»Tagasi avalehele
»Võistlus
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Antsumäe Offroad, ORMV IV


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. TR-1 0 RAIN RAUDSEPP / LAURI PUUSEPP EST OPEL FRONTERA SPORT VÕSAVILLEM 24.09.2015 - 21:05:38
  2. ET2 11 GIRTS GAILITIS / EDGARS MIKELSONS LAT G PROTO APE TEAM 20.09.2015 - 20:46:31
  3. ET2 17 MAIRIS JURKA / JANIS PALKAVNIEKS LAT VW UAZ 1,9 TDI APE TEAM 23.09.2015 - 15:53:14
  4. ET1 50 VADIMS SELECKIS / SANITA SELECKA LAT SUZUKI EVO VADIMS SELECKIS OFFROAD TEAM 21.09.2015 - 20:47:48
  5. ET1 51 KRISTAPS RAIPALIS / KARLIS DAUSKANS LAT DAIHATSU ROCKY APE TEAM 23.09.2015 - 13:40:45
  6. ET1 55 VAIRIS ZARINS / INGUS KRUMINS LAT SUZUKI SAMURAI TRAPENE OFFROAD TEAM 21.09.2015 - 14:43:48
  7. ET1 61 ERNESTS PURAKALNS / DAVIS DRUBINS LAT FORD MAVERICK APE TEAM 23.09.2015 - 13:47:05
  8. ET1 108 RAUL PEHTER / ARNO TOOM EST VAZ 2121 RÖÖVLID 22.09.2015 - 20:50:55
  9. TR-1 108 RAUL PEHTER / ARNO TOOM EST VAZ 2121 RÖÖVLID 22.09.2015 - 20:58:50
  10. TR-1 130 KEIO KÕVA / KAINO KÕVA EST MITSUBISHI PAJERO SUSLIK 13.09.2015 - 21:03:44
  11. TR-1 133 RAIVO KRUUSMANN / AHTOS SINKEVICIUS EST LUAZ 969M PÄÄSTKE LUUSJA 22.09.2015 - 11:48:20
  12. TR-1 134 MARTTI UNGERT / MARTIN MITT EST NISSAN TERRANO II SOPAKAHUR 23.09.2015 - 16:04:26
  13. TR-1 135 MARTIN MENT / TAAVI-HANNES KREEMANN EST SUSUKI VITARA MÄTTAKEERUTAJAD 21.09.2015 - 20:25:04
  14. TR-1 181 JAANUS KABIN / JANNO KABIN EST MITSUBISHI PAJERO MUDAPUUR 23.09.2015 - 23:06:03
  15. ET2 206 LAURI JUNKIN / AIGAR KOTTISE EST NISSAN PATROL KAPPAV TIGU 21.09.2015 - 20:21:57
  16. ET2 213 ROMAN IVANOV / MIHKEL SILD EST UAZ IVECO DAILY 469B SOOLAPUTKA 22.09.2015 - 16:24:18
  17. ET2 301 TARVO KLAASIMÄE / KIUR OJALA EST OMAVALMISTATUD T4 PORGAND 11.09.2015 - 15:15:46
  18. ET2 303 KALEV TEESALU / AIVO TÕNSTRÖM EST JEEP WRANGLER KÜLAKURNAJAD 03.09.2015 - 13:03:01
  19. ET2 304 RENE DERRIK / PRIIT KASESALU EST OMAVALMISTATUD PAAT MUDARAKETT 18.09.2015 - 12:03:07
  20. ET2 305 ANDREJS TRACS / RAIVIS KLAVINS LAT JEEP GRAND CHEROKEE BLIGZNA 09.09.2015 - 21:47:14
  21. ET2 306 ERKKI SALAK / KOIT TÕNISSON EST NISSAN PATROL VISAHULKUR 24.09.2015 - 19:26:56
  22. ET2 307 HARDO MERE / IVAR PRAKS EST OMAVALMISTATUD H5 BOATWORLD 04.09.2015 - 22:08:57
  23. ET2 309 MATIS TREI / TAUNO RIIBAK EST OMAVALMISTATUD . SERENGETI 22.09.2015 - 21:42:20
  24. ET2 312 KAUPO BEND / KAIDO TARKUS EST OMAVALMISTATUD GRANDMOG AMITRANS 21.09.2015 - 19:27:29
  25. ET2 315 JOEL PURGA / PRIIT AAVASALU EST OMAVALIMISTATUD MÖRR TEFIRE 07.09.2015 - 20:48:03
  26. ET2 321 JÜRI KOPPAS / ANDRES LAUR EST JEEP WRANGLER HOT STEEL TEAM 04.09.2015 - 22:34:27
  27. ET2 323 KÜLLO KURVITS / KASPAR PUSTRÖM EST SUZUKI FJ FUNCRUISER 24.09.2015 - 18:13:01
  28. ET1 400 TOOMAS LAND / KARLIS LAND EST DAIHATSU F300 KING 17.09.2015 - 20:27:26
  29. ET2 400 TOOMAS LAND / OLIVER LAND EST DAIHATSU F300 KING 24.09.2015 - 20:07:58
  30. ET1 403 EVER KATTUS / JANEK TIISLER EST SUZUKI SAMURAI G.M RACING 21.09.2015 - 14:50:10
  31. ET1 403 IVAR HAABSAAR / ÜLLAR SIKK EST SUZUKI SAMURAI OHH JA AHH 24.09.2015 - 09:57:27
  32. ET1 404 KUNO-MARKO KOCH / IMBI VIIES EST JEEP CHEROKEE XJ METSAKUNN 21.09.2015 - 21:19:09
  33. ET1 406 EERIK-EGERT LAND / HARDI JÄÄGER EST DAIHATSU FEROSA LAND MOTORS TEAM 15.09.2015 - 17:58:54
  34. ET1 408 MATI MURUTOOM / ALDO NARUSON EST DAIHATSU ROCKY PEKO 22.09.2015 - 22:16:09
  35. ET2 408 MATI MURUTOOM / . . EST DAIHATSU ROCKY PEKO 24.09.2015 - 21:20:25
  36. ET1 411 ARVET ADSON / KRISTER PEETMAA EST TOYOTA HILUX SOOKONN 23.09.2015 - 15:45:01
  37. ET1 414 URVO MÄNNAMA / URMAS MÄNNAMA EST JEEP CHEROKEE MUST HOBUNE 21.09.2015 - 11:32:57
  38. ET1 416 VIRGO IKMELT / AHTOS SINKEVICIUS EST NISSAN TERRANO MUDAPUHUR 21.09.2015 - 11:15:26
  39. ET1 419 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST LADA LADA4X4 MUDAKOLL 24.09.2015 - 12:46:42
  40. TR-1 419 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST LADA LADA4X4 MUDAKOLL 24.09.2015 - 12:50:48
  41. TR-1 426 KAIE REINSON / GEIDY PIIP EST LADA NIVA VORMSI 21.09.2015 - 13:45:43
  42. ET1 430 URMAS UFFERT / ROOMET SOOME EST SUZUKI SAMURAI SAMRU 18.09.2015 - 17:35:31
  43. ET1 432 RAIT ROOST / VALDUR VARIK EST NISSAN TERRANO SARVIK 4X4 OFFROAD 07.09.2015 - 15:40:11
  44. ET1 433 PRIIT KALMUS / VAHUR LIIRA EST TOYOTA HILUX KAKAKÜHVEL 23.09.2015 - 18:29:06
  45. ET1 434 EUGEN KUUSIK / JANEK SAUA EST SUZUKI SAMURAI G.M RACING 21.09.2015 - 16:44:10
  46. ET1 435 ANDRIS ASU / RISTO JOHANSON EST SUZUKI JIMNY KAAVERE AUTOLAMMUTUS 22.09.2015 - 11:15:27
  47. ET1 444 TÕNU ZEIGER / RAUL LUKK EST SUZUKI SAMURAI ZEIGER RACING TEAM 07.09.2015 - 19:47:47
  48. ET2 444 TÕNU ZEIGER / RAUL LUKK EST SUZUKI SAMURAI ZEIGER RACING TEAM 23.09.2015 - 10:02:36
  49. VEOK 602 RAIVO KRUUSMANN / TIIT KALJUVEER EST ZIL 66 RIDALA SOVHOOS 03.09.2015 - 10:41:27
  50. VEOK 604 TIIT TEGUR / ALAR LIISVÄLI EST GAZ 66-11 POISSMEHED 11.09.2015 - 21:56:16
  51. VEOK 606 VALDUR VARIK / INGMAR VARIK EST GAZ 66/53 SIIL TRUCK OFFROAD TEAM 07.09.2015 - 15:25:23
  52. VEOK 610 RAIDO VARIK / STANISLAV MALTSIHIN EST GAZ 66 RÜÜTEL ROOSTE 07.09.2015 - 15:31:38
  53. VEOK 612 SULEV VARIK / HELDUR-KASPAR VARIK EST GAZ 66 UMMER H 07.09.2015 - 15:36:13
  54. VEOK 666 TÕNU ZEIGER / RAUL LUKK EST GAZ 66 PRITS 07.09.2015 - 19:45:02