Nädalavahetus autospordis: ralli MM ja Eesti kardisõitjad Itaalias

Eesti autosportlased osalevad nädalavahetusel autoralli maailmameistrivõistluste etapil Horvaatias ning kardivõistlusel Itaalias. MM-punktidele sõidetakse elektrivormelitel.

Ralli MM-il stardivad lisaks Ott Tänakule / Martin Järveojale (Hyundai i20 Coupe WRC) ka JWRC-sõitjad Robert Virves / Sander Pruul (Ford Fiesta Rally4). Ralli esimene kiiruskatse algab reedel kell 9.39 (siin ja edaspidi Eesti ajad) ja viimane pühapäeval kell 14.18. Rallit on võimalik jälgida TV3 Sport´i, TV6 ja TV3 ning wrc.com-i All Live´i vahendusel.

Itaalias Lonatos sõidetakse kardispordi WSK Super Master Series´i neljas etapp. Eestlastest osalevad Mark Dubnitski (OK Junior) ja Markus Kajak (KZ2). Eelfinaalid ja finaalid sõidetakse pühapäeval, täpse ajakava leiate siit, otseülekannet näidatakse siin.

Elektrivormelitel (Formula E) sõidetakse MM-punktidele Hispaanias Valencias. Laupäeval on kavas MM-sarja viies etapp algusega kell 16.04 ja pühapäeval kuues stardiga kell 15.04. Võistlusi näitavad TV3 Sport ja Eurosport.

Foto: Hyundai Motorsport

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas