Uno Aava karikas

Uno Aava nimeline rändkarikas (rändkarikas) on väljapandud võitmiseks Eesti Autospordi Liidu (EAL) Rahvaspordi Komitee määratud rahvarallil.

Rändkarika võidab määratud rahvaralli üldarvestuses võitnud rallipaar olenemata autost ja arvestusklassist. Võijate nimed ja aasta jäädvustatakse rändkarikale. (Nimede ja aastaarvu kirjutamise kohustus on võitjatel).

Võidetud rändkarika hoiab rallipaar enda käes kuni järgmise EAL Rahvaspordi Komitee poolt määratud rahvarallini ning tagastab selle organisaatoritele enne võistluse algust.

Rändkarika võitnud rallipaar on kohustatud andma Uno Aavale pildi millel on nende võistlusauto eestvaade, võistlejad seisavad teine teiselpool autot ja mootori kapotil on karikas.

Rändkarika omandavad jäädavalt võistlejad, kelle juht on kolm korda järjest või viis korda vaheldumisi võitnud karika. Juht võib määratud rahvarallidel võistelda erineva auto ja erineva kaardilugejaga, kuid kokkuvõttes võidab karika jäädavalt juht koos kaardilugejaga kelle, peale karika võitmist, määrab juht.

Kontrolli käesoleva Uno Aava nimelise rändkarika statuudi tingimuste täitmise üle teostab EAL Rahvaspordi Komitee.

EST RUS ENG

Lähimad võistlused

Autosport 2017

See on järjekorras juba 15. raamat sarjast „Eesti autosport“, olles üks pikema traditsiooniga spordiraamatuid Eestis. Raamat on pilguheit 2017. aastale Eesti autospordis, siit leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ning hulgaliselt pilte.

Loodetavasti rõõmustab tänavune aastaraamat kõiki autospordisõpru nii Eestis kui välismaal.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

EAL Akadeemia

veebitehas