TOETA EESTI KIIRENDUST

Täname kõiki, kes toetasid meie ettevõtmist 2016 hooajal:

Viljar Mäesepp 200 EUR
Georg Noor 50 EUR
Görel Grauding 20 EUR
Taavo-Erkki Vitsut 150 EUR
Agnes Laur 20 EUR
Kristo Tihvan 60 EUR
Ketlin Semidotski 50 EUR
MTÜ Street 165 EUR
Reino Poom 50 EUR
Tõnu Tõeleid 50 EUR
Ago Kravets 100 EUR
Raigo Lepp 100 EUR
Nils Laur 35 EUR
MTÜ Fast Ford Racing Team 100 EUR.
Head võistlejad, toetajad, huvilised

Eesti Kiirendusspordi Alakomiteel on rõõm teatada, et oleme sõlminud esialgsed kokkulepped, et kajastada algaval kiirendushooajal EMV etappe live-ülekannetena veebis ning teha võistlustest meeldejäävad videokokkuvõtted, mida saaks tulevikus ala huvides ära kasutada. Samuti aitab videokajastus leida alale juurde toetajaid, teha sõitjaid rohkem nähtavaks ja seeläbi kaasata sponsoreid.

Võistluse otseülekandeid oleme planeerinud esialgu EMV I etapist, 4. juunil Tartus toimuvast linnasõidust, kuid võimalusel ka 2.-3. juulil Haapsalus toimuvast II etapist ning 6. augustil Pärnus toimuvast Speedestist. Kasutatavaks tehnikaks on 4 kaamerat, millest üks on liikuv ning üks pardakaamera, samuti võimaldab ülekanne koheseid kordusi ja graafikat. Hiljem jääb võistluse ülekanne internetis järelevaadatavaks ning jäädvustatud materjalist valmib igast võistlusest kokkuvõttev video.

Et see kõik väga hästi toimuda saaks, palume ka teie abi väikese rahalise toetuse näol. Kui tunned, et tahaksid meie ettevõtmisele õla alla panna, siis saad seda teha väga lihtsalt pangaülekandega MTÜ Eesti Autospordi Liit pangakontole. Summa suurus võiks olla kas 20, 50, 100 eurot või vastavalt enda soovile.

Seega, kui tahad ennast võistluste otsepildis nähtavaks teha või oma lemmikuid seal näha, siis oma toetust selleks saad avaldada tehes ülekande MTÜ Eesti Autospordi Liidu pangakontole nr: EE202200221002111381. Selgitusse märgi kindlasti „Annetus kiirendusele“ ja toetaja NIMI.
Kõikide toetajate nimed koos toetussummadega märgime ära Autospordi Liidu kodulehel. Juhul kui sa ei soovi oma nime avalikult toetajate nimekirjas näha, siis lisa ülekande selgitusse nime asemel sõna „Anonüümne“.

NB! Kui mingil põhjusel peaks juhtuma, et ülekanded siiski toimuma ei saa, siis saavad kõik annetajad valida, kas saavad oma raha tagasi või kandub summa järgmise, 2017 a. hooaja ülekannete ja videode tegemiseks.

Oleme juba ette väga tänulikud kõigile, kes meie ettevõtmist toetavad!

Lugupidamisega
Eesti Autospordi Liidu Kiirendus- ja Lõppkiirusvõistluste Alakomitee

Kontakt ja lisainfo:
Agnes Laur
EAL Kiirenduskomitee liige
+372 534216 10
agnes.laur001@gmail.com

EST RUS ENG

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

veebitehas