LRC1 1h01:11.3 06:06.8
(00:11.9)
13.
1
R. SHAYMIEV
M. TSVETKOV
7 FORD FIESTA R5 EMV 2,LRC ABS 1h01:22.2 06:17.7
(00:10.9)
14.
1
H. KERS
J. VIILO
15 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV 2 1h01:24.2 06:19.7
(00:02.0)
15. = A. MURADIAN
P. CHELEBAEV
16 FORD FIESTA R5 EMV 2,LRC ABS 1h01:36.7 06:32.2
(00:12.5)
16.
1
G. LINNAMÄE
V. KORSIA
25 PEUGEOT 208 R2 EMV3 1h01:50.2 06:45.7
(00:13.5)
17.
1
G. JEETS
K. SIKK
23 FORD FIESTA R2T EMV3,LRC3 1h01:52.1 06:47.6
(00:01.9)
18.
2
K. SUBI
R. SUBI
39 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6,LRC5 1h01:56.1 06:51.6
(00:04.0)
19.
1
R. ARU
V. KULLAMÄE
43 BMW M3 EMV7,LRC4 1h02:06.5 07:02.0
(00:10.4)
20.
1
M. KEMPA
M. SZEJA
18 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV4,LRC ABS,LRC1 1h02:08.8 07:04.3
(00:02.3)
21. = K. TÖLP
M. VIHMANN
38 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6,LRC5 1h02:22.9 07:18.4
(00:14.1)
22.
1
K. KASARI
K. VIITRA
24 FORD FIESTA R2T EMV3,LRC3 1h03:24.4 08:19.9
(01:01.5)
23.
1
J. SIMASKA
A. KROPAS
33 BMW 328 EMV7 1h03:28.1 08:23.6
(00:03.7)
24.
1
R. JÜRGENSON
M. KAASIK
51 MITSUBISHI LANCER EVO VI EMV4 1h04:34.9 09:30.4
(01:06.8)
25.
1
U. LEPIKSONS
A. ŠTEINBERGS
54 FORD PUMA EMV6,LRC5 1h04:42.4 09:37.9
(00:07.5)
26. = R. UUKAREDA
J. NÕLVAK
42 BMW M3 EMV7 1h04:46.6 09:42.1
(00:04.2)
27. = V. NUUTER
A. TATRIK
57 SUBARU IMPREZA EMV4 1h04:56.9 09:52.4
(00:10.3)
28. = O. MESIKÄPP
R. LILLE
50 BMW M3 EMV7 1h05:02.0 09:57.5
(00:05.1)
29. = A. GOLDBERG
K. LÄÄNE
45 SUBARU IMPREZA PROTO EMV 1 1h05:12.9 10:08.4
(00:10.9)
30. = A. UPĪTIS
A. SPILVA
53 RENAULT CLIO RS EMV6,LRC5 1h05:22.2 10:17.7
(00:09.3)
31. = P. JUHE
R. RAIDMA
59 HONDA CIVIC EMV5 1h05:49.4 10:44.9
(00:27.2)
32. = K. BAIKOV
A. KLESHCHEV
55 LADA 2105 EMV5,LRC5 1h06:06.4 11:01.9
(00:17.0)
33. = K. LAUS
A. SIVOUS
40 NISSAN SUNNY EMV5 1h06:09.8 11:05.3
(00:03.4)
34. = H. MATIJOŠAITIS
M. ČEPULIS
31 FORD FIESTA R2 EMV3 1h06:50.1 11:45.6
(00:40.3)
35.
1
M. DĪRIŅŠ
G. LASMANIS
69 RENAULT CLIO EMV6,LRC5 1h07:28.4 12:23.9
(00:38.3)
36.
1
J. CIELĒNS
S. RAMBOLS
62 VW GOLF II EMV6,LRC5 1h07:30.6 12:26.1
(00:02.2)
37. = H. OTS
M. LAASIK
46 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION VI EMV4 1h08:02.7 12:58.2
(00:32.1)
38. = E. BALODIS
L. TOLE
20 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV4,LRC2 1h08:21.4 13:16.9
(00:18.7)
39. = K. VOLKOV
E. EKSIN
61 BMW 316I EMV6 1h08:56.6 13:52.1
(00:35.2)
40. = R. FRIEDEMANN
K. MUST
70 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 1h09:00.9 13:56.4
(00:04.3)
41.
1
K. KARELSON
K. PERT
48 HONDA CIVIC EMV6 1h09:06.7 14:02.2
(00:05.8)
42.
1
V. KUZNETSOV
A. KONOVALENKO
52 MITSUBISHI LANCER EVOLUTION VIII EMV4 1h09:52.7 14:48.2
(00:46.0)
43. = T. NIINEMETS
E. ALLIKA
72 GAZ 51 A EMV8 1h10:21.5 15:17.0
(00:28.8)
44.
2
M. HIRVONEN
J. OTTMAN
1 FORD FIESTA R5 EMV 2 1h10:45.2 15:40.7
(00:23.7)
45.
1
A. JAKOVĻEVS
V. MASLOVS
63 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6,LRC5 1h11:31.1 16:26.6
(00:45.9)
46.
1
S. ILVES
L. VESO
60 VAZ 21051 EMV6 1h12:01.0 16:56.5
(00:29.9)
47. = L. PEEGEL
A. EELMETS
67 HONDA CIVIC EMV5 1h12:28.4 17:23.9
(00:27.4)
48. = A. NÕLVAK
M. OJAVIIR
77 GAZ 53 EMV8 1h13:34.0 18:29.5
(01:05.6)
49. = M. HIRSNIK
K. ORU
76 GAZ 51 R5 EMV8 1h13:40.8 18:36.3
(00:06.8)
50. = T. EHRBACH
N. JALAKAS
68 NISSAN SUNNY EMV6 1h14:22.8 19:18.3
(00:42.0)
51. = V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
73 GAZ 51 EMV8 1h14:23.6 19:19.1
(00:00.8)
52. = R. TUBERIK
R. VETESINA
75 GAZ 51 EMV8 1h14:38.3 19:33.8
(00:14.7)
53. = J. NUIAMÄE
A. SERJODKIN
78 GAZ WRC 51 EMV8 1h16:42.7 21:38.2
(02:04.4)
54. = C. ASHENDEN
M. HEADLAND
30 FORD FIESTA R2T EMV3 1h17:10.4 22:05.9
(00:27.7)
55. = T. PINDIS
A. KIVINUKK
79 GAZ 52 EMV8 1h27:50.4 32:45.9
(10:40.0)