Võimsa sõidu teinud Pärt Kuvvas tõusis esmakordselt poodiumile

Nädalavahetusel toimus Lätis Daugavpils Drift Festival 2020, mis oli Eesti ja Läti Meistrivõistluste semipro ja street klassi kolmandaks etapiks.

Kohal oli kokku seitseteist Eesti sõitjat, kes pakkusid tugevat konkurentsi Läti sõitjatele.

Parima tulemusega lõpetas semipro klassi sõitja Pärt Kuvvas, kes saavutas kolmanda koha.

“Emotsioonid on kirjeldamatud, kogu töö ja aeg mida oleme meeskonnaga panustanud tasus ennast lõpuks ära. Ootasin seda hetke kaua eriti kuna eelmise aasta lõpus jäi mõru maitse suhu kui jäin neljandaks. Kolmanda koha üle on väga hea meel, saime oma esimese poodiumi ja seda veel Lätis kus on drift väga kõrgel tasemel. Laitse võistlusele lähen vastu hea enesetundega. Esimesed pinged on maas ja teame, et oleme võimelised sõitma poodiumile,” kommenteeris Pärt Kuvvas.

Street klassi sõitjatest jõudsid TOP 16 Karel Piiroja ja Ragnar Viinapuu, kes pidid peale võimsaid tandemi sõite Läti sõitjatele alla vanduma.

Järgmine võistlus toimub Eestis 07-08. August 2020 Laitse rallypargis, kuhu on oodata suurt osavõtjate arvu Baltimaadest.

 

Lisainfot ürituse kohta leiad www.driftime.ee/jumpfordrift

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas