Uno Aava karikas

Uno Aava nimeline rändkarikas (rändkarikas) on väljapandud võitmiseks Eesti Autospordi Liidu (EAL) Rahvaspordi Komitee määratud rahvarallil.

Rändkarika võidab määratud rahvaralli üldarvestuses võitnud rallipaar olenemata autost ja arvestusklassist. Võijate nimed ja aasta jäädvustatakse rändkarikale. (Nimede ja aastaarvu kirjutamise kohustus on võitjatel).

Võidetud rändkarika hoiab rallipaar enda käes kuni järgmise EAL Rahvaspordi Komitee poolt määratud rahvarallini ning tagastab selle organisaatoritele enne võistluse algust.

Rändkarika võitnud rallipaar on kohustatud andma Uno Aavale pildi millel on nende võistlusauto eestvaade, võistlejad seisavad teine teiselpool autot ja mootori kapotil on karikas.

Rändkarika omandavad jäädavalt võistlejad, kelle juht on kolm korda järjest või viis korda vaheldumisi võitnud karika. Juht võib määratud rahvarallidel võistelda erineva auto ja erineva kaardilugejaga, kuid kokkuvõttes võidab karika jäädavalt juht koos kaardilugejaga kelle, peale karika võitmist, määrab juht.

Kontrolli käesoleva Uno Aava nimelise rändkarika statuudi tingimuste täitmise üle teostab EAL Rahvaspordi Komitee.

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas