Registreerimissüsteemid

EALi ametlikud registreerimissüsteemid on:

rallyreg - autoralli, rallisprint, rahvaralli, rahvasprint

racereg - ringrajavõistlused

rk

veokareg

4x4reg

Registreerimissüsteemid koondavad infot võistluste kohta. Seal saab korraldada võistlejate ja ajakirjanike eelregistreerumist võistlustele ning avaldada võistluse dokumente ja tulemusi, samuti võistluse ja toetajate logosid.

Registreerimissüsteemide kasutusjuhend võistluse korraldajale

EST RUS ENG

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas