Kindlustus

EAL on sõlminud võistluste korraldamist silmas pidades vastutuskindlustuse AB "Lietuvos draudimas" Eesti filiaaliga (edaspidi PZU)

Kindlustuspoliisi nr. 3260680982

Kindlustusperiood: 01.02.2020 kuni 31.01.2021

Kindlustatud tegevus

Autospordi võistluste ja rallitestide korraldamine ja sellega vahetult seotud tegevus sh raja ettevalmistustööd, liikluse korraldamine, rajakompleksi, parklate, pealtvaataja alade jms seotud ehitiste, rajatiste ja kinnistute haldamine, toitlustusteenused, turvateenused ja ürituskorraldus.

Kindlustuskaitse

Kindlustuskaitse hõlmab tegevusvastutust ja tootjavastutust

Tegevusvastutuse kindlustuskaitse hõlmab kindlustusperioodil kindlustatud tegevuse raames toimunud ootamatu ja ettenägematu õigusrikkumisega seotud kahju hüvitamise kohustuse.

Tootjavastutuse kindlustuskaitse hõlmab kindlustusperioodil kindlustatud tegevuse raames toodetud/müüdud/vahendatud toote puudest tekkinud kahju, mille tagajärjel on kindlustatud isikul tekkinud kahju hüvitamise kohustus.

Hüvitamisele kuulub ka nõuete menetlemisel kindlustatud isiku õigusabile, ekspertiisile ja kohtupidamisele kulutatud summa ehk õiguskaitsekulud. Hüvitamisele kuuluvad ainult kindlustusandjaga eelnevalt kooskõlastatud õiguskaitsekulud.

Hüvitispiir

Kõikide nõuete hüvitispiir on 500 000 eurot

Omavastutus

Omavastutus iga kindlustusjuhtumi kohta on 1 000 eurot

Kehtivuspiirkond

Eesti Vabariik

Kindlustuspoliis

Vastutuskindlustuse tingimused

Tootja vastutuskindlustuse tingimused

EST RUS ENG

Lähimad võistlused

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas