Tulemused - Grossi Toidukaubad Viru ralli 2019 (EMV) (14.06.2019 - 15.06.2019)


kava

LK keskmine kiirus: 78 km/h kogu distantsi keskmine kiirus: 106 km/h
SS10 (Rakvere linn) ABS peale SS10 (Rakvere linn)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1. V. GORBAN
S. LARENS
2 BMW-MINI JOHN COOPER WORKS WRC EMV 1 02:15.5  
2. R. JEETS
A. TOOM
3 SKODA FABIA R5 EMV 2 02:16.7 00:01.2
(00:01.2)
3. T. KASPERCZYK
D. SYTY
7 FORD FIESTA R5 EMV 2 02:17.0 00:01.5
(00:00.3)
4. E. BERGMANIS
E. GRĪNS
14 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV4 02:19.7 00:04.2
(00:02.7)
5. R. MURAKAS
K. ADLER
6 FORD FIESTA EMV 1 02:20.0 00:04.5
(00:00.3)
6. G. GROSS
R. MÕLDER
1 FORD FIESTA WRC EMV 1 02:20.4 00:04.9
(00:00.4)
7. E. BALODIS
L. TOLE
12 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV4 02:22.3 00:06.8
(00:01.9)
8. S. KÜTT
J. SIITAN
25 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 02:23.2 00:07.7
(00:00.9)
9. = A. SEMENOV
I. MAROV
10 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV 2 02:24.2 00:08.7
(00:01.0)
10. K. TORN
K. PANNAS
21 FORD FIESTA R2T EMV3 02:24.5 00:09.0
(00:00.3)
11. D. SULTANJANTS
S. OJA
34 CITROEN DS3 EMV6 02:24.7 00:09.2
(00:00.2)
12. = M. MURAKAS
R. NAGEL
9 AUDI S1 EMV 1 02:26.5 00:11.0
(00:01.8)
13. R. POOM
K. JÄRVEOJA
20 FORD FIESTA R2T EMV3 02:26.9 00:11.4
(00:00.4)
14. A. AIGRO
K. KÄRTMANN
11 MITSUBISHI LANCER EVO 8 EMV4 02:27.1 00:11.6
(00:00.2)
15. K. SUBI
R. SUBI
24 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 02:27.2 00:11.7
(00:00.1)
16. R. VIRVES
S. PRUUL
19 FORD FIESTA R2T EMV3 02:27.6 00:12.1
(00:00.4)
17. A. GOLDBERG
K. LÄÄNE
28 SUBARU IMPREZA PROTO EMV 1 02:28.7 00:13.2
(00:01.1)
18. K. KASARI
K. VIITRA
17 FORD FIESTA R2T EMV3 02:29.9 00:14.4
(00:01.2)
19. M. MOREL
T. PAUT
41 MITSUBISHI LANCER EMV4 02:31.0 00:15.5
(00:01.1)
20. A. UPĪTIS
A. SPILVA
44 RENAULT CLIO EMV6 02:32.5 00:17.0
(00:01.5)
21. H. FRANKE
A. LIIMANN
26 SUBARU IMPREZA EMV4 02:33.0 00:17.5
(00:00.5)
22. S. AAS
V. VAHESAAR
29 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV4 02:33.2 00:17.7
(00:00.2)
23. M. HALLING
R. KÜBARSEPP
37 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 02:33.8 00:18.3
(00:00.6)
24. A. JAKOVĻEVS
V. MASLOVS
51 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 02:34.5 00:19.0
(00:00.7)
25. O. MESIKÄPP
R. LILLE
38 BMW M3 EMV7 02:34.7 00:19.2
(00:00.2)
26. K. BAIKOV
A. KLESHCHEV
42 LADA 2105 EMV5 02:34.8 00:19.3
(00:00.1)
27. J. VALLASK
M. SVERDLIK
52 SUBARU IMPREZA EMV4 02:34.8 00:19.3
(00:00.0)
28. R. LAULIK
K. KÜTTIM
35 NISSAN SUNNY GTI EMV5 02:35.8 00:20.3
(00:01.0)
29. E. LEWIS
D. ADAMS
16 FORD FIESTA R2 EMV3 02:35.9 00:20.4
(00:00.1)
30. T. SAMM
K. TAAL
15 FORD FIESTA R2 EMV3 02:36.3 00:20.8
(00:00.4)
31. K. ORGUS
M. MOOR
54 TOYOTA YARIS EMV5 02:36.6 00:21.1
(00:00.3)
32. P. JUHE
M. LEPP
50 HONDA CIVIC EMV5 02:37.7 00:22.2
(00:01.1)
33. H. RODENDAU
L. ÕLLI
31 FORD ESCORT MK 2 EMV6 02:38.8 00:23.3
(00:01.1)
34. R. ARU
V. KULLAMÄE
23 BMW M3 EMV7 02:41.0 00:25.5
(00:02.2)
35. = T. NIINEMETS
E. ALLIKA
56 GAZ 51A EMV8 02:46.7 00:31.2
(00:05.7)
36. M. HIRSNIK
I. HIRSNIK
60 GAZ 51 EMV8 02:51.5 00:36.0
(00:04.8)
37. K. VILU
A. UUSTALU
59 GAZ 51 EMV8 02:54.4 00:38.9
(00:02.9)
38. V. TALI
T. UDEVALD
43 LADA 2105 EMV5 02:55.2 00:39.7
(00:00.8)
39. V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
58 GAZ 51 EMV8 02:56.3 00:40.8
(00:01.1)
40. M. LEEMETS
R. HELL
61 GAZ 51 EMV8 03:12.6 00:57.1
(00:16.3)
41. J. NUIAMÄE
A. SERJODKIN
62 GAZ 51 EMV8 03:15.2 00:59.7
(00:02.6)
42. A. NÕLVAK
M. OJAVIIR
64 GAZ 53 EMV8 03:18.9 01:03.4
(00:03.7)
K M Juht
Kaardilugeja
# Auto GR
KL
Aeg Vahe
(Vahe E)
1. = G. GROSS
R. MÕLDER
1 FORD FIESTA WRC EMV 1 58:43.6  
2. = V. GORBAN
S. LARENS
2 BMW-MINI JOHN COOPER WORKS WRC EMV 1 59:57.4 01:13.8
(01:13.8)
3. = R. JEETS
A. TOOM
3 SKODA FABIA R5 EMV 2 1h01:05.3 02:21.7
(01:07.9)
4. = R. MURAKAS
K. ADLER
6 FORD FIESTA EMV 1 1h01:18.0 02:34.4
(00:12.7)
5. = T. KASPERCZYK
D. SYTY
7 FORD FIESTA R5 EMV 2 1h03:03.6 04:20.0
(01:45.6)
6. E. BERGMANIS
E. GRĪNS
14 MITSUBISHI LANCER EVO IX EMV4 1h03:57.8 05:14.2
(00:54.2)
7. S. AAS
V. VAHESAAR
29 MITSUBISHI LANCER EVO 9 EMV4 1h04:33.8 05:50.2
(00:36.0)
8. K. TORN
K. PANNAS
21 FORD FIESTA R2T EMV3 1h05:08.4 06:24.8
(00:34.6)
9. A. SEMENOV
I. MAROV
10 MITSUBISHI LANCER EVO X EMV 2 1h05:22.4 06:38.8
(00:14.0)
10. R. POOM
K. JÄRVEOJA
20 FORD FIESTA R2T EMV3 1h05:37.4 06:53.8
(00:15.0)
11. A. AIGRO
K. KÄRTMANN
11 MITSUBISHI LANCER EVO 8 EMV4 1h05:41.0 06:57.4
(00:03.6)
12. E. BALODIS
L. TOLE
12 MITSUBISHI LANCER EVO VIII EMV4 1h05:45.7 07:02.1
(00:04.7)
13. = M. MURAKAS
R. NAGEL
9 AUDI S1 EMV 1 1h05:47.7 07:04.1
(00:02.0)
14. R. VIRVES
S. PRUUL
19 FORD FIESTA R2T EMV3 1h05:56.3 07:12.7
(00:08.6)
15. K. SUBI
R. SUBI
24 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 1h07:05.7 08:22.1
(01:09.4)
16. K. KASARI
K. VIITRA
17 FORD FIESTA R2T EMV3 1h07:20.5 08:36.9
(00:14.8)
17. D. SULTANJANTS
S. OJA
34 CITROEN DS3 EMV6 1h07:34.5 08:50.9
(00:14.0)
18. = H. RODENDAU
L. ÕLLI
31 FORD ESCORT MK 2 EMV6 1h07:43.0 08:59.4
(00:08.5)
19. A. GOLDBERG
K. LÄÄNE
28 SUBARU IMPREZA PROTO EMV 1 1h08:03.6 09:20.0
(00:20.6)
20. O. MESIKÄPP
R. LILLE
38 BMW M3 EMV7 1h08:13.5 09:29.9
(00:09.9)
21. H. FRANKE
A. LIIMANN
26 SUBARU IMPREZA EMV4 1h08:27.6 09:44.0
(00:14.1)
22. M. HALLING
R. KÜBARSEPP
37 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 1h09:45.5 11:01.9
(01:17.9)
23. K. BAIKOV
A. KLESHCHEV
42 LADA 2105 EMV5 1h10:33.8 11:50.2
(00:48.3)
24. E. LEWIS
D. ADAMS
16 FORD FIESTA R2 EMV3 1h10:46.3 12:02.7
(00:12.5)
25. A. UPĪTIS
A. SPILVA
44 RENAULT CLIO EMV6 1h11:03.6 12:20.0
(00:17.3)
26. T. SAMM
K. TAAL
15 FORD FIESTA R2 EMV3 1h11:24.4 12:40.8
(00:20.8)
27. M. MOREL
T. PAUT
41 MITSUBISHI LANCER EMV4 1h11:31.3 12:47.7
(00:06.9)
28. = J. VALLASK
M. SVERDLIK
52 SUBARU IMPREZA EMV4 1h11:32.0 12:48.4
(00:00.7)
29. R. LAULIK
K. KÜTTIM
35 NISSAN SUNNY GTI EMV5 1h11:55.0 13:11.4
(00:23.0)
30. P. JUHE
M. LEPP
50 HONDA CIVIC EMV5 1h13:33.9 14:50.3
(01:38.9)
31. V. TALI
T. UDEVALD
43 LADA 2105 EMV5 1h15:13.7 16:30.1
(01:39.8)
32. T. NIINEMETS
E. ALLIKA
56 GAZ 51A EMV8 1h16:04.7 17:21.1
(00:51.0)
33. K. VILU
A. UUSTALU
59 GAZ 51 EMV8 1h17:59.6 19:16.0
(01:54.9)
34. M. HIRSNIK
I. HIRSNIK
60 GAZ 51 EMV8 1h18:32.2 19:48.6
(00:32.6)
35. A. NÕLVAK
M. OJAVIIR
64 GAZ 53 EMV8 1h20:21.2 21:37.6
(01:49.0)
36. J. NUIAMÄE
A. SERJODKIN
62 GAZ 51 EMV8 1h22:07.0 23:23.4
(01:45.8)
37. V. LIUKANEN
T. LIUKANEN
58 GAZ 51 EMV8 1h22:34.4 23:50.8
(00:27.4)
38. R. ARU
V. KULLAMÄE
23 BMW M3 EMV7 1h23:42.9 24:59.3
(01:08.5)
39. K. ORGUS
M. MOOR
54 TOYOTA YARIS EMV5 1h24:34.2 25:50.6
(00:51.3)
40. M. LEEMETS
R. HELL
61 GAZ 51 EMV8 1h26:06.0 27:22.4
(01:31.8)
41. A. JAKOVĻEVS
V. MASLOVS
51 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 1h35:30.5 36:46.9
(09:24.5)
42. S. KÜTT
J. SIITAN
25 HONDA CIVIC TYPE-R EMV6 1h54:37.6 55:54.0
(19:07.1)