Otseülekanded Eesti kiirendustelt

Lõpuks ometi on kõigil huvilistel võimalik jälgida kõiki Eestis toimuvaid kiirendusetappe otseülekandena ning seda kõike tasuta!

Nimelt on Eesti autospordi Liidu juures tegutsev kiirendusvõistluste alakomitee loonud vastavad kokkulepped, et tuua sellel hooajal vaatajateni otseülekandena kõik Eesti kiirenduse karikavõistluste etapid nii helis, kui pildis.

Kiirendusvõistluste otseülekanded toodab The Outdoor Broadcasting Van (www.theOBvan.com) meeskond, kõik Eesti Kiirendusvõistluste etapid kantakse üle vähemalt kahe kaameraga koos ekraanil kuvatavate tulemustega ning kordustega. OB Van Meeskonna põhitööks on tele- ja veebiülekannete tehniline tootmine erinevatele meediakanalitele Eestis ning peamiseks fookuseks mootorisport ja sport üldiselt.

The Outdoor Broadcasting Van on Eesti ainuke täiesti autonoomne otseülekannete tootmisjaam mis on võimeline ülekandeid tootma ka liikumises olles.

Kokkulepped on sõlmitud viie etapi üle kandmiseks. Esimene otseülekanne toimub juba saabuval laupäeval (01.06) Tartust, kus peetakse maha TRF44 klubi poolt korraldatav esimene karikavõistluste etapp. Kõiki võistlusi on huvilistel võimalik tasuta jälgida Delfi TV kanali vahendusel internetis.

Suurima tänu ja kummarduse soovib EAL kiirendusvõistluste alakomitee teha kogu spordiala nimel inimestele firmast Kalatooted.ee, tänu kellele kogu see projekt võimalikuks üldse sai.

Ka kõigil teistel on võimalik veel oma õlg alla panna ülekannete tegemises. Tänutäheks saab alakomitee pakkuda logo ülekannetes ning reklaami ka teistes kanalites. Rohkem infot saab aadressilt kiirendus@autosport.ee 

Rajal näeme !!!

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas