Meeskond

President

Ari Vatanen
E-mail info@autosport.ee 
Telefon +372 639 8666

Sekretariaat

Priit Pallo
Peasekretäri asetäitja
E-mail eal@sport.ee
Telefon +372 639 8666
Mobiil +372 51 15 161

Kristjan Sooper
Meediajuht
E-mail kristjan@autosport.ee
Telefon +372 56 46 20 38

Juhatus

Janis Kaal
Juhatuse esimees, tegevjuht
E-mail janis@autosport.ee
Telefon +372 51 08 469

Kuldar Sikk
Spordidivisjoni juht
E-mail kuldar@autosport.ee
Mobiil +372 52 21 125

Komiteede esimehed

Emilia Abel
Rallikomitee esimees
E-mail emilia@onevent.be
Telefon +372 521 7076

Raimo Kulli
Ringrajakomitee esimees

E-mail: raimo.kulli@gmail.com
Telefon: +372 521 5472

Argo Nurs
Rahvaspordi Komitee esimees
E-mail argo.nurs@mpnurst.ee
Mobiil +372 56 630 505

Mati Kask
Rallikrossikomitee esimees
E-mail kaskmati@gmail.com
Mobiil +372 527 7978

Kaarel Oras
Kiirenduskomitee esimees
E-mail kaarel@edra.ee
Mobiil +372 51 88 500

Erko Sibul
Veoautokomitee esimees
E-mail erko.sibul@mail.ee
Mobiil +372 53 476 515

Arto Künnapas
4x4 off-road komitee esimees
E-mail arto.kynnapas@kaandar.ee
Mobiil +372 50 90 585

Kristjan Salmre
Driftikomitee esimees
E-mail: sallu@driftime.ee
Mobiil +372 52 89 380

Kolleegiumite esimehed

Taavi Luik
Tehnikakolleegiumi esimees
E-mail taaviluik@hot.ee
Telefon +372 56 65 98 87

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas