»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri
»Tulemused
»Lõpptulemus
»Karistused
»Katkestajad

In English

Karistused - Hiiumaa rahvaralli (EAL KV)


jrk nr klass auto nr sõitja/kaardilugeja auto karistus põhjus
1. J16 7 TAAVI LINK / LENNO LINK MITSHUBISI COLT 00:20.0 1 min early TC1
2. J16 7 TAAVI LINK / LENNO LINK MITSHUBISI COLT 00:20.0 1 min early TC3
3. J16 7 TAAVI LINK / LENNO LINK MITSHUBISI COLT 00:10.0 1 min late TC4
4. J16 7 TAAVI LINK / LENNO LINK MITSHUBISI COLT 00:10.0 1 min late TC4A
5. J16 16 CÄROLYN SOIDLA / KALLE KRUUSMA HONDA CIVIC 00:10.0 False start
6. J16 16 CÄROLYN SOIDLA / KALLE KRUUSMA HONDA CIVIC 00:10.0 False start
7. 4WD 28 ANTTI KANGRO / AVO KANGRO MITSUBISHI LANCER EVO X RS 00:30.0 3 min late TC1
8. 4WD 40 RAGNAR TAPVER / ALAR ROSENBERG SUBARU IMPREZA 00:10.0 False start
9. 4WD 50 SIIM ZUKKER / MARGUS TEDER MITSUBISHI LANCER EVOLUTION X 00:10.0 False start
10. 2WD-S 54 IMRE VANIK / MONIKA MÄESTE NISSAN SUNNY 00:10.0 1 min late TC4
11. 2WD-S 59 DANIEL LÜÜDING / KARMO RANDER BMW 325TI 00:20.0 2 min late TC2
12. 2WD-S 91 CENIFRED SEPP / KAREL KASTEIN BMW 318 00:20.0 1 min early TC3
13. 2WD-S 91 CENIFRED SEPP / KAREL KASTEIN BMW 318 00:40.0 4 min late TC4A
14. 2WD-S 110 UNO METSMAA / ENDRY METSMAA BMW 318 00:20.0 1 min early TC3
15. 2WD-S 110 UNO METSMAA / ENDRY METSMAA BMW 318 01:00.0 6 min late TC4A
16. 2WD-V 116 RUTMAR RAIDMA / SIIM KUKK HONDA CIVIC 00:20.0 2 min late TC4A
17. 2WD-V 121 ANDRIS PEHME / ERGO SAAR BMW 316 01:40.0 10 min late TC2
18. SPORT 136 RAUNO RAPPU / RIHO KENS LADA 2106 00:20.0 1 min early TC4
19. SPORT 134 MIHKEL MÄNDLA / JAN NÕLVAK BMW M3 00:20.0 1 min early TC4
20. 2WD-V 118 MÄRT PUIDET / JANAR VAHEMETS CITROEN C2 00:30.0 3 min late TC1
21. 2WD-S 100 ANDREK PÕLLUMÄE / ALVAR KUUTOK BMW M3 01:00.0 6 min late TC4B
22. 2WD-S 105 TENEL TILK / OLEG BRIL HONDA CIVIC 00:20.0 2 min late TC4B
23. 2WD-S 112 HOLGER ENOK / EGERD ENOK BMW COMPACT 01:00.0 6 min late TC6
24. 2WD-S 112 HOLGER ENOK / EGERD ENOK BMW COMPACT 00:40.0 4 min late TC4A
25. SU 82 MARTIN TANNING / EIGO JAAKMA VAZ 2105 01:00.0 6 min late TC6
26. J18 9 OLIVER ENULA / JANNO TAPO AUDI A3 01:40.0 10 min late TC8
27. 2WD-S 114 VAHUR MÄESALU / JAANUS KADAK BMW 328 00:10.0 False start
28. SU 82 MARTIN TANNING / EIGO JAAKMA VAZ 2105 00:20.0 2 min late TC6B
29. 4WD 96 RAUNO PIELBERG / INDREK VARBLANE AUDI A4 QUATTRO 00:40.0 4 min late TC8C
30. 2WD-S 84 JANAR EELMAA / MARTIN ARULA NISSAN ALMERA 01:40.0 10 min late TC10A
31. 2WD-S 36 DANIEL LING / MADIS KÜMMEL BMW 320 00:10.0 Puude SS5
32. 2WD-S 46 RAINER TUBERIK / RAIDO VETESINA BMW 320 00:10.0 Puude SS1/SS3
33. 4WD 40 RAGNAR TAPVER / ALAR ROSENBERG SUBARU IMPREZA 00:10.0 Puude SS9
34. 2WD-S 55 KRISTJAN VIDDER / SANDER KÜTT BMW 325 00:10.0 Puude SS8
35. 2WD-S 55 KRISTJAN VIDDER / SANDER KÜTT BMW 325 00:10.0 Puude SS7
36. 2WD-S 45 ALARI LUNTS / KAUR TEDER BMW 323 00:10.0 Puude SS5
37. 2WD-S 114 VAHUR MÄESALU / JAANUS KADAK BMW 328 00:10.0 Puude SS5
38. 2WD-S 114 VAHUR MÄESALU / JAANUS KADAK BMW 328 00:10.0 Puude SS10
39. 2WD-S 100 ANDREK PÕLLUMÄE / ALVAR KUUTOK BMW M3 00:10.0 Puude SS6
40. 2WD-S 66 SILVER SUVISTE / MARKO SIMKIN BMW 323TI 00:10.0 1 min late TC6B
41. 2WD-S 66 SILVER SUVISTE / MARKO SIMKIN BMW 323TI 00:10.0 Puude SS7
42. 2WD-S 72 KASPAR KARK / JÖRGEN LOORENTS BMW 323 00:10.0 Puude SS9
43. 2WD-V 63 KEVEN SERBIN / MARTIN TAMM HONDA CIVIC 00:10.0 Puude SS6
44. SPORT 133 PEETER KAIBALD / MART MÄLL BMW M3 00:10.0 Puude SS8
45. 2WD-S 64 EIKO KALME / KÜNTER TOOMINGAS BMW 323I 00:10.0 Puude SS5
46. 2WD-S 102 RICO RODI / RISTO MÄRTSON HONDA CIVIC 00:10.0 Puude SS8
47. 2WD-S 43 MARTI HALLING / REIJO KÜBARSEPP HONDA CIVIC TYPE-R 00:10.0 Puude SS9
48. SU 80 ASKO MEOS / HELLAR SILE VAZ 2105 00:10.0 Puude SS5
49. SU 80 ASKO MEOS / HELLAR SILE VAZ 2105 00:10.0 Puude SS6
50. 2WD-S 88 ALLAR EICHFUSS / JAAGUP OTSA BMW 323I 00:10.0 Puude SS5
51. SPORT 128 BOGDAN ŠEMET / VEIKO KULLAMÄE BMW 330 00:10.0 Puude SS5
52. SPORT 128 BOGDAN ŠEMET / VEIKO KULLAMÄE BMW 330 00:20.0 2x puude SS6
53. SPORT 128 BOGDAN ŠEMET / VEIKO KULLAMÄE BMW 330 00:10.0 Puude SS8
54. SPORT 128 BOGDAN ŠEMET / VEIKO KULLAMÄE BMW 330 00:20.0 2x puude SS9
55. 2WD-S 68 KRISTJAN HANSSON / JUHAN OKS VW GOLF GTI 00:20.0 2x puude SS5
56. 2WD-S 68 KRISTJAN HANSSON / JUHAN OKS VW GOLF GTI 00:10.0 Puude SS6
57. 2WD-V 119 JAN SEIRE / MARTIN MÜGANEN MITSUBISHI COLT 00:10.0 Puude SS10
58. 2WD-V 56 HILLAR ROOSILEHT / RAIDO UESSON HONDA CIVIC 00:10.0 Puude SS5
59. Naised 58 TIINA EHRBACH / KARMO KARELSON VW GOLF 00:10.0 Puude SS5
60. Naised 58 TIINA EHRBACH / KARMO KARELSON VW GOLF 00:10.0 Puude SS6
61. 2WD-V 61 JAAK RIISBERG / TAAVI KIVI MITSUBISHI COLT 00:20.0 2x puude SS6
62. 2WD-V 61 JAAK RIISBERG / TAAVI KIVI MITSUBISHI COLT 00:10.0 Puude SS9
63. 2WD-S 78 MATI MÄNNA / KRISTJAN NÕULIK HONDA CIVIC 00:10.0 Puude SS8
64. SPORT 131 SIIM NÕMME / INDREK HIOVÄIN HONDA CIVIC 00:10.0 Puude SS5
65. M&L Liiga 77 HEIGO TINNO / VEIKO VILU AZLK 412 00:10.0 Puude SS5
66. M&L Liiga 77 HEIGO TINNO / VEIKO VILU AZLK 412 00:10.0 Puude SS8
67. 2WD-V 74 ALLAN MEITERN / KRISTJAN VOKSEPP HONDA CIVIC 00:10.0 Puude SS8
68. J18 11 ROBERT-JUSS SOE / CHRIS SOE RENAULT CLIO 00:10.0 Puude SS9
69. 2WD-V 120 JARGO PISA / ARNO ELLER BMW 318 IS 00:10.0 Puude SS3/SS4
70. 2WD-V 120 JARGO PISA / ARNO ELLER BMW 318 IS 00:10.0 Puude SS8
71. 2WD-V 116 RUTMAR RAIDMA / SIIM KUKK HONDA CIVIC 00:10.0 Puude SS5
72. J18 18 EGERT AUENDORF / HENRI HAAV HONDA CIVIC 00:10.0 Puude SS9
73. 2WD-S 104 JAKO LUIK / JAKKO LUIK BMW 316I 00:10.0 Puude SS1/Puude SS2
74. 2WD-S 104 JAKO LUIK / JAKKO LUIK BMW 316I 00:10.0 Puude SS1/Puude SS2
75. SU 83 JÜRGEN JAAGO / KAUPO KANTSIK VAZ 2105 00:10.0 Puude SS8
76. 2WD-S 105 TENEL TILK / OLEG BRIL HONDA CIVIC 00:10.0 Šikaan SS1/SS2
77. 2WD-S 79 IVO KRUPINŠ / MARIN AARN HONDA CIVIC TYPE R 00:10.0 Puude SS1/SS3
78. 2WD-S 79 IVO KRUPINŠ / MARIN AARN HONDA CIVIC TYPE R 00:10.0 Puude SS5
79. J16 14 ANDRE JUHE / VEIKO KIMBER LADA SAMARA 00:10.0 Puude SS1/SS3
80. J16 14 ANDRE JUHE / VEIKO KIMBER LADA SAMARA 00:10.0 Puude SS1/SS3
81. 4WD 99 KULDAR SIKK / JANIS KAAL AUDI TT 00:10.0 Puude SS6
82. Naised 75 AIRA LEPP / AIN LEPP NISSAN SUNNY 00:10.0 Puude SS5
83. Naised 75 AIRA LEPP / AIN LEPP NISSAN SUNNY 00:10.0 Puude SS6
84. M&L Liiga 89 MARTIN TAAL / IVAR KALLASMAA VAZ 2106 00:10.0 Puude SS7
85. Naised 86 TRIINU TAMMEL / KAROLIINA TAMMEL HONDA CIVIC 00:10.0 Puude SS11
86. Naised 86 TRIINU TAMMEL / KAROLIINA TAMMEL HONDA CIVIC 00:20.0 Puude SS9 + kast
87. SU 94 NEEME VIRVESTE / RAUL KASK VAZ 2105 00:10.0 Puude SS5
88. J18 10 MARCUS MÄLL / MARK MORTEN TAMMEVESKI BMW 316TI 00:10.0 Puude SS3/4
89. J16 15 ROMET REIMAL / AVO REIMAL PEUGEOT 206 00:10.0 Puude SS6
90. 2WD-S 84 JANAR EELMAA / MARTIN ARULA NISSAN ALMERA 00:10.0 Puude SS1/2
91. 2WD-S 84 JANAR EELMAA / MARTIN ARULA NISSAN ALMERA 00:10.0 Puude SS6
92. 2WD-S 84 JANAR EELMAA / MARTIN ARULA NISSAN ALMERA 00:10.0 Puude SS7
93. 2WD-S 84 JANAR EELMAA / MARTIN ARULA NISSAN ALMERA 00:20.0 2x puude SS8
94. 2WD-S 84 JANAR EELMAA / MARTIN ARULA NISSAN ALMERA 00:10.0 Puude SS9
95. M&L Liiga 93 KRISTJAN PRIILINN / MARGO PEETSMANN IZ 412 00:10.0 1 min. late TC4A
96. J16 7 TAAVI LINK / LENNO LINK MITSHUBISI COLT 00:10.0 Puude SS1/2
97. J16 7 TAAVI LINK / LENNO LINK MITSHUBISI COLT 00:10.0 Puude SS6
98. J16 7 TAAVI LINK / LENNO LINK MITSHUBISI COLT 00:10.0 Puude SS9
99. 4WD 96 RAUNO PIELBERG / INDREK VARBLANE AUDI A4 QUATTRO 00:20.0 2x puude SS1/3
100. 4WD 96 RAUNO PIELBERG / INDREK VARBLANE AUDI A4 QUATTRO 00:10.0 Puude SS5
101. 2WD-S 101 KASPAR KIBUSPUU / KAAREL MIKK BMW 320 00:10.0 Puude SS1/2
102. 4WD 50 SIIM ZUKKER / MARGUS TEDER MITSUBISHI LANCER EVOLUTION X 00:10.0 Puude SS1/2
103. 2WD-S 106 RAIDO REHEPAP / RAIDO SAARNA BMW 330 VÄLJASPOOL ARVESTUST 00:10.0 Puude SS1/2
104. J18 9 OLIVER ENULA / JANNO TAPO AUDI A3 00:10.0 Puude SS1/2
105. SU 125 KAREL HIIUS / OSKAR LIIBER VAZ 2105 00:10.0 Puude SS1/2
106. SPORT 134 MIHKEL MÄNDLA / JAN NÕLVAK BMW M3 00:10.0 Puude SS1/2
107. SPORT 135 VALEV VÄHI / TIMO TANIEL BMW COMPACT 00:10.0 Puude SS1/2
108. SPORT 136 RAUNO RAPPU / RIHO KENS LADA 2106 00:10.0 Puude SS1/2
109. 2WD-S 51 KRISTO KRUUSER / PRIIT KRUUSER BMW 325 00:10.0 Puude SS5
110. 2WD-S 62 TAAVI PIIPUU / OLIVER MÄGI BMW 316 00:10.0 Puude SS5
111. SPORT 135 VALEV VÄHI / TIMO TANIEL BMW COMPACT 00:20.0 2x puude SS5
112. 2WD-V 38 RUDOLF UUSNEEM / KRISTO HOLTSMANN HONDA CIVIC 00:10.0 Puude SS5
113. 2WD-S 32 MIREK MATIKAINEN / ELTON GUTMANN HONDA CIVIC TYPE-R 00:10.0 Puude SS5
114. 2WD-S 109 VIESTURS VALTERS / SERGEJS LEPERS BMW 316 00:10.0 Puude SS6
115. J18 12 ROMET REISIN / IMRE REISIN FORD FOCUS ST 00:30.0 3x puude SS6
116. 2WD-V 92 LAURI HÕBELAID / KRISTEL KÄSK BMW 316 00:10.0 Puude SS6
117. 2WD-S 103 MART PARBO / RIVO HELL BMW 328I 00:10.0 Puude SS6
118. J18 12 ROMET REISIN / IMRE REISIN FORD FOCUS ST 00:30.0 3x puude SS8
119. J18 12 ROMET REISIN / IMRE REISIN FORD FOCUS ST 00:10.0 Puude SS10
120. SPORT 135 VALEV VÄHI / TIMO TANIEL BMW COMPACT 00:10.0 Puude SS6
121. J18 17 STEN MÜRKHAIN / ARDO MÜRKHAIN BMW 316 00:10.0 Puude SS7
122. SU 125 KAREL HIIUS / OSKAR LIIBER VAZ 2105 00:10.0 Puude SS7
123. 2WD-V 38 RUDOLF UUSNEEM / KRISTO HOLTSMANN HONDA CIVIC 00:10.0 Puude SS8
124. 2WD-S 54 IMRE VANIK / MONIKA MÄESTE NISSAN SUNNY 00:10.0 Puude SS8
125. 2WD-S 59 DANIEL LÜÜDING / KARMO RANDER BMW 325TI 00:10.0 Puude SS8
126. 2WD-S 109 VIESTURS VALTERS / SERGEJS LEPERS BMW 316 00:10.0 Puude SS8
127. J18 17 STEN MÜRKHAIN / ARDO MÜRKHAIN BMW 316 00:10.0 Puude SS9
128. 2WD-V 76 MORTEN SILT / TARMO SILT BMW 318I 00:10.0 Puude SS9
129. SPORT 136 RAUNO RAPPU / RIHO KENS LADA 2106 00:10.0 Puude SS10