Rapla ralli lükkub edasi

Algselt 15.-16. mail toimuma pidanud EMV etapp, Rapla ralli lükkub edasi.

Eriolukord, selle tõenäoline pikendamine ja praegune määramatus ei võimalda teha kindlaid plaane ei korraldajal ega võistlejatel. Korraldajate ja EAL üksmeelsel otsusel on ralli toimumine lükatud edasi ja osapooled säilitavad valmiduse võistluse läbiviimiseks olukorra paranedes. Võimalilkest uutest arengutest teatame esimesel võimalusel.

Soovime kõigile kannatlikku meelt ja tugevat tervist!

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas