»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Katkestajad - Hiiumaa rahvaralli (EAL KV)


jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja auto asukoht põhjus
1. J16 20 MARTEN PÕDER / KARL LEPP HONDA CIVIC SS1 Off
2. 4WD 34 KASPAR KASARI / HANNES KUUSMAA MITSUBISHI EVOLUTION X SS3F Engine
3. SPORT 134 MIHKEL MÄNDLA / JAN NÕLVAK BMW M3 SS4 Technical
4. 2WD-S 33 MAREK TAMMOJA / MARKUS TAMMOJA BMW 325I SS1 Off
5. 2WD-V 118 MÄRT PUIDET / JANAR VAHEMETS CITROEN C2 SS2 Off
6. 2WD-V 117 KEN LIIVRAND / KRISTJAN SELI VOLKSWAGEN GOLF SS2 Technical
7. 2WD-S 42 HANNES KASAK / ARGO KANGRO VW GOLF SS4 Off
8. 2WD-V 44 MARKO EESPAKK / EVA-LOTA EESPAKK SEAT IBIZA SS6 Off
9. SU 67 EGERT JAKOBI / BRUNO JAKOBI VAZ 2105 SS6 Technical
10. 2WD-S 101 KASPAR KIBUSPUU / KAAREL MIKK BMW 320 SS6F Technical
11. SPORT 127 IMRE RANDMÄE / INDRO MÄE VW GOLF 2 SS6 Technical
12. 2WD-S 53 TOOMAS KLEMMER / KAILI KLEMMER BMW 323I AKP6A Technical
13. 2WD-S 110 UNO METSMAA / ENDRY METSMAA BMW 318 SS5 Technical
14. SPORT 129 ALEX SANDER JÕEÄÄR / RIIVO MESILA MITSUBISHI COLT SS5F Technical
15. J18 24 MAGNAR ARULA / RAGNAR LAURITS HONDA CIVIC TYPE R TC4B Did not start
16. J16 8 TONY SCHWARZSTEIN / MEHIS KIIVER HONDA CRX SS7 Technical
17. SPORT 135 VALEV VÄHI / TIMO TANIEL BMW COMPACT SS7 Technical
18. 4WD 50 SIIM ZUKKER / MARGUS TEDER MITSUBISHI LANCER EVOLUTION X SS8F Technical
19. 2WD-S 111 RONALD REISIN / KARL LUHAÄÄR VW CORRADO SS7 Technical
20. M&L Liiga 126 SILVER VAHSTEIN / HANNES IIR VAZ 21061 SS7 Off
21. 2WD-S 62 TAAVI PIIPUU / OLIVER MÄGI BMW 316 SS7 Off
22. Naised 73 MARIA ROOP / JAANUS TOBIAS SEAT IBIZA SS8 Technical
23. SPORT 130 PEEP TRAVE / INDREK JÖEÄÄR HONDA CIVIC TYPE-R SS9 Tehnical
24. 2WD-S 51 KRISTO KRUUSER / PRIIT KRUUSER BMW 325 SS7 Technical
25. 4WD 47 MIRKO KAUNIS / KRISTJAN LEPIND VW GOLF TC8A Technical
26. J16 4 JOOSEP PLANKEN / TAAVI LASSMANN HONDA CRX TC8A Technical
27. 2WD-S 32 MIREK MATIKAINEN / ELTON GUTMANN HONDA CIVIC TYPE-R SS7 Technical
28. 2WD-S 39 OLAVI PAJU / GERT UDUMÄE BMW 318 SS8 Technical
29. 2WD-V 57 MIHHAIL BORUNOV / KAROL KARINO BMW 318TI SS7F Technical
30. 2WD-S 112 HOLGER ENOK / EGERD ENOK BMW COMPACT SS8 Technical
31. SU 125 KAREL HIIUS / OSKAR LIIBER VAZ 2105 SS8 Technical
32. J18 12 ROMET REISIN / IMRE REISIN FORD FOCUS ST TC8A Technical
33. 2WD-V 115 MARKO SUUSTER / ALLAN LIISTER HONDA CIVIC SS10 Off
34. 2WD-S 108 JÜRI JÜRISAAR / JÜRI JÜRISAAR BMW 325 SS11 Technical
35. 2WD-S 106 RAIDO REHEPAP / RAIDO SAARNA BMW 330 VÄLJASPOOL ARVESTUST SS11 Technical
36. SU 65 SANDER KLAUS / MARTIN UDUSALU VAZ 21073 TC10A Technical
37. 2WD-S 109 VIESTURS VALTERS / SERGEJS LEPERS BMW 316 TC10A Technical
38. 2WD-V 92 LAURI HÕBELAID / KRISTEL KÄSK BMW 316 SS10F Technical
39. 2WD-V 95 ALBERT KUUTOK / ERGO HEIN BMW 318IS SS10F Technical
40. J18 26 MARKUS HAIBA / INDREK TAMMEL HONDA CIVIC TYPE-R SS13 Technical
41. 2WD-V 76 MORTEN SILT / TARMO SILT BMW 318I TC10A Technical
42. 2WD-S 107 ROBIN PRUUL / REIN TIKKA AUDI A3 SS13F Technical
43. 2WD-S 103 MART PARBO / RIVO HELL BMW 328I SS13 Technical
44. SPORT 136 RAUNO RAPPU / RIHO KENS LADA 2106 SS13F Technical
45. 2WD-S 59 DANIEL LÜÜDING / KARMO RANDER BMW 325TI SS13F Technical
46. 2WD-V 38 RUDOLF UUSNEEM / KRISTO HOLTSMANN HONDA CIVIC SS13 Gearbox
47. J18 9 OLIVER ENULA / JANNO TAPO AUDI A3 SS13F Time limit
48. 2WD-V 122 HARDI SARV / PRIIT PÄÄRSON MITSUBISHI GOLT SS13 Driveshaft
49. 2WD-S 54 IMRE VANIK / MONIKA MÄESTE NISSAN SUNNY SS13 Technical
50. J16 16 CÄROLYN SOIDLA / KALLE KRUUSMA HONDA CIVIC TC10A Technical
51. J18 17 STEN MÜRKHAIN / ARDO MÜRKHAIN BMW 316 TC8A Technical