Tulemused - Grossi Toidukaubad Viru ralli 2019 (EMV) (14.06.2019 - 15.06.2019)


kava

LK keskmine kiirus: 124 km/h kogu distantsi keskmine kiirus: 107 km/h
SS9 (Sonda 2) ABS peale SS9 (Sonda 2)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1. = G. GROSS
R. MÕLDER
1 FORD FIESTA WRC EMV 1 07:07.4  
2. = V. GORBAN
S. LARENS
2 BMW-MINI JOHN COOPER WORKS WRC EMV 1 07:24.5 00:17.1
(00:17.1)
3. R. MURAKAS
K. ADLER
6 FORD FIESTA EMV 1 07:26.7 00:19.3
(00:02.2)
4. R. JEETS
A. TOOM
3 SKODA FABIA R5 EMV 2 07:28.7 00:21.3
(00:02.0)
5. = T. KASPERCZYK
D. SYTY
7 FORD FIESTA R5 EMV 2 07:36.6 00:29.2
(00:07.9)
6. E. BERGMANIS
E. GRĪNS
14 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV4 07:54.9 00:47.5
(00:18.3)
7. R. SHAYMIEV
M. TSVETKOV
5 FORD FIESTA R5 EMV 2 07:56.2 00:48.8
(00:01.3)
8. K. TORN
K. PANNAS
21 FORD FIESTA R2T EMV3 07:59.2 00:51.8
(00:03.0)
9. A. SEMENOV
I. MAROV
10 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV 2 08:00.1 00:52.7
(00:00.9)
10. S. AAS
V. VAHESAAR
29 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV4 08:00.3 00:52.9
(00:00.2)
11. R. POOM
K. JÄRVEOJA
20 FORD FIESTA R2T EMV3 08:00.9 00:53.5
(00:00.6)
12. M. MURAKAS
R. NAGEL
9 AUDI S1 EMV 1 08:03.3 00:55.9
(00:02.4)
13. R. VIRVES
S. PRUUL
19 FORD FIESTA R2T EMV3 08:03.8 00:56.4
(00:00.5)
14. E. BALODIS
L. TOLE
12 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV4 08:06.2 00:58.8
(00:02.4)
15. A. AIGRO
K. KÄRTMANN
11 MITSUBISHI LANCER EVO 8 EMV4 08:06.7 00:59.3
(00:00.5)
16. = K. SUBI
R. SUBI
24 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 08:11.0 01:03.6
(00:04.3)
17. D. SULTANJANTS
S. OJA
34 CITROEN DS3 EMV6 08:16.4 01:09.0
(00:05.4)
18. R. ARU
V. KULLAMÄE
23 BMW M3 EMV7 08:17.9 01:10.5
(00:01.5)
19. K. KASARI
K. VIITRA
17 FORD FIESTA R2T EMV3 08:18.8 01:11.4
(00:00.9)
20. H. FRANKE
A. LIIMANN
26 SUBARU IMPREZA EMV4 08:19.6 01:12.2
(00:00.8)
21. A. GOLDBERG
K. LÄÄNE
28 SUBARU IMPREZA PROTO EMV 1 08:26.9 01:19.5
(00:07.3)
22. O. MESIKÄPP
R. LILLE
38 BMW M3 EMV7 08:32.7 01:25.3
(00:05.8)
23. S. KÜTT
J. SIITAN
25 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 08:34.6 01:27.2
(00:01.9)
24. H. RODENDAU
L. ÕLLI
31 FORD ESCORT MK 2 EMV6 08:42.6 01:35.2
(00:08.0)
25. E. LEWIS
D. ADAMS
16 FORD FIESTA R2 EMV3 08:42.7 01:35.3
(00:00.1)
26. T. SAMM
K. TAAL
15 FORD FIESTA R2 EMV3 08:42.8 01:35.4
(00:00.1)
27. M. HALLING
R. KÜBARSEPP
37 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 08:45.1 01:37.7
(00:02.3)
28. = A. UPĪTIS
A. SPILVA
44 RENAULT CLIO EMV6 08:52.5 01:45.1
(00:07.4)
29. K. BAIKOV
A. KLESHCHEV
42 LADA 2105 EMV5 08:53.1 01:45.7
(00:00.6)
30. J. VALLASK
M. SVERDLIK
52 SUBARU IMPREZA EMV4 09:03.8 01:56.4
(00:10.7)
31. R. LAULIK
K. KÜTTIM
35 NISSAN SUNNY GTI EMV5 09:07.6 02:00.2
(00:03.8)
32. M. MOREL
T. PAUT
41 MITSUBISHI LANCER EMV4 09:07.8 02:00.4
(00:00.2)
33. P. JUHE
M. LEPP
50 HONDA CIVIC EMV5 09:12.9 02:05.5
(00:05.1)
34. T. NIINEMETS
E. ALLIKA
56 GAZ 51A EMV8 09:17.8 02:10.4
(00:04.9)
35. = V. TALI
T. UDEVALD
43 LADA 2105 EMV5 09:24.7 02:17.3
(00:06.9)
36. = V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
58 GAZ 51 EMV8 09:32.7 02:25.3
(00:08.0)
37. A. JAKOVĻEVS
V. MASLOVS
51 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 09:34.3 02:26.9
(00:01.6)
38. K. VILU
A. UUSTALU
59 GAZ 51 EMV8 09:37.7 02:30.3
(00:03.4)
39. A. NÕLVAK
M. OJAVIIR
64 GAZ 53 EMV8 09:51.6 02:44.2
(00:13.9)
40. M. HIRSNIK
I. HIRSNIK
60 GAZ 51 EMV8 09:53.6 02:46.2
(00:02.0)
41. K. ORGUS
M. MOOR
54 TOYOTA YARIS EMV5 10:02.0 02:54.6
(00:08.4)
42. J. NUIAMÄE
A. SERJODKIN
62 GAZ 51 EMV8 10:18.3 03:10.9
(00:16.3)
43. M. LEEMETS
R. HELL
61 GAZ 51 EMV8 10:41.9 03:34.5
(00:23.6)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1. = G. GROSS
R. MÕLDER
1 FORD FIESTA WRC EMV 1 56:23.2  
2. = V. GORBAN
S. LARENS
2 BMW-MINI JOHN COOPER WORKS WRC EMV 1 57:41.9 01:18.7
(01:18.7)
3. = R. JEETS
A. TOOM
3 SKODA FABIA R5 EMV 2 58:48.6 02:25.4
(01:06.7)
4. = R. MURAKAS
K. ADLER
6 FORD FIESTA EMV 1 58:58.0 02:34.8
(00:09.4)
5. T. KASPERCZYK
D. SYTY
7 FORD FIESTA R5 EMV 2 1h00:46.6 04:23.4
(01:48.6)
6. R. SHAYMIEV
M. TSVETKOV
5 FORD FIESTA R5 EMV 2 1h00:58.7 04:35.5
(00:12.1)
7. = E. BERGMANIS
E. GRĪNS
14 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV4 1h01:38.1 05:14.9
(00:39.4)
8. = S. AAS
V. VAHESAAR
29 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV4 1h02:00.6 05:37.4
(00:22.5)
9. = K. TORN
K. PANNAS
21 FORD FIESTA R2T EMV3 1h02:43.9 06:20.7
(00:43.3)
10. = A. SEMENOV
I. MAROV
10 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV 2 1h02:58.2 06:35.0
(00:14.3)
11. R. POOM
K. JÄRVEOJA
20 FORD FIESTA R2T EMV3 1h03:10.5 06:47.3
(00:12.3)
12. A. AIGRO
K. KÄRTMANN
11 MITSUBISHI LANCER EVO 8 EMV4 1h03:13.9 06:50.7
(00:03.4)
13. M. MURAKAS
R. NAGEL
9 AUDI S1 EMV 1 1h03:21.2 06:58.0
(00:07.3)
14. E. BALODIS
L. TOLE
12 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV4 1h03:23.4 07:00.2
(00:02.2)
15. = R. VIRVES
S. PRUUL
19 FORD FIESTA R2T EMV3 1h03:28.7 07:05.5
(00:05.3)
16. K. SUBI
R. SUBI
24 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 1h04:38.5 08:15.3
(01:09.8)
17. K. KASARI
K. VIITRA
17 FORD FIESTA R2T EMV3 1h04:50.6 08:27.4
(00:12.1)
18. H. RODENDAU
L. ÕLLI
31 FORD ESCORT MK 2 EMV6 1h05:04.2 08:41.0
(00:13.6)
19. = D. SULTANJANTS
S. OJA
34 CITROEN DS3 EMV6 1h05:09.8 08:46.6
(00:05.6)
20. A. GOLDBERG
K. LÄÄNE
28 SUBARU IMPREZA PROTO EMV 1 1h05:34.9 09:11.7
(00:25.1)
21. O. MESIKÄPP
R. LILLE
38 BMW M3 EMV7 1h05:38.8 09:15.6
(00:03.9)
22. = H. FRANKE
A. LIIMANN
26 SUBARU IMPREZA EMV4 1h05:54.6 09:31.4
(00:15.8)
23. = M. HALLING
R. KÜBARSEPP
37 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 1h07:11.7 10:48.5
(01:17.1)
24. = K. BAIKOV
A. KLESHCHEV
42 LADA 2105 EMV5 1h07:59.0 11:35.8
(00:47.3)
25. = E. LEWIS
D. ADAMS
16 FORD FIESTA R2 EMV3 1h08:10.4 11:47.2
(00:11.4)
26. = A. UPĪTIS
A. SPILVA
44 RENAULT CLIO EMV6 1h08:31.1 12:07.9
(00:20.7)
27. T. SAMM
K. TAAL
15 FORD FIESTA R2 EMV3 1h08:48.1 12:24.9
(00:17.0)
28. = J. VALLASK
M. SVERDLIK
52 SUBARU IMPREZA EMV4 1h08:57.2 12:34.0
(00:09.1)
29. M. MOREL
T. PAUT
41 MITSUBISHI LANCER EMV4 1h09:00.3 12:37.1
(00:03.1)
30. = R. LAULIK
K. KÜTTIM
35 NISSAN SUNNY GTI EMV5 1h09:19.2 12:56.0
(00:18.9)
31. = P. JUHE
M. LEPP
50 HONDA CIVIC EMV5 1h10:56.2 14:33.0
(01:37.0)
32. = V. TALI
T. UDEVALD
43 LADA 2105 EMV5 1h12:18.5 15:55.3
(01:22.3)
33. T. NIINEMETS
E. ALLIKA
56 GAZ 51A EMV8 1h13:18.0 16:54.8
(00:59.5)
34. K. VILU
A. UUSTALU
59 GAZ 51 EMV8 1h15:05.2 18:42.0
(01:47.2)
35. M. HIRSNIK
I. HIRSNIK
60 GAZ 51 EMV8 1h15:40.7 19:17.5
(00:35.5)
36. A. NÕLVAK
M. OJAVIIR
64 GAZ 53 EMV8 1h17:02.3 20:39.1
(01:21.6)
37. J. NUIAMÄE
A. SERJODKIN
62 GAZ 51 EMV8 1h18:51.8 22:28.6
(01:49.5)
38. V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
58 GAZ 51 EMV8 1h19:38.1 23:14.9
(00:46.3)
39. R. ARU
V. KULLAMÄE
23 BMW M3 EMV7 1h21:01.9 24:38.7
(01:23.8)
40. = K. ORGUS
M. MOOR
54 TOYOTA YARIS EMV5 1h21:57.6
(00:10.0)
25:34.4
(00:55.7)
41. = M. LEEMETS
R. HELL
61 GAZ 51 EMV8 1h22:53.4 26:30.2
(00:55.8)
42. A. JAKOVĻEVS
V. MASLOVS
51 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 1h32:56.0
(01:40.0)
36:32.8
(10:02.6)
43. S. KÜTT
J. SIITAN
25 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 1h52:14.4 55:51.2
(19:18.4)